Administracija

Webmail » Login

Administracija » Login




Arhiva obaveštenja

Rezultati - dr Zoran Bundalo

Rezultati - dr Zoran Bundalo - ovde

2020-07-09 12:37:28

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - dr Dragica Jovanović

Rezultati ispita - dr Dragica Jovanović - ovde

2020-07-09 12:36:03

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Organizacija prevoza robe železnicom 2

Rezultati ispita iz predmeta Organizacija prevoza robe železnicom 2 - ovde

2020-07-09 12:34:08

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Eksploatacija železnica 2

Rezultati ispita iz predmeta Eksploatacija železnica 2 - ovde

2020-07-08 20:48:19

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Inženjerska matematika 2

Rezultati ispita iz predmeta Inženjerska matematika 2 - ovde

2020-07-08 20:46:15

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Železničke tarife 2

Rezultati ispita iz predmeta Železničke tarife 2 - ovde

2020-07-08 11:00:33

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Organizacija prevoza opasnih materija

Rezultati ispita iz predmeta Organizacija prevoza opasnih materija - ovde

2020-07-07 12:25:04

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Telekomunikacioni sistemi 2

Rezultati ispita iz predmeta Telekomunikacioni sistemi 2 - ovde

2020-07-07 12:05:44

-- -- -- -- -- -- --

PRIJEMNI ISPIT - Konačna rang lista

Konačna rang lista za upis u prvu godinu - ovde

2020-07-07 10:28:58

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - dr Sandra Kasalica

Ispita iz predmeta Železničke pruge, Železničke stanice, Eksploatacija železnica 1 i Eksploatacija železnica 2 - ovde

2020-07-06 10:33:34

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Transportne osobine robe

Rezultati ispita iz predmeta Transportne osobine robe - ovde

2020-07-06 10:31:30

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Tehno-ekonomske analize u saobraćaju

Rezultati ispita iz predmeta Tehno-ekonomske analize u saobraćaju - ovde

2020-07-05 23:43:31

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Radio i optički sistemi veza

Rezultati ispita iz predmeta Radio i optički sistemi veza - ovde

2020-07-03 09:04:51

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Objektno orijentisano programiranje

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Objektno orijentisano programiranje - ovde

2020-07-02 22:05:13

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - promena termina ispita

Ispit iz predmeta Računarska simulacija pomera se za 09.07. 2020. godine u 9 časova
Ispit iz predmeta Objektno orijentisano programiranje pomera se za 09.07. 2020. godine u 11 časova

2020-07-02 12:54:50

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Inženjerska matematika

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Inženjerska matematika 1 i Inženjerska matematika 2 - ovde

2020-07-02 12:54:03

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Tehnologija rada logističkih centara

Rezultati ispita iz predmeta Tehnologija rada logističkih centara - ovde

2020-07-02 12:52:46

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Algoritmi i programiranje

Rezultati - Algoritmi i programiranje - ovde

2020-07-02 12:51:37

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Tehnologija železničkog saobraćaja

Rezultati ispita iz predmeta Tehnologija železničkog saobraćaja - ovde

2020-07-02 12:50:19

-- -- -- -- -- -- --

Polaganje ispita - Primenjeni istraživački rad

Ispit iz predmeta Primenjeni istraživački rad polagaće se 08.07.2020. godine u 12 časova

2020-07-01 13:30:22

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Radio i optički sistemi veza

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Radio i optički sistemi veza - ovde

2020-07-01 10:53:43

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Železnički TK i SS uređaji 2

Rezultati ispita iz predmeta Železnički TK i SS uređaji 2 - ovde

2020-07-01 10:52:25

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Organizacija i tehnologija drumskog saobraćaja

Rezultati ispita iz predmeta Organizacija i tehnologija drumskog saobraćaja - ovde

2020-07-01 10:50:22

-- -- -- -- -- -- --

PRIJEMNI ISPIT - Prelimilarna rang lista

Prelimilarna rang lista za upis u prvu godinu - ovde

2020-06-30 22:21:58

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - dr Zoran Bundalo

Rezultati ispita - dr Zoran Bundalo - ovde

2020-06-30 14:08:37

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - dr Zoran Bundalo

Rezultati polaganja predispitnih obaveza - dr Zoran Bundalo - ovde

2020-06-30 14:07:36

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Organizacija prevoza robe železnicom 2

Odbrana predatih seminarskih radova iz predmeta Organizacija prevoza robe železnicom 2 održaće se 02.07.2020. godine od 11 časova

2020-06-30 13:26:00

-- -- -- -- -- -- --

Stručna praksa - Železnički saobraćaj

Dodatni termini strične prakse za studijski program Železnički saobraćaj održaće se 01, 02. i 03. jula u 11 časova

2020-06-30 09:10:01

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje

Svi studenti i zaposleni su u obavezi da u prostorijama škole nose zaštitne maske

2020-06-29 14:26:44

-- -- -- -- -- -- --

PRIJEMNI ISPIT - raspored polaganja

Raspored polaganja prijemnog ispita za upis na osnovne strukovne studije - ovde

2020-06-29 12:41:12

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Tehničko crtanje primenom računara

Polaganje kolokvijuma (AutoCAD) biće organizovano 09.07.2020. godine. Svi studenti koji treba hoće da polažu kolokvijum moraju da se prijave OVDE. Prijave za polaganje traju do 08.07.2020.

2020-06-29 12:38:23

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Računarske mreže

Polaganje predispitnih obaveza iz predmeta Računarske mreže biće organizovano 09.07.2020. godine sa početkom 10 časova, učionica 94a

2020-06-29 12:33:17

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Algoritmi i programiranje

Rezultati ispita iz predmeta Algoritmi i programiranje - ovde

2020-06-29 12:30:46

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Železnički TK i SS uređaji

Rezultati ispita iz predmeta Železnički TK i SS uređaji - ovde

2020-06-29 12:25:52

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Organizacija prevoza putnika železnicom

Rezultati ispita iz predmeta Organizacija prevoza putnika železnicom - ovde

2020-06-29 12:24:13

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Železničke tarife 2

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Železničke tarife 2 - ovde

2020-06-29 12:22:03

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - dr Zoran Bundalo

Rezultati - dr Zoran Bundalo - ovde

2020-06-29 10:18:18

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Železnički TK i SS uređaji

Rezultati polaganja prdispitnih obaveza iz predmeta Železnički TK i SS uređaji - ovde

2020-06-26 11:42:58

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - mr Vukota Minić

Termin za polaganje predispitnih obaveza iz predmeta Inženjerska matematika 1, Inženjerska matematika 2 i Primenjena matematika za ekonomiste je 01.07.2020. goidine u 11.00 sati u amfiteatru.

2020-06-26 11:40:08

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - GIS u saobraćaju

Rezultati ispita iz predmeta GIS u saobraćaju - ovde

2020-06-25 18:33:07

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Vuča vozova

Ispit iz predmeta Vuča vozova položio je Milan Živković

2020-06-25 13:25:20

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Mikroprocesorski sistemi

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Mikroprocesorski sistemi - ovde

2020-06-25 12:20:24

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Engleski jezik

Studenti druge i treće godine mogu polagati test i kolokvijum 26. juna u 12 u učionici 95

2020-06-24 14:03:24

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - dr Biljana Matić

Polaganje predispitnih obaveza iz predmeta koje predaje dr Biljana Matić biće organizovano 25.06. u 11 časova

2020-06-24 13:26:50

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Mikroprocesorski sistemi

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Mikroprocesorski sistemi - ovde

2020-06-24 11:23:21

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - dr Zorica Milanović

Rezultati polaganja predispitnih obaveza - dr Zorica Milanović - ovde

2020-06-23 13:19:33

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - dr Biljana Matić

Rezultati polaganja predispitnih obaveza - dr Biljana Matić - ovde

2020-06-23 13:16:53

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Organizacija prevoza putnika železnicom 2

Odbrana seminarskih radova iz predmeta Organizacija prevoza putnika železnicom 2 biće organizovano 29. i 30. juna od 11 časova

2020-06-23 12:51:02

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Organizacija prevoza putnika železnicom, Organizacija prevoza putnika železnicom 1

Polaganje predispitnih obaveza iz predmeta Organizacija prevoza putnika železnicom i Organizacija prevoza putnika železnicom 1 biće organizovano 25.06.2020. u 11 časova

2020-06-23 12:49:43

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Osnovi elektrotehnike

Polaganje predispitnih obaveza iz predmeta Osnovi elektrotehnike biće organizovano 29.06.2020. u 12 časova u amfiteataru škole

2020-06-23 11:37:25

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Železničke pruge, Železničke pruge i stanice 1

Polaganje predispitnih obaveza iz predmeta Železničke pruge i Železničke pruge i stanice 1 održaće se u petak 26.06.2020. u 9 časova, učionica 95

2020-06-23 12:10:24

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Engleski jezik 1

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Engleski jezik 1 - ovde

2020-06-23 09:42:50

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - dr Zoran Bundalo

Rezultati polaganja predispitnih obaveza - dr Zoran Bundalo - ovde

2020-06-23 09:37:46

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Englesi jezik 1

Studenti prve godine mogu polagati Test i Kolokvijum 25. juna u 12 časova

2020-06-22 17:50:09

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - dr Dragica Jovanović

Konsultacije iz predmeta ALGORITMI I PROGRAMIRANJE u vezi ispitnih zadataka ce se odrzati u UTORAK 23.06.2020. u 11 h.

2020-06-21 21:38:03

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - dr Zoran Bundalo

Odbrana seminarskih radova za predmete koje predaje dr Zoran Bundalo vršiće se od 24.06.2020. godine do daljnjeg u terminu od 11-13 časova, kabinet 56.

2020-06-19 16:55:55

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - dr Zoran Bundalo

Rezultati polaganja predispitnih obaveza dr Zoran Bundalo - ovde

2020-06-19 09:43:47

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - dr Dragica Jovanovic

Rezultati polaganja predispitnih obaveza dr Dragica Jovanovic - ovde

2020-06-19 09:40:21

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Primenjeni istraživački rad

Studenti druge godine master strukovnih studija koji u junskom ispitnom roku prijavljuju Primenjeni istraživački rad treba da na mejl škole office@vzs.edu.rs do utorka 23.6.2020.godine pošalju ime mentora kod koga će raditi Master rad. Bliža uputstva oko izrade Primenjenog istraživačkog rada studenti će dobiti od svojih mentora. Studenti koji Primenjeni istraživački rad prijavljuju u septembarskom ili oktobarskom ispitnom roku ime mentora napisaće u prijavi ispita za taj ispitni rok.

2020-06-18 12:59:37

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Nove računarske tehnologije u železničkom saobraćaju

Polaganje predispitnih obaveza iz predmeta Nove računarske tehnologije u železničkom saobraćaju održaće se 23.06.2020. u 10.00 sati u učionici 93A.

2020-06-18 12:39:59

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Engleski jezik 1

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Engleski jezik 1 - ovde
Studenti prve godine popravni Test i Kolokvijum mogu polagati 22.juna u 12.30.

2020-06-18 09:09:42

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje

Studenti koji su u UTORAK 16.06.2020 PRIJAVILI ISPITE za junski ispitni rok, a nisu uradili anketu da se jave mr Mariji Vukšić Popović u kabinet 72 ili Vujović Dušanu u internet salu zaključno sa petkom 19.06.2020. do 14 h - spisak studenata

2020-06-17 14:54:20

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - dr Sanja Jevtić

Termini za polaganje predispitnih obaveza iz predmeta koje predaje dr Sanja Jevtić - ponedeljak 22.06. i sreda 24.06. u 10h.

2020-06-17 14:50:42

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje

Obaveštenje o udžbeniku za pripremu prijemnog ispita iz matematike - ovde

2020-06-16 12:46:51

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Elektronika

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Elektronika - ovde

2020-06-16 11:19:11

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - dr Dragica Jovanovic

Rezultati polaganja predispitnih obaveza dr Dragica Jovanovic - ovde

2020-06-15 18:28:06

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - Tehničko crtanje primenom računara

Polaganje kolokvijuma (AutoCAD) biće organizovano 19.06.2020. i 22.06.2020. godine. Svi studenti koji treba hoće da polau kolokvijum moraju da se prijave i odaberu termin OVDE. Prijave za polaganje traju do 18.06.2020.

2020-06-15 12:57:50

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati predispitnih obaveza - Osnovi elektrotehnike

Rezultati predispitnih obaveza - Osnovi elektrotehnike ovde

2020-06-12 15:58:09

-- -- -- -- -- -- --

Obaveštenje - dr Sneana Beši?

Prijem pregledanih radova iz Stručne prakse i Organizacije prevoza robe eleznicom 2 obaviće se 18.06.2020. godine od 11 do 13 časova.

2020-06-15 12:58:16

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - Polaganje predispitnih obaveza

Polaganje predispitnih obaveza iz predmeta Organizacija prevoza putnika eleznicom i Organizacija prevoza robe eleznicom 1 biće organizovano 17.06.2020. i 19.06.2020. godine sa početkom u 11 časova (kabinet 96)

2020-06-12 11:36:00

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Engleski jezik 1

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Engleski jezik 1 - ovde
Studenti prve godine mogu polagati Test 16.juna u 13 casova.

2020-06-12 12:00:23

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - Polaganje predispitnih obaveza

Polaganje predispitnih obaveza iz predmeta Osnove saobraćaja i transporta, Tehnologija elezničkog saobraćaja i Organizacija i tehnologija drumskog saobraćaja odraće se 16.6.2020. i 19.6.2020. godine u 9 časova.

2020-06-12 09:39:47

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati ispita - Matematika

Rezultati ispita - Matematika ovde

2020-06-11 12:52:55

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Transportne i pristupne mree

Rezultati ispita iz predmeta Transportne i pristupne mree - ovde

2020-06-11 10:41:21

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Organizacija prevoza robe eleznicom 2

Rezultati ispita iz predmeta Organizacija prevoza robe eleznicom 2 - ovde

2020-06-10 14:16:42

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - dr Biljana Matić

Polaganje predispitnih obaveza iz predmeta koje predaje dr Biljana Matić biće organizovano 17.06.2020. i 19.06.2020. godine sa početkom u 11 časova (kabinet 96)

2020-06-10 12:52:40

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Organizacija prevoza robe eleznicom

Rezultati ispita iz predmeta Organizacija prevoza robe eleznicom - ovde

2020-06-10 12:49:38

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - Engleski jezik

Studenti druge i trece godine predispitne obaveze iz Engleskog jezika mogu polagati 12. juna u 13 casova.

2020-06-10 12:45:13

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Zatita računarskih mrea

Rezultati ispita iz predmeta Zatita računarskih mrea - ovde

2020-06-10 10:41:55

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati predispitnih obaveza - dr Branislav Gavrilović

Rezultati predispitnih obaveza rađenih 5. i 8. juna 2020. godine ovde

2020-06-09 12:01:06

-- -- -- -- -- -- --

Konkurs

Interni konkurs za dizajniranje vizuelnog identiteta Akademije tahničko-umetničkih strukovnih studija Beograd - ovde

2020-06-09 09:38:56

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati ispita - Savremene tehnologije robnog transporta, Transportne tehnologije

Rezultati ispita - Savremene tehnologije robnog transporta, Transportne tehnologije ovde

2020-06-09 09:31:31

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - dr Dragica Jovanović

Termini polaganja predispitnih obaveza - dr Dragica Jovanović - ovde

2020-06-09 08:48:29

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - Engleski jezik

Studenti prve godine mogu polagati Kolokvijum iz Engleskog jezika 16. juna u 12 casova. Poneti indeks.

2020-06-08 10:23:43

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati ispita - elezničke pruge i stanice

Rezultati ispita - elezničke pruge i stanice ovde

2020-06-05 22:37:59

-- -- -- -- -- -- --

Raspored predispitnih obaveza - dr Zoran Bundalo

Raspored predispitnih obaveza - dr Zoran Bundalo ovde i ovde

2020-06-05 13:06:16

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - eleznički TK i SS uređaji

Rezultati ispita iz predmeta eleznički TK i SS uređaji - ovde

2020-06-05 11:57:30

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - dr Zorica Milanović

Ispit iz predmeta Organizacije prevoza putnika eleznicom koji je odran 04.06.2020. godine nije poloio nijedan student
Ispit iz predmeta Vuča i inski saobraćajni sistemi koji je odran 04.06.2020. godine nije poloio nijedan student

2020-06-04 13:04:01

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - Transportne osobine robe

Studenti koji su predmet Transportne osobine robe sluali u letnjem semestru kolske 2019/2020. godine predispitne obaveze (test 1 i test2) polagaće u sklopu ispita, a na osnovu predloga mera i preporuka Ministarstva prosvete, nauke i tehnolokog razvoja.

2020-06-04 12:40:08

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - eleznički TK i SS uređaji, Telekomunikacioni sistemi 2

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta
eleznički TK i SS uređaji - ovde
Telekomunikacioni sistemi 2 - ovde

2020-06-03 13:20:01

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Telekomunikacioni sistemi 1

Rezultati ispita iz predmeta Telekomunikacioni sistemi 1 - ovde

2020-06-03 13:16:25

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - dr Dragica Jovanović

Rezultati ispita - dr Dragica Jovanović - ovde

2020-06-03 13:14:22

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Eksploatacija eleznica

Rezultati ispita iz predmeta Eksploatacija eleznica 1 - ovde
Rezultati ispita iz predmeta Eksploatacija eleznica 2 - ovde

2020-06-02 17:55:06

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Tehnologija elezničkog saobraćaja

Rezultati ispita iz predmeta Tehnologija elezničkog saobraćaja - ovde

2020-06-02 12:19:32

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati ispita - Metodologija, Javni gradski putnički prevoz

Rezultati ispita - Metodologija, Javni gradski putnički prevoz ovde

2020-06-02 11:39:15

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - Engleski jezik 1

Polaganje testa 1 iz predmeta Engleski jezik 1 biće organizovano 11. juna u 12.30 časova

2020-06-01 20:13:24

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - mr Marija Vukić Popović

Termini za polaganje predispitnih obaveza iz predmeta koje dri mr Marija Vukić Popović: 02.06 u 10h; 03.06. u 10h; 05.06. u 10h; 08.06. u 10h; 12.06. u 10h i 16.06. u 10h

2020-05-29 12:32:35

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati ispita - dr Biljana Matić

Rezultati ispita - dr Biljana Matić ovde

2020-05-28 14:36:43

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Organizacija prevoza opasnih materija

Rezultati ispita iz predmeta Organizacija prevoza opasnih materija - ovde

2020-05-28 12:34:29

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - dr Branislav Gavrilović

Predispitne obaveze iz predmeta Osnove elektrotehnike i Stabilna postrojenja električne vuče (pored 29.05.2020.) odraće se u utorak 02.06.2020. godine u 12 časova, petak 05.06.2020. godine u 12 časova i petak 12.06.2020. godine u 12 časove. U navedenim terinima moe se polagati samo jedna predispitna obaveza.

2020-05-28 10:58:58

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati predispitnih obaveza - dr Zoran Bundalo

Rezultati predispitnih obaveza - dr Zoran Bundalo ovde

2020-05-26 12:57:50

-- -- -- -- -- -- --

Polaganje predispitnih obaveza - dr Sanja Jevtić

Termini za polaganje predispitnih obaveza iz predmeta koje dri dr Sanja Jevtić: 01.06 u 10h; 03.06. u 10h; 10.06. u 10h i 12.06. u 10h

2020-05-26 11:31:49

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - dr Branislav Gavrilović

Kolokvijum 1 iz predmeta Osnove elektrotehnike i Stabilna postrojenja električne vuče odraće se u petak 29.05.2020. godine u 12 časova.

2020-05-25 12:10:47

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati predispitnih obaveza - elezničke tarife 1

Rezultati predispitnih obaveza - elezničke tarife 1 ovde

2020-05-25 12:03:17

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati predispitnih obaveza - Organizacija prevoza robe eleznicom 1

Rezultati predispitnih obaveza - Organizacija prevoza robe eleznicom 1 od 22.05.2020. ovde

2020-05-25 12:00:52

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati predispitnih obaveza - Osnove saobraćaja i transporta

Rezultati predispitnih obaveza - Osnove saobraćaja i transporta od 22.05.2020. godine ovde

2020-05-22 13:35:01

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - eleznički TK i SS uređaji

Rezultati predispitnih obaveza iz predmeta eleznički TK i SS uređaji - ovde

2020-05-22 12:17:03

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati predispitnih obaveza - Matematika

Rezultati predispitnih obaveza - Matematika ovde

2020-05-21 17:10:53

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati predispitnih obaveza - dr Zoran Bundalo

Rezultati predispitnih obaveza - dr Zoran Bundalo ovde

2020-05-21 13:43:33

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati predispitnih obaveza - elezničke tarife 1 i Organizacija prevoza robe eleznicom 1

Rezultati predispitnih obaveza - elezničke tarife 1 i Organizacija prevoza robe eleznicom 1 ovde

2020-05-20 13:54:33

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati predispitnih obaveza - Osnove saobraćaja i transporta

Rezultati predispitnih obaveza - Osnove saobraćaja i transporta ovde

2020-05-20 13:04:58

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - Tehnička fizika

Studenti koji nisu odradili sve laboratorijske vebe iz tehničke fizike mogu da rade iste u četvrtak 21.05.2020. godine u 10 i 13 časova. Studenti koji ne mogu da se pojave u zakazanim terminima potrebno je da se jave predmetnom asistentu mr Duku Teanoviću na mejl tesanovic.dusko@yahoo.com radi daljeg dogovora.

2020-05-20 12:53:26

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje

Raspored popravnih predispitnih obaveza za predmete iz zimskog semestra sa osnovnih i master strukovnih studija ovde

2020-05-18 13:26:46

-- -- -- -- -- -- --

OBAVETENJE

kola će početi sa redovnim radom u ponedeljak, 18.05.2020. godine. Radno vreme kole biće od 07:30 do 15:30 časova. Svi zaposleni i studenti duni su da se pridravaju mera bezbednosti i prilikom dolaska u kolu nose zatitne rukavice i maske. Studentima se preporučuje da se pre dolaska u kolu najave predmetnim nastavnicima putem mejla u vezi sa konsultacijama i polaganjem predispitnih obaveza. Prijava ispita za aprilski ispitni rok obaviće se od 19.05. do 22.05.2020. godine.

2020-05-18 12:23:51

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje

Studenti koji su u studentskom domu a ele da prijave ispite za Aprilski ispitni rok mogu da se jave na milica20pavlovic@gmail.com radi podizanja potrebnih uverenja za regulisanje studentskog doma

2020-05-11 11:29:54

-- -- -- -- -- -- --

OBAVETENJE

Planiran početak rada kole je 18.05.2020. ukoliko se do tada obavi dezinfekcija prostorija. U periodu od 18.05.2020. neće biti izvođenja nastave. Planirano je odravanje predispitnih obaveza i odravanje Aprilskog ispitnog roka. Odbrana diplomskih, zavrnih i specijalističkih radova biće organizovana prema dogovoru sa kandidatima, mentorima i stručnim slubama kole.
Konačan datum početka rada nakon obavljene dezinfekcije prostorija biće objavljen na sajtu kole, kao i informacije o predispitnim obavezama, prijavi ispita i odravanju Aprilskog ispitnog roka.

2020-05-11 11:12:31

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - dr Sneana Beić

Studenti 3 godine, smera - Komercijalno poslovanje eleznicom, koji nisu preuzeli temu i materijal za izradu seminarskog rad da se jave na mejl i
studenti 2 godine, smera - Komercijalno poslovanje eleznicom i eleznički saobraćaj, koji nisu preuzeli temu i obrazac za seminarski rad da se jave na mejl.

2020-04-28 18:57:22

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - Organizacija prevoza putnika eleznicom, Organizacija prevoza robe eleznicom 2, Vuča i inski saobraćajni sistemi, Simulacije u saobraćaju

Svi studenti koji sluaju predmete Organizacija prevoza putnika eleznicom, Organizacija prevoza robe eleznicom 2, Vuča i inski saobraćajni sistemi, Simulacije u saobraćaju potrebno je da se jave mejlom dr Zorici Milanović (sa naznakom koji predmet sluaju) zbog organizacije on line nastave.

2020-04-08 13:46:44

-- -- -- -- -- -- --

OBAVETENJE

Obavetenje za studente - ovde
Obavetenje za nastavno osoblje - ovde

2020-03-17 10:53:58

-- -- -- -- -- -- --

Reenje o radu kole za vreme trajanja vanrednog stanja

Reenje o radu kole za vreme trajanja vanrednog stanja - ovde

2020-03-17 10:45:14

-- -- -- -- -- -- --

OBAVETENJE

Svi studenti Visoke elezničke kole strukovnih studija mogu kontaktirati predmetne nastavnika putem elektronske pote u vezi nastavka obavljanja nastave elektronskim putem.
Adrese elektronske pote nastavnika dostupne su ovde

2020-03-16 12:27:46

-- -- -- -- -- -- --

OBAVETENJE

U skladu sa odlukom o uvođenjem vanrednog stanja i zatvaranjem svih obrazovnih institucija, nastava se obustavlja daljnjeg. Nastava će se u narednom periodu obavljati na daljinu. O detaljima odvijanja nastave na daljinu biće objavljene dodatne informacije.

2020-03-15 21:31:59

-- -- -- -- -- -- --

Obevetenje - Telekomunikacioni sistemi 2

Termin prvog kolokvijuma iz predmeta Telekomunikacioni sistemi 2 (osnovne strukovne studije) je utorak 18.03.2020 u 13:55, učionica 93a

2020-03-13 21:16:52

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - GIS

Prvi test iz predmeta GIS odraće se 26. marta 2020. godine u 10.10 sati u kabinetu 93A

2020-03-12 13:32:06

-- -- -- -- -- -- --

Preporuka Ministarstva prosvete, nauke i tehnolokog razvoja

Preporuka Ministarstva prosvete, nauke i tehnolokog razvoja ovde

2020-03-12 13:30:40

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - Master strukovne studije

- Nastava u letnjem semestru za studente master strukovnih studija počinje u petak 13.03.2020. godine prema rasporedu časova.
- Overa zimskog semestra za studente master strukovnih studija obaviće se u periodu od 13.3.2020. godine do 27.03.2020. godine. Studenti su u obavezi da imaju sve potpise predmetnih nastavnika za predmete koje su sluali u zimskom semestru i da popune anketni upitnik za zimski semestar.

2020-03-11 13:51:23

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Evropski sistem kontrole vozova (ETCS)

Rezultati ispita iz predmeta Evropski sistem kontrole vozova (ETCS) - ovde

2020-03-10 15:46:40

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - Transportne osobine robe

Test 1 iz predmeta Transportne osobine robe odraće se 24.03.2020. godine u 10:10 časova u amfiteatru kole.

2020-03-10 10:01:09

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Računarske simulacije

Rezultati ispita iz predmeta Računarske simulacije - ovde

2020-03-06 15:42:32

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - Operaciona istraivanja u saobraćaju

Ispit iz predmeta Operaciona istraivanja u saobraćaju planiran za 06.03.2020. u 16 časova biće odran u 06.03.2020. u 17 časova

2020-03-05 13:28:13

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - Engleski jezik

Predavanja i konsultacije iz Engleskog jezika predvidjena za 4.mart, nece biti odrzana

2020-03-04 08:53:28

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Transportne tehnologije

Rezultati ispita iz predmeta Transportne tehnologije - ovde

2020-03-03 15:44:19

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - Baze podataka

Termin za nadoknade časova planiranih za 28.02.2020 iz predmeta Baze podataka je sreda (04.02.2020.) od 11 časova

2020-03-01 13:45:32

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - Evropski sistem kontrole vozova (ETCS)

Termin za polaganje kolokvijuma iz predmeta Evropski sistem kontrole vozova (ETCS) na master strukovnim studijama je ponedeljak 02.03.2020. u 13:25.

2020-02-28 22:44:30

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - Baze podataka

Časovi predavanja iz predmeta Baze podataka planirani za 28.02.2020. neće biti odrani. Termin nadoknade biće objavljen naknadno

2020-02-27 14:45:36

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje

Časovi vebi iz predmeta Računarske mree i Mikroprocesorski sistemi planirani za 28.02.2020. neće biti odrani. Termin za nadoknadu je sreda (04.02.2020.) od 11 časova
Časovi vebi iz predmeta Baze podataka planirani za 28.02.2020. neće biti odrani. Termin za nadoknadu je sreda (04.02.2020.) od 9 časova

2020-02-27 13:30:25

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Metodologija istraivanja u saobraćaju

Rezultati ispita iz predmeta Metodologija istraivanja u saobraćaju - ovde

2020-02-27 13:07:28

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Bezbednost na radu u saobraćaju i transportu

Rezultati ispita iz predmeta Bezbednost na radu u saobraćaju i transportu - ovde

2020-02-20 14:26:08

-- -- -- -- -- -- --

Promena termina ispita - Master strukovne studije

Ispit iz predmeta Evropski sistem kontrole vozova (ETCS) odraće se 09.03.2020. godine u 16 časova.

2020-02-18 13:18:53

-- -- -- -- -- -- --

Promena termina ispita - Master strukovne studije

Ispiti iz predmeta koje predaje profesor dr Biljana Matić odraće se u sledećim terminima:
- Proračun i analiza trokova transporta 10.03.2020. godine u 16 časova,
- Evropska regulativa u saobraćaju i transportu 11.03.2020. godine u 16 časova,
- Računovodstvo trokova i poslovno odlučivanje 12.03.2020. godine u 16 časova.

2020-02-13 09:36:29

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati predispitnih obaveza - Metodologija istraivanja u saobraćaju, Transportne tehnologije

Rezultati predispitnih obaveza - Metodologija istraivanja u saobraćaju, Transportne tehnologije ovde

2020-02-10 13:04:51

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati ispita - Savremene tehnologije robnog transporta, Bezbednost elezničkog saobraćaja

Rezultati ispita - Savremene tehnologije robnog transporta, Bezbednost elezničkog saobraćaja ovde

2020-02-10 13:02:44

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati ispita - Matematika

Rezultati ispita:
- Inenjerska matematika 1 ovde
- Primenjena matematika za ekonomiste ovde

2020-02-07 21:46:45

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Organizacija prevoza robe eleznicom 1

Rezultati ispita iz predmeta Organizacija prevoza robe eleznicom 1 i Organizacija prevoza 2 - ovde

2020-02-07 08:12:57

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - Evropski sistem kontrole vozova (ETCS)

Termin za polaganje predispitnih obaveza iz predmeta Evropski sistem kontrole vozova (ETCS) u subotu 08.02.2020. u 14 h učionica 94

2020-02-05 16:43:23

-- -- -- -- -- -- --

Prijava ispita - Master strukovne studije

Prijava ispita za studente master strukovnih studija obaviće se u periodu od 06.02.2020. godine do 12.02.2020. godine. Potrebno je izmiriti najmanje tri rate kolarine kako bi ispitna prijava bila ispravna.

2020-02-05 14:33:28

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati ispita - Tehnologija elezničkog saobraćaja

Rezultati ispita - Tehnologija elezničkog saobraćaja ovde

2020-02-05 14:27:48

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Telekomunikacioni sistemi 1

Rezultati ispita iz predmeta Telekomunikacioni sistemi 1 - ovde

2020-02-05 12:53:59

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Vuča vozova

Rezultati ispita iz predmeta Vuča vozova - ovde

2020-02-04 21:09:39

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Električna merenja

Rezultati ispita iz predmeta Električna merenja - ovde

2020-02-04 21:08:09

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati predispitnih obaveza - dr Zoran Bundalo

Rezultati predispitnih obaveza iz predmeta:
- Transportne tehnologije ovde
- Metodologija istraivanja u saobraćaju ovde

2020-02-03 12:49:48

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - eleznički TK i SS uređaji

Rezultati ispita iz predmeta eleznički TK i SS uređaji - ovde

2020-02-03 11:55:53

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati predispitnih obaveza - Matematika

Rezultati predispitnih obaveza:
- Inenjerska matematika 1 i 2 ovde
- Primenjena matematika za ekonomiste ovde

2020-01-31 16:23:28

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - Organizacija prevoza robe eleznicom 1

Polaganje predispitnih obaveza iz predmeta Organizacija prevoza robe eleznicom 1 odraće se 04.02.2020. godine u 9:00 u amfiteatru

2020-01-31 13:03:11

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati ispita - elezničke stanice

Rezultati ispita - elezničke stanice ovde

2020-01-31 12:38:59

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati kolokvijuma - Organizacija prevoza robe eleznicom 1

Rezultati kolokvijuma - Organizacija prevoza robe eleznicom 1 ovde

2020-01-30 14:11:26

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Eksploatacija eleznica 3

Rezultati ispita iz predmeta Eksploatacija eleznica 3 - ovde

2020-01-29 12:28:22

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati testa - Vuča vozova

Rezultati testa - Vuča vozova ovde

2020-01-28 12:23:53

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati testova - Osnove saobraćaja i transporta

Rezultati testova - Osnove saobraćaja i transporta ovde

2020-01-28 12:05:01

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Javni gradski putnički prevoz

Rezultati - Javni gradski putnički prevoz ovde

2020-01-28 12:02:16

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Pristupne i transportne mree

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Pristupne i transportne mree - ovde

2020-01-27 13:58:57

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati kolokvijuma - Transportne tehnologije

Rezultati kolokvijuma - Transportne tehnologije ovde

2020-01-27 10:18:55

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - Vuča vozova

Test iz predmeta Vuča vozova biće odran 28.1.2020. od 10h u ucionici 95. Polaganje testa je obavezna predispitna obaveza, odnosno uslov za izlazak na ispit. Materijal za pripremu testa moete da preuzmete na sledećem linku

2020-01-23 14:32:15

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati predispitnih obaveza - elezničke tarife 1

Rezultati predispitnih obaveza - elezničke tarife 1 ovde

2020-01-23 13:12:24

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati ispita - Vuča i inski saobraćajni sistemi

Rezultati ispita - Vuča i inski saobraćajni sistemi ovde

2020-01-23 12:55:35

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - dr Dragica Jovanović

Rezultati ispita iz predmeta Internet tehnologije, Baze podataka, Web programiranje - ovde

2020-01-23 12:33:49

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Računarstvo i informatika

Rezultati ispita iz predmeta Računarstvo i informatika - ovde

2020-01-23 12:02:03

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - dr Sanja Jevtić

Rezultati polaganja predispitnih obaveza:
Telekomunikacioni sistemi 1
eleznički TK i SS uređaji
Evropski sistem kontrole vozova ETCS

2020-01-22 17:47:58

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati predispitnih obaveza - Organizacija prevoza robe eleznicom 1

Rezultati predispitnih obaveza - Organizacija prevoza robe eleznicom 1 ovde

2020-01-22 14:29:45

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati ispita - Organizacija prevoza opasnih materija

Rezultati ispita - Organizacija prevoza opasnih materija ovde

2020-01-22 14:26:26

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - elezničke pruge

Polaganje predispitnih obaveza iz predmeta elezničke pruge odraće se u sredu, 29.01.2020. u 9 časova u učionici 96.

2020-01-22 09:56:07

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - elezničke pruge

Rezultati testa iz predmeta elezničke pruge - ovde

2020-01-22 08:31:37

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Enlgleski jezik 2

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Enlgleski jezik 2 - ovde
Test i Kolokvijum iz Engleskog jezika 2 mogu se polagati 23.januara u 13.30.

2020-01-22 08:26:45

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Računarstvo i informatika

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Računarstvo i informatika - ovde

2020-01-22 08:21:34

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati predispitnih obaveza - Osnove saobraćaja i transporta

Rezultati predispitnih obaveza - Osnove saobraćaja i transporta ovde

2020-01-21 16:02:33

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati ispita - Eksploatacija eleznica 1

Rezultati ispita - Eksploatacija eleznica 1 ovde

2020-01-21 16:00:16

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Računarstvo i informatika

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Računarstvo i informatika - ovde

2020-01-20 12:01:47

-- -- -- -- -- -- --

Polaganje predispitnih obaveza - Osnove statistike

Polaganje predispitnih obaveza iz predmeta Osnove statistike biće organizovano 20.01.2020. sa početkom u 10 časova i 21.01.2020. sa početkom u 16 časova.

2020-01-17 13:42:52

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - Računarstvo i informatika

Polaganje predispitnih obaveza iz predmeta Računarstvo i informatika biće organizovano 20.01.2020. sa početkom u 10 časova i 21.01.2020. sa početkom u 16 časova.
Poneti indeks

2020-01-16 14:53:07

-- -- -- -- -- -- --

Polaganje predispitnih obaveza - Osnove saobraćaja i transporta

Polaganje predispitnih obaveza iz predmeta Osnove saobraćaja i transporta odraće se 21.01.2020. godine u 12 časova i 28.01.2020. godine u 9 časova.

2020-01-16 14:48:15

-- -- -- -- -- -- --

Polaganje predispitnih obaveza - Organizacija prevoza robe eleznicom 1

Polaganje predispitnih obaveza iz predmeta Organizacija prevoza robe eleznicom 1 odraće se 20.01.2020. godine u 13 časova i 29.01.2020. godine u 12 časova.

2020-01-16 14:46:11

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Engleski jezik 2

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Engleski jezik 2 - ovde
Test i Kolokvijum iz Engleskog jezika 2 mogu se polagati 21.januara u 17 casova.

2020-01-16 09:03:42

-- -- -- -- -- -- --

Polaganje predispitnih obaveza - Matematika

Polaganje predispitnih obaveza iz Primenjene matematike za ekonomiste, Inenjerske matematike 1 i 2 obaviće se 30.01.2020. godine u 13 časova u amfiteatru kole

2020-01-15 14:17:58

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati predispitnih obaveza - dr Zoran Bundalo

Rezultati predispitnih obaveza - dr Zoran Bundalo ovde

2020-01-15 14:15:21

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati testa 2 - Osnove saobraćaja i transporta

Rezultati testa 2 - Osnove saobraćaja i transporta ovde

2020-01-15 14:12:21

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - dr Sanja Jevtić

Termini za polaganje predispitnih obaveza iz predmeta koje predaje dr Sanja Jevtić su:
ponedeljak 20.01.2020 u 9h
sreda 22.01.2020. u 12h

2020-01-15 09:44:30

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Evropski sistem kontrole vozova ETCS

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Evropski sistem kontrole vozova ETCS - ovde

2020-01-14 11:33:57

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - eleznički TK i SS uređaji

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta eleznički TK i SS uređaji - ovde

2020-01-14 11:32:21

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Električna merenja

Rezultati kolokvijuma iz predmeta Električna merenja - ovde

2020-01-13 13:39:43

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati predispitnih obaveza na master strukovnim studijama - dr Zoran Bundalo

Rezultati predispitnih obaveza na master strukovnim studijama - dr Zoran Bundalo ovde

2020-01-13 12:21:18

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - Engleski jezik 1

Predispitne obaveze iz Engleskog jezika 1 mogu se polagati 15. januara u 15.30.

2020-01-11 20:23:29

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje

Polaganje predispitnih obaveza za sve predmete kod dr Zorana Bundala za studente prethodnih generacija odraće se 15.01.2020. u 11:50 i 17.01.2020. u 11:50

2020-01-10 14:18:25

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - Praktična nastava

Nastava iz predmeta Praktična nastava za studente 3 god. studijskog programa KP će se odrati 13.01.2020. godine u Srbija vozu (Nemanjina 6, ulaz iz parka) sa početkom u 10h.

2020-01-10 14:00:00

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - elezničke tarife 1

Predispitne obaveze iz predmeta elezničke tarife 1 odraće se 20.01.2020. u 11h.

2020-01-10 13:58:39

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - Osnove saobraćaja i transporta

Test 2 iz predmeta Osnove saobraćaja i transporta odraće se u terminima vebi u periodu od 13. do 15. januara 2020.

2020-01-10 08:36:44

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - Organizacija prevoza opasnih materija

Popravni kolokvijum iz predmeta Organizacija prevoza opasnih materija odraće se u četvrtak, 16.01.2020. u 12 časova u učionici 94.

2020-01-10 08:35:53

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - Računarstvo i informatika

Polaganje testa (MS Excel) obaviće se u periodu od 13-17.01.2020. u terminu grupa za vebe.

2020-01-10 08:33:45

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - dr Dragica Jovanović

Drugi kolokvijum iz Osnova ststistike odraće se 16.01.2020. u terminu predavanja.
Odbrana seminarskih radova odraće se:
14.01.2020. iz predmeta: Web programiranje u terminu predavanja
15.01.2020. iz predmeta: Internet tehnologije u terminu predavanja

2020-01-09 13:45:25

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - dr Sanja Jevrić

Termin za polaganje kolokvijuma iz predmeta ETCS na master specijalističkim studijama je subota 11.01.2020. u 14h. učionica 95
U ovom terminu je moguće polagati i predisitne obaveze iz ostalih predmeta koje predaje dr Sanja Jevtić

2020-01-09 13:43:25

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - elezničke pruge

Test 2 iz predmeta elezničke pruge odraće se u četvrtak, 16.01.2020. u 12 časova u učionici 94.

2020-01-08 12:20:09

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Računarstvo i informatika

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Računarstvo i informatika - ovde

2019-12-27 13:11:26

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - Engleski jezik 2

Druga predispitna obaveza (Kolokvijum) iz Engleskog 2 moze se polagati 14. januara u 17h

2019-12-27 08:04:42

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Matematika

Rezultati - Matematika ovde

2019-12-26 17:21:03

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Organizacija prevoza opasnih materija

Rezultati - Organizacija prevoza opasnih materija ovde

2019-12-26 13:06:49

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - dr Sanja Jevtić

Rezultati predispitnih obaveza iz predmeta:
- Telekomunikacioni sistemi - ovde
- eleznički TK i SS uređaji - ovde
- eleznički TK i SS uređaji 2 - ovde

2019-12-26 08:46:07

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - elezničke tarife 1

Rezultati - elezničke tarife 1 ovde

2019-12-25 17:51:56

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Organizacija prevoza robe eleznicom 1

Rezultati - Organizacija prevoza robe eleznicom 1 ovde

2019-12-25 17:48:15

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Javni gradski putnički prevoz

Rezultati - Javni gradski putnički prevoz ovde

2019-12-25 14:09:22

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Osnove saobraćaja i transporta

Rezultati - Osnove saobraćaja i transporta ovde

2019-12-25 14:01:49

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - Tehnologija elezničkog saobraćaja

Časovi predavanja iz predmeta Tehnologija elezničkog saobraćaja planirani za petak 27.12.2019. godine neće biti odrani.

2019-12-25 12:33:20

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Metodologija istraivanja u saobraćaju

Rezultati - Metodologija istraivanja u saobraćaju ovde

2019-12-23 12:15:00

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Računarstvo i informatika

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Računarstvo i informatika - ovde

2019-12-21 12:19:46

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Savremene tehnologije robnog transporta

Rezultati kolokvijuma iz predmeta Savremene tehnologije robnog transporta - ovde

2019-12-20 11:38:47

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - Engleski jezik 2

Prva predispitna obaveza (Test) moze se polagati 20. decembra u 15.30 u 94.

2019-12-19 08:00:08

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - dr Sanja Jevtić

Termini za polaganje predispitnih obaveza iz:
elezničkih TK i SS uređaja utorak 24.12.2019. u periodu 11:00-12:35, učionica 93
Telekomunikacionih sistema 1 sreda 25.12.201.9 u pariodu 13:55-14:40, učionica 93a
u ovim terminima je moguće polagati i ostale predispitne obaveze iz predmeta koje predaje dr Sanja Jevtić

2019-12-19 07:59:34

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - Matematika

Kolokvijum iz predmeta Inenjerska matematika 1 i Primenjena matematika za ekonomiste odraće se 26.12.2019. u 13 časova u amfiteatru.

2019-12-18 14:16:19

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - Organizacija prevoza robe eleznicom 1

Polaganje popravnog kolokvijuma-testa iz predmeta Organizacija robe prevoza eleznicom 1 biće organizovano 25.12.2019. u 08:20 u učionici 91.

2019-12-18 14:13:02

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - elezničke tarife 1

Kolokvijum iz predmeta elezničke tarife 1 odraće se 24.12.2019. u 13:55 u učionici 94.

2019-12-18 14:09:37

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - Praktična nastava

Nastava iz predmeta Praktična nastava za studente 3 god. studijskog programa KP će se odrati 23.12.2019. godine u Srbija vozu (Nemanjina 6, ulaz iz parka) sa početkom u 10h.

2019-12-18 14:07:43

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - Vesna Boović

Konsultacije predvidjene za 25 decembar, bice odrzane 20 decembra od 14.30 do 16.30.

2019-12-18 08:29:34

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - Računarstvo i informatika

Polaganje testa brojni sistemi biće organizovano 27.12.2019. sa početkom u 9:10 u amfiteatru.
Polaganje testa MS Word biće organizovano 24.12.2019. sa početkom u 13:30 za studijske programe Komercijalno poslovanje eleznice, elezničko mainstvo i Javni gradski i industrijski saobraćaj i 24.12.2019. sa početkom u 14:30 za studijske programe eleznički saobraćaj i Elektrotehnika u saobraćaju

2019-12-17 15:17:17

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - Osnove saobraćaja i transporta

Popravni test 1 iz predmeta Osnove saobraćaja i transporta odraće se u terminima vebi u periodu od 23. do 25. decembra 2019.

2019-12-17 12:29:17

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - elezničke pruge

Popravni test iz predmeta elezničke pruge odraće se u četvrtak, 26.12.2019. u 12 časova u učionici 94.

2019-12-17 12:26:19

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - Organizacija prevoza opasnih materija

Popravni kolokvijum iz predmeta Organizacija prevoza opasnih materija odraće se u četvrtak, 26.12.2019. u 10 časova u učionici 96.

2019-12-17 12:25:35

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - Engleski jezik 2

Prva predispitna obaveza (Test) iz Engleskog jezika 2 moze se polagati 18.decembra u 15.30 u 96.

2019-12-13 11:35:49

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Engleski jezik 2

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Engleski jezik 2 - ovde

2019-12-13 11:35:13

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Organizacija prevoza robe eleznicom 1

Rezultati - Organizacija prevoza robe eleznicom 1 ovde

2019-12-11 13:04:23

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje

Drugo polaganje predispitne obaveze iz Engleskog jezika 2 bice 11.decembra u 15.30 u 96.

2019-12-09 17:01:14

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje

Nastava iz predmeta Praktična nastava 1 za studente 3 god. studijskog programa KP će se odrati 09.12.2019. godine u Srbija vozu (Nemanjina 6, ulaz iz parka) sa početkom u 10h.

2019-12-06 14:00:18

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje

Kolokvijum iz predmeta elezničke tarife 1 za studijski program eleznički saobraćaj odraće se 17.12.2019. u 13:55 u učionici 94

2019-12-06 13:56:38

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje

Kolokvijum iz predmeta elezničke tarife 1 za studijski program Komercijalno poslovanje eleznice odraće se 13.12.2019. u 11:50 u učionici 91

2019-12-06 13:55:04

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Organizacija prevoza opasnih materija

Rezultati - Organizacija prevoza opasnih materija ovde

2019-12-06 08:15:31

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - elezničke pruge

Rezultati - elezničke pruge ovde

2019-12-06 08:09:56

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Organizacija prevoza robe eleznicom 1

Rezultati - Organizacija prevoza robe eleznicom 1 ovde

2019-12-04 17:53:55

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - Praktična nastava

Obavetenje za praktičnu nastavu (studijski programi Inenjerstvo zatite ivotne sredine u saobraćaju i Javni gradski i industrijski saobraćaj, III godina) - ovde

2019-12-03 16:14:19

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Električna merenja

Rezultati kolokvijuma iz predmeta Električna merenja - ovde

2019-12-02 23:53:56

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Osnovi saobraćaja i trensporta

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Osnovi saobraćaja i trensporta - ovde

2019-11-29 14:12:15

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Računarstvo i informatika

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Računarstvo i informatika - ovde

2019-11-29 14:06:45

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje

Nastava iz predmeta Praktična nastava za studente 3 god. studijskog programa KP će se odrati 02.12.2019. godine u prostorijama Centra za kontrolu prihoda i Sektoru za informaciono-komunikacione tehnologije (Nemanjina 6, ulaz iz parka) sa početkom u 10h.

2019-11-29 14:00:02

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - elezničke tarife 1

Rezultati kolokvijuma iz predmeta elezničke tarife 1 - ovde

2019-11-29 09:47:41

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Savremene tehnologije robnog transporta

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Savremene tehnologije robnog transporta - ovde

2019-11-28 09:54:25

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - Organizacija prevoza opasnih materija

Polaganje kolokvijuma iz predmeta Organizacija prevoza opasnih materija odraće se u četvrtak 5.12.2019. u 10 časova u učionici 96

2019-11-28 09:52:42

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Engleski jezik

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Engleski jezik - ovde

2019-11-28 09:52:07

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje

Polaganje testa iz predmeta Organizacija robe prevoza eleznicom 1 biće organizovano 04.12.2019. u 08:20 za studijski program eleznički saobraćaj i 06.12.2019. u 13:55 za studijski program Komercijalno poslovanje eleznice

2019-11-28 09:49:47

-- -- -- -- -- -- --

Raspodela mesta u studentskim domovima

Raspodela mesta u studentskim domovima obaviće se u sredu 27.11.2019. godine u 12 časova u svečanoj sali kole.

2019-11-25 13:54:05

-- -- -- -- -- -- --

Upis [master strukovne studije]

Konačna lista redosleda primljenih kandidata na master strukovne studije (III upisni rok) - ovde

2019-11-22 12:55:32

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - Osnove saobraćaja i transporta

Polaganje prvog testa iz predmeta Osnove saobraćaja i transporta obaviće se u periodu od 25. do 27. novembra 2019. godine u terminima časova vebi.

2019-11-20 13:45:16

-- -- -- -- -- -- --

Upis [master strukovne studije]

Lista redosleda primljenih kandidata na master strukovne studije (III upisni rok) - ovde

2019-11-20 12:11:00

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - Računarstvo i informatika

Polaganje testa (brojni sistemi) iz predmeta Računarstvo i informatika biće organizovano u petak 22.11.2019. u terminu predavanja.
Polaganje testa (MS Word) obaviće se u periodu od 25-29.11.2019. u terminu grupa za vebe.

2019-11-20 10:44:06

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje

Prvi kolokvijum iz predmeta elezničke tarife 1 za studente studijskog programa eleznički saobraćaj odraće se 26.11.2019. u 13:55, učionica 94

2019-11-20 10:41:31

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje

Nastava iz predmeta Praktična nastava za studente 3 god. studijskog programa KP će se odrati 25.11.2019. godine sa početkom u 10h na stanici Beograd Centar - Prokop i Vukov spomenik

2019-11-20 10:40:13

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati testa - Matematika

Rezultati testa iz predmeta Primenjena matematika za ekonomiste i Inenjerska matematika 1 ovde

2019-11-19 16:17:22

-- -- -- -- -- -- --

Raspored nastave [master strukovne studije]

Raspored nastave na master strukovnim studijama:
- Saobraćajno inenjerstvo
- Elektotehnika u saobraćaju
- Komercijalno poslovanje u saobraćaju

2019-11-19 14:48:17

-- -- -- -- -- -- --

Izmene rasporeda časova

Izmene rasporeda časova - II godina, studijski program eleznički saobraćaj - ovde

2019-11-19 14:40:03

-- -- -- -- -- -- --

eleznički TK i SS uređaji

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta - ovde

2019-11-18 12:41:12

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje

Nastava iz predmeta Praktična nastava za studente 3 god. studijskog programa KP će se odrati 18.11.2019. godine u Topčideru, u Sekciji Beograd (garaa Plavog voza) sa početkom u 10h.

2019-11-14 13:36:10

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - Organizacija prevoza robe eleznicom 1

Predavanja iz predmeta Organizacija prevoza robe eleznicom 1 planirana za 14.11.2019. neće biti odrana. Termin za nadoknadu časova će biti naknadno utvrđen

2019-11-13 18:45:17

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - Engleski jezik

Studenti druge godine prvu predispitnu obavezu mogu polagati 26.novembra u 17.00.

2019-11-13 18:43:12

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - elezničke pruge

Polaganje testa iz predmeta elezničke pruge odraće se u petak 29.11.2019. godine u 11 časova.

2019-11-19 14:38:42

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Telekomunikacioni sistemi 1

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Telekomunikacioni sistemi 1 - ovde

2019-11-13 09:06:16

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - Matematika

Polaganje testa iz Inenjerske matematike 1 i Primenjene matematike za ekonomiste odraće se u utorak 19.11.2019. godine u 12 časova u amfiteatru.

2019-11-14 13:37:10

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - dr Vesna Pavelkić

Termini predispitnih obaveza ovde

2019-11-07 14:16:28

-- -- -- -- -- -- --

Početak nastave - master strukovne studije

Uvodni čas za studente upisane na master strukovne studije odraće se u petak 15.11.2019. godine u 14 časova u amfiteatru kole.
Studenti koji sluaju predmete iz prve i druge godine studija u kolskoj 2019/2020. godini vriće odabir izbornih predmeta pa je njihovo prisustvo obavezno na uvodnom času.

2019-11-07 14:11:23

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - Neradni dan

Obavetenje - Neradni dan ovde

2019-11-07 12:11:31

-- -- -- -- -- -- --

Upis - master strukovne studije

Upis kandidata koji su konkurisali u drugom upisnom roku na master strukovne studije obaviće se u petak, 8.11.2019. godine i u utorak 12.11.2019. godine od 8 do 14 časova.

2019-11-07 12:08:00

-- -- -- -- -- -- --

Upis [master strukovne studije]

Konačna lista redosleda primljenih kandidata na master strukovne studije (II upisni rok) - ovde

2019-11-06 14:02:02

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje

Polaganje predspitnih obaveza iz Telekomunikacionih sistema 1 će se odrati u utorak 12.11.2019. u 13:55 u učionici 93a
Polaganje predispitnih obaveza iz predmeta eleznički TK i SS uređaji, će se odrati u petak 15.11.2019 u učionici 93a

2019-11-05 16:33:49

-- -- -- -- -- -- --

Bodovna lista studenata za konkurs u studentske domove

Bodovna lista studenata za konkurs u studentske domove:
- devojke ovde
- mukarci ovde

2019-11-04 12:11:19

-- -- -- -- -- -- --

Konačna rang lista - I godina

Konačna rang lista za upis u I godinu ovde

2019-11-01 09:11:08

-- -- -- -- -- -- --

Upis [master strukovne studije]

Lista redosleda primljenih kandidata u prvu godinu studija na master strukovne studije (II upisni rok) - ovde

2019-10-31 15:29:20

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje

Predaja dokumentacije za studentske stipendije i kredite vriće se do petka 01.11.2019. godine

2019-10-31 08:03:20

-- -- -- -- -- -- --

Konačne rang liste za upis u II i III godinu

Konačne rang liste za upis u III godinu studija koje su nedostajale zbog prigovora studenata i korigovana rang lista za upis u II godinu za studijski program elezničko mainstvo ovde

2019-10-30 14:55:54

-- -- -- -- -- -- --

Jedinstvena rang lista za upis u prvu godinu studija

Jedinstvena rang lista za upis u prvu godinu studija ovde

2019-10-30 12:40:02

-- -- -- -- -- -- --

Jedinstvene rang liste za upis u 3. godinu studija

Jedinstvene rang liste za upis u 3. godinu studija - ovde

2019-10-29 14:38:33

-- -- -- -- -- -- --

Konačne rang liste za upis u 2. i 3. godinu studija

Konačne rang liste za upis u 2. i 3. godinu studija
II godina - ovde
III godina - ovde
Konačne rang liste za studijske programe koji nisu objavljeni biti objavljeni nakon reavanja prigovora studenata

2019-10-28 14:15:02

-- -- -- -- -- -- --

Promena termina nastave

Časovi predavanja iz predmeta Tehnička fizika planirani za petak 1. novembar 2019. godine biće odrani u sredu 30. oktobra u 12,40 h.
Časovi vebi iz predmeta Osnove saobraćaja i transporta za prvu grupu planirani za sredu 30. oktobar 2019. godine biće odrani u petak 1. novembra 2019. godine u 11,50 h.

2019-10-25 15:47:40

-- -- -- -- -- -- --

Konkurs za upis na master strukovne studije

Konkurs za upis na master strukovne studije - ovde

2019-10-25 15:30:20

-- -- -- -- -- -- --

Jedinstvene rang liste za upis u 2. i 3. godinu studija

Jedinstvene rang liste za upis u 2. i 3. godinu studija:
- II godina ovde
- III godina ovde

2019-10-25 10:49:15

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - Duan Vujović

Obavetenje o odravanju časova vebi - Duan Vujović - ovde

2019-10-22 11:18:11

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje studentima osnovnih strukovnih studija

Predaja dokumenata za upis u drugu i treću godinu studija (molba, zahtev za rangiranje, prijavni list i indeks) vriće se do ponedeljka 21.10.2019. godine. Studenti koji do tada ne podnesu zahtev za upis neće biti rangirani na listi za upis naredne godine studija.
Obavetenje o uslovima studiranja na osnovnim strukovnim studijama u kolskoj 2019/2020 godini ovde

2019-10-15 18:39:58

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - Primenjena matematika za ekonomiste

Predavanja iz predmeta Primenjena matematika za ekonomiste planirana za 22.10.2019. u 9:10 biće odrana istog dana od 13:30 časova.

2019-10-15 13:02:50

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati ispita - Bezbednost saobraćaja, Organizacija i tehnologija drumskog saobraćaja

Rezultati ispita - Bezbednost saobraćaja, Organizacija i tehnologija drumskog saobraćaja ovde

2019-10-14 12:43:30

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati ispita - dr Zoran Bundalo

Rezultati ispita - dr Zoran Bundalo ovde

2019-10-14 12:39:30

-- -- -- -- -- -- --

Upis [master strukovne studije]

Konačna lista redosleda primljenih kandidata u prvu godinu studija na master strukovne studije (I upisni rok) - ovde

2019-10-14 11:59:46

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Telekomunikacioni sistemi

Rezultati ispita iz predmeta Telekomunikacioni sistemi - ovde

2019-10-14 08:15:44

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - dr Zorica Milanović

Rezultati ispita - dr Zorica Milanović - ovde

2019-10-11 15:48:41

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati ispita - Eksploatacija eleznica 1 i 2

Rezultati ispita - Eksploatacija eleznica 1 i 2 ovde

2019-10-11 13:00:22

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati ispita - Tehničko crtanje primenom računara

Rezultati ispita - Tehničko crtanje primenom računara ovde

2019-10-11 12:54:55

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati

Rezultati ispita iz predmeta Ekologija i Tehnički sistemi zatite ivotne i radne sredine - ovde

2019-10-11 12:47:56

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - Engleski jezik

Drugi termin za polaganje ispita iz predmeta Engleski jezik 1 i 2 za septembarski, oktobarski i oktobar2 ispitni rok odraće se u utorak 15.10.2019. godine u 12 časova.
Ukoliko neko od studenata ne poloi ispit u drugom terminu, moe naknadno prijaviti ispit za treći termin u ispitnom roku oktobar2 (ako nema prijavljen neki drugi ispit) koji će se odrati 18.10.2019. godine u 11 časova.

2019-10-11 12:01:22

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - Engleski jezik

Polaganje ispita iz predmeta Engleski jezik 1 i 2 za ispitne rokove septembar, oktobar i oktobar 2 odraće se u petak 11.10.2019. godine u 9h.

2019-10-10 12:30:00

-- -- -- -- -- -- --

Upis [master strukovne studije]

Ispravka liste redosleda primljenih kandidata u prvu godinu studija na master strukovne studije (I upisni rok) - ovde

2019-10-09 19:38:18

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - Oktobar 2

Svi ispiti u ispitnom roku Oktobar 2 odraće se u petak 11.10.2019. u 9:00 časova u učionici 95

2019-10-08 17:43:43

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - Matematika

Predispitne obaveze iz Inenjerske matematike 1, Inenjerske matematike 2 i Primenjene matematike za ekonomiste odraće se u sredu 09.10.2019. godine od 9 časova, kabinet 93.

2019-10-08 11:40:04

-- -- -- -- -- -- --

Upis [master strukovne studije]

Lista redosleda primljenih kandidata u prvu godinu studija na master strukovne studije (I upisni rok) - ovde

2019-10-08 11:12:05

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati

Rezultati ispita iz predmeta Sistemi daljinskog upravljanja u saobraćaju - ovde

2019-10-04 13:45:44

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati

Rezultati ispita iz predmeta Vuča i inski saobraćajni sistemi - ovde

2019-10-04 13:09:57

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati

Rezultati ispita iz predmeta elezničke pruge, elezničke pruge i stanice 1, elezničke stanice i elezničke pruge i stanice 2 - ovde

2019-10-04 12:16:00

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Radio i optički sistemi veza

Rezultati ispita iz predmeta Radio i optički sistemi veza - ovde

2019-10-03 09:50:41

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - dr Dragica Jovanović

Rezultati - dr Dragica Jovanović - ovde

2019-10-03 09:48:09

-- -- -- -- -- -- --

Eksploatacija eleznica 2 i 3 - Rezultati ispita

Eksploatacija eleznica 2 i 3 - Rezultati ispita ovde

2019-10-02 14:27:32

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Organizacija i tehnologija drugmskog saobraćaja, Planiranje saobraćajnih tokova i korićenje prostora

Rezultati ispita iz predmeta Organizacija i tehnologija drugmskog saobraćaja i Planiranje saobraćajnih tokova i korićenje prostora - ovde

2019-10-02 11:51:09

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - dr Sanja Jevtić

Rezultati - dr Sanja Jevtić - ovde

2019-10-01 13:16:03

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Eksploatacija eleznica 1

Rezultati ispita iz predmeta Eksploatacija eleznica 1 - ovde

2019-10-01 12:35:25

-- -- -- -- -- -- --

Jedinstvena rang lista za upis u prvu godinu studija

Jedinstvena rang lista za upis u prvu godinu studija (III upisni rok) - ovde

2019-10-01 11:45:23

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Transportna logistika, Transportna logistika 2 i Bezbednost elezničkog saobraćaja

Rezultati ispita iz predmeta Transportna logistika, Transportna logistika 2 i Bezbednost elezničkog saobraćaja - ovde

2019-09-27 12:08:06

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Matematika

Rezultati - Matematika - ovde

2019-09-26 15:06:06

-- -- -- -- -- -- --

Početak nastave

Nastava na za I, II i III godinu osnovnih strukovnih studija počinje u utorak (01.10.2019.) prema objavljenom rasporedu
Časovi vebi za studente I godine počinju od 07.10.2019. prema rasporedu.

2019-09-26 15:03:16

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Mikroprocesorski sistemi

Rezultati ispita iz predmeta Mikroprocesorski sistemi - ovde

2019-09-26 08:09:05

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - dr Sanja Jevtić

Rezultati predispitnih obaveza - dr Sanja Jevtić - ovde

2019-09-24 20:59:10

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati ispita - Organizacija prevoza robe eleznicom 2

Rezultati ispita - Organizacija prevoza robe eleznicom 2 ovde

2019-09-24 14:37:38

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Bezbednost saobraćaja

Rezultati ispita iz predmeta Bezbednost saobraćaja - ovde

2019-09-24 13:13:51

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - dr Zoran Budalo

Rezultati - dr Zoran Budalo - ovde

2019-09-24 13:12:53

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Mehanika i otpornost materijala

Rezultati ispita iz predmeta Mehanika i otpornost materijala - ovde

2019-09-24 12:39:29

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati ispita - Tehnologija elezničkog saobraćaja

Rezultati ispita - Tehnologija elezničkog saobraćaja ovde

2019-09-24 12:33:50

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Tehničko crtanje primenom računara

Rezultati ispita iz predmeta Tehničko crtanje primenom računara - ovde

2019-09-23 13:19:29

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Matematika

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz Matematika - ovde

2019-09-20 13:06:44

-- -- -- -- -- -- --

Promena termina ispita

Ispit iz predmeta elezničke pruge/elezničke pruge i stanice 1 odraće se 03.10.2019. godine u 11 časova.
Ispit iz predmeta elezničke stanice/elezničke pruge i stanice 2 odraće se 03.10.2019. godine u 11 časova.

2019-09-20 11:54:32

-- -- -- -- -- -- --

eleznički TK i SS uređaji

Rezultati predispitnih obaveza iz predmeta eleznički TK i SS uređaji - ovde

2019-09-19 13:31:17

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Organizacija prevoza putnika eleznicom

Ispit iz predmeta Organizacija prevoza putnika eleznicom poloila je:
- Suzana Krstović (31 poen)
Ostali studenti mogu da pogledaju svoje radove u četvrtak 19.09.2019. u periodu od 12.00 do 13.00

2019-09-18 21:00:20

-- -- -- -- -- -- --

Razultati predispitnih obaveza - Bezbednost saobraćaja, Planiranje saobraćajnih tokova i korićenje prostora, Organizacija i tehnologija drumskog saobraćaja

Razultati predispitnih obaveza - Bezbednost saobraćaja, Planiranje saobraćajnih tokova i korićenje prostora, Organizacija i tehnologija drumskog saobraćaja ovde

2019-09-18 13:43:35

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati predispitnih obaveza - dr Zoran Bundalo

Rezultati predispitnih obaveza - dr Zoran Bundalo ovde

2019-09-18 13:38:24

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - Matematika

Predispitne obaveze iz Inenjerske matematike 1, Inenjerske matematike 2 i Primenjene matematike za ekonomiste odraće se u sredu 20.09.2019. godine od 10 časova, kabinet 96.

2019-09-17 11:35:56

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - dr Dragica Jovanović

Rezultati ispita iz predmeta Protokoli i standardi u računarskim mreama, Računarske tehnologije u saobraćaju i Web programiranje - ovde

2019-09-17 11:09:54

-- -- -- -- -- -- --

Neispravne ispitne prijave - Oktobar 2019

Neispravne ispitne prijave - Oktobar 2019 - ovde

2019-09-17 09:54:28

-- -- -- -- -- -- --

Polaganje predispitnih obaveza - elezničke pruge i stanice, Transportne osobine robe

Polaganje predispitnih obaveza iz predmeta elezničke pruge, elezničke pruge i stanice 1 i 2 i Transportne osobine robe odraće se u četvrtak 19. septembra 2019. godine u 9 časova, učionica 93

2019-09-17 09:52:08

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - dr Sanja Jevtić

Polaganje predispitnih obaveza iz predmeta koje dri dr Sanja Jevtić u četvrtak 19.09. u 9h i u ponedeljak 23.09. u 9h.

2019-09-16 13:59:54

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati predispitnih obaveza - Bezbednost saobraćaja, Organizacija i tehnologija drumskog saobraćaja

Rezultati predispitnih obaveza - Bezbednost saobraćaja, Organizacija i tehnologija drumskog saobraćaja ovde

2019-09-16 12:56:47

-- -- -- -- -- -- --

Konačna rang lista

Konačna rang lista za upis u prvu godinu - ovde

2019-09-16 12:22:45

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - dr Zorica Milanović

Predispitne obaveze iz predmeta Organizacija prevoza putnika, Organizacija prevoza 1, Organizacija prevoza 2, Organizacija prevoza robe eleznicom 1 i Organizacija prevoza robe eleznicom 2 biće odrane u utorak 17.09.2019. godine u 12h.

2019-09-14 21:28:50

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - dr Biljana Matić

Predispitne obaveze iz predmeta koje dri profesorka Biljana Matić, biće odrane u utorak 17.09.2019. u 12h.

2019-09-14 21:25:33

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Organizacija prevoza robe eleznicom 2

Rezultati ispita iz predmeta Organizacija prevoza robe eleznicom 2 - ovde

2019-09-13 13:15:54

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Konstrukcija reda vonje

Rezultati ispita iz predmeta Konstrukcija reda vonje - ovde

2019-09-13 13:13:45

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - elezničke pruge i stanice 1, elezničke pruge i stanice 2

Rezultati ispita iz predmeta elezničke pruge i stanice 1 i elezničke pruge i stanice 2 - ovde

2019-09-13 13:12:37

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Tehničko crtanje primenom računara

Ispit iz predmeta Tehničko crtanje primenom računara nije niko poloio

2019-09-13 13:00:44

-- -- -- -- -- -- --

Osnove saobraćaja i transporta - Polaganje predispitnih obaveza

Polaganje predispitnih obaveza iz predmeta Osnove saobraćaja i transporta obaviće se 16. i 18. septembra 2019. godine od 9 časova u učionici 95.

2019-09-12 13:54:52

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - Polaganje predispitnih obaveza

Predispitne obaveze iz predmeta Organizacija i tehnologija drumskog saobraćaja, Organizacija prevoza opasnih materija, Planiranje saobraćajnih tokova i korićenje prostora, Bezbednost saobraćaja, Javni gradski putnički prevoz, Regulisanje i bezbednost drumskog saobraćaja i Regulisanje saobraćaja obaviće se 16. i 18. septembra 2019. godine u 9 časova u učionici 95.

2019-09-12 13:53:42

-- -- -- -- -- -- --

Polaganje predispitnih obaveza - dr Zoran Bundalo

Polaganje predispitnih obaveza - dr Zoran Bundalo ovde

2019-09-12 13:48:33

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati ispita - Javni gradski putnički prevoz, Planiranje saobraćajnih tokova i korićenje prostora

Rezultati ispita - Javni gradski putnički prevoz, Planiranje saobraćajnih tokova i korićenje prostora ovde

2019-09-12 13:46:48

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati ispita - dr Zoran Bundalo

Rezultati ispita - dr Zoran Bundalo ovde

2019-09-12 13:43:19

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - dr Sandra Kasalica

Rezultati ispita kod dr Sandre Kasalice:
- Eksploatacija eleznica 1
- Eksploatacija eleznica 2
- Eksploatacija eleznica 3
- Transportne osobine robe

2019-09-12 12:25:33

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati ispita - Tehnologija elezničkog saobraćaja

Rezultati ispita - Tehnologija elezničkog saobraćaja ovde

2019-09-12 12:18:29

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Informacioni sistemi u saobraćaju

Rezultati ispita iz predmeta Informacioni sistemi u saobraćaju - ovde

2019-09-12 11:42:39

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Računarstvo i informatika

Rezultati ispita iz predmeta Računarstvo i informatika - ovde

2019-09-12 11:41:52

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - dr Sanja Jevtić

Rezultati ispita kod dr Sanje Jevtić
eleznički TK i SS uređaji
eleznički TK i SS uređaji 1
eleznički TK i SS uređaji 2

2019-09-12 11:32:15

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Sistemi daljinskog upravljanja u saobraćaju

Rezultati ispita iz predmeta Sistemi daljinskog upravljanja u saobraćaju - ovde

2019-09-11 21:52:53

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Sistemi daljinskog upravljanja u saobraćaju

Rezultati predispitnih obaveza iz predmeta Sistemi daljinskog upravljanja u saobraćaju - ovde

2019-09-10 20:33:40

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati ispita - Matematika

Rezultati ispita - Matematika ovde

2019-09-10 13:19:02

-- -- -- -- -- -- --

MASTER STRUKOVNE STUDIJE

Odluka o raspisivanju Konkursa za upis ustudenata u prvu godinu studija na master strukovne studije u kolskoj 2019/2020 - ovde

2019-09-10 12:45:47

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - dr Sanja Jevtić

- Pruni i stanični SS uređaji
- Mree elezničkih TK i SS postrojenja
- Sistemi daljinskog upravljanja u saobraćaju

2019-09-10 12:39:46

-- -- -- -- -- -- --

Jedinstvena rang lista za upis u prvu godinu studija

Jedinstvena rang lista za upis u prvu godinu studija (septembarski upisni rok) - ovde

2019-09-10 08:51:20

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - Eksploatacija i odravanje pogonskih sistema u saobraćaju

Ispit iz predmeta Eksploatacija i odravanje pogonskih sistema u saobraćaju kod prof. dr Dragana Pamučara biće 12.09.2019. sa početkom u 15 časova

2019-09-09 13:14:25

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati ispita - dr Sandra Kasalica

Rezultati ispita (specijalističke strukovne studije) - dr Sandra Kasalica ovde

2019-09-09 12:45:13

-- -- -- -- -- -- --

Ispitni rok Oktobar II

Obavetenje o ispitnom roku Oktobar II - ovde

2019-09-09 09:05:14

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - Engleski jezik

Odlau se ispiti iz predmeta Engleski jezik 1 i Engleski jezik 2 planirani za 09.09.2019. i 10.09.2019. Termin polaganja biće naknadno objavljen

2019-09-09 09:02:47

-- -- -- -- -- -- --

Raspored polaganja prijemnog ispita

Raspored polaganja prijemnog ispita ovde

2019-09-08 12:05:17

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Vuča i inski saobraćajni sistemi

Rezultati ispita iz predmeta Vuča i inski saobraćajni sistemi - ovde

2019-09-06 22:04:15

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - dr Sanja Jevtić

Rezultati ispita iz predmeta:
- Telekomunikacioni sistemi 1
- Telekomunikacioni sistemi 2
- Mree elezničkih TK i SS postrojenja

2019-09-06 22:01:12

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - dr Sanja Jeftić

Rezultati predispitnih obaveza iz predmeta:
- Telekomunikacioni sistemi 1
- eleznički TK i SS uređaji 1
- eleznički TK i SS uređaji 2
- eleznički TK i SS uređaji
- Telekomunikacioni sistemi 2

2019-09-06 21:56:16

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati

Rezultati ispita iz predmeta Savremene tehnologije robnog transporta i Uticaj saobraćaja na eko sistem - ovde

2019-09-06 09:39:47

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati

Rezultati ispita iz predmeta Bezbednost saobraćaja, Regulisanje i bezbednost drumskog saobraćaja, Organizacija i tehnologija drumskog saobraćaja - ovde

2019-09-06 09:38:07

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati ispita - Organizacija prevoza putnika eleznicom

Rezultati ispita - Organizacija prevoza putnika eleznicom ovde

2019-09-06 08:20:18

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje

Polaganje predispitnih obaveza iz predmeta: Računarstvo i informatika, Tehničko crtanje primenom računara (AutoCAD), Baze podataka, Internet tehnologije i Protokoli i standardi u računarskim mreama biće organizovano u ponedeljak 09.09.2019. godine sa početkom u 10 časova

2019-09-05 10:24:30

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati predispitnih obaveza - Matematika

Rezultati predispitnih obaveza - Matematika ovde

2019-09-04 14:04:15

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati ispita - dr Zoran Bundalo

Rezultati ispita - dr Zoran Bundalo ovde

2019-09-03 12:57:51

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - dr Sanja Jevtić

Termini za polaganje predispitnih obaveza iz predmeta koje predaje dr Sanja Jevtić:
- 05.09.2019 u 9h
- 09.09.2019 u 9h
- 10.09.2019 u 9h

2019-09-03 10:48:13

-- -- -- -- -- -- --

Promena termina ispita Praktična nastava 1 i 2 - elezničko mainstvo

Ispit iz predmeta Praktična nastava 1 i 2 za smer elezničko mainstvo odraće se 09.9.2019. godine u 12 časova.

2019-09-03 10:46:47

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje

Polaganje predispitnih obaveza iz predmeta Organizacija prevoza putnika eleznicom i Organizacija prevoza robe eleznicom 1 biće organizovano 03.09.2019. u 9 časova

2019-09-02 13:22:26

-- -- -- -- -- -- --

Promena termina ispita

Ispit iz predmeta Baze podataka odraće se 10.9.2019. godine u 11 časova.
Ispit iz predmeta Bezbednost saobraćaja odraće se 4.9.2019. godine u 11 časova.
Ispit iz predmeta Regulisanje saobraćaja odraće se 4.9.2019. godine u 11 časova.
Ispit iz predmeta Regulisanje i bezbednost drumskog saobraćaja odraće se 4.9.2019. godine u 11 časova.
Ispit iz predmeta elezničke pruge/elezničke pruge i stanice 1 odraće se 10.9.2019. godine u 11 časova.
Ispit iz predmeta elezničke stanice/elezničke pruge i stanice 2 odraće se 10.9.2019. godine u 11 časova.
Ispit iz predmeta Planiranje saobraćajnih tokova i korićenje prostora odraće se 12.9.2019. godine u 11 časova.
Ispit iz predmeta Saobraćajno transportno pravo odraće se 13.9.2019. godine u 14 časova.
Ispit iz predmeta Internet pravo odraće se 13.9.2019. godine u 14 časova.

2019-09-02 12:39:59

-- -- -- -- -- -- --

Polaganje predispitnih obaveza - elezničke pruge i stanice

Polaganje predispitnih obaveza iz predmeta elezničke pruge, elezničke pruge i stanice 1 i 2 odraće se u utorak 3. septembra 2019. godine u 10 časova.

2019-09-02 10:13:28

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati predispitnih obaveza

Rezultati predispitnih obaveza rađenih 29.08.2019. godine ovde

2019-08-29 13:11:00

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati predispitnih obaveza - dr Zoran Bundalo

Rezultati predispitnih obaveza od 29.8.2019. godine ovde

2019-08-29 13:08:14

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - Matematika

Predispitne obaveze iz Inenjerske matematike 1, Inenjerske matematike 2 i Primenjene matematike za ekonomiste odraće se u sredu 4.9.2019. godine od 12 časova.

2019-08-29 13:06:15

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - dr Biljana Matić

Polaganje predispitnih obaveza iz svih predmeta koje predaje prof. Biljana Matić odraće se u ponedeljak 2. septembra 2019. godine od 12 časova.

2019-08-29 11:41:15

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - dr Sanja Jevtić

Termini za polaganje predispitnih obaveza iz predmeta koje predaje dr Sanja Jevtić, četvrtak 29.08.2019 u 9h, ponedeljak 2.09.2019. u 9 h i utorak 03.09.2019. u 9h.

2019-08-27 17:22:01

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati predispitnih obaveza

Rezultati predispitnih obaveza rađenih 27.8.2019. godine ovde

2019-08-27 13:25:50

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati predispitnih obaveza - dr Zoran Bundalo

Rezultati predispitnih obaveza - dr Zoran Bundalo ovde

2019-08-27 13:24:01

-- -- -- -- -- -- --

Osnove saobraćaja i transporta - Polaganje predispitnih obaveza

Polaganje predispitnih obaveza iz predmeta Osnove saobraćaja i transporta obaviće se 27. i 29. avgusta 2019. godine od 9 časova u učionici 95.

2019-08-21 20:18:39

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - Polaganje predispitnih obaveza

Predispitne obaveze iz predmeta Organizacija i tehnologija drumskog saobraćaja, Organizacija prevoza opasnih materija, Planiranje saobraćajnih tokova i korićenje prostora, Bezbednost saobraćaja, Javni gradski putnički prevoz, Regulisanje i bezbednost drumskog saobraćaja i Regulisanje saobraćaja obaviće se 27. i 29. avgusta 2019. godine u 9 časova u učionici 95.

2019-08-21 12:51:46

-- -- -- -- -- -- --

Polaganje predispitnih obaveza - dr Zoran Bundalo

Polaganje predispitnih obaveza - dr Zoran Bundalo ovde

2019-08-13 10:00:59

-- -- -- -- -- -- --

Neispravne ispitne prijave - Septembar 2019

Neispravne ispitne prijave - Septembar 2019 - ovde

2019-08-01 08:30:27

-- -- -- -- -- -- --

eleznički transport u savremenom svetu

Prvi poziv za I međunarodnu konferenciju eleznički transport u savremenom svetu - ovde

2019-07-19 13:46:59

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Kvalitet i marketing prevoznih usluga

Rezultati ispita iz predmeta Kvalitet i marketing prevoznih usluga - ovde

2019-07-12 14:18:43

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - Engleski jezik

Predispitne obaveze iz Engleskog jezika 1 i 2 mogu se polagati 17.jula u 12.30 u 95.

2019-07-12 12:17:52

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati ispita - Bezbednost elezničkog saobraćaja

Rezultati ispita - Bezbednost elezničkog saobraćaja ovde

2019-07-12 10:37:14

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Еngleski jezik

Rezultati polaganja predispitnih obaveza Еngleski jezik - ovde

2019-07-11 14:12:25

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati ispita - Konstrukcija reda vonje

Rezultati ispita - Konstrukcija reda vonje ovde

2019-07-11 11:58:00

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Organizacija vuče vozova

Rezultati ispita iz predmeta Organizacija vuče vozova - ovde

2019-07-10 21:16:20

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati ispita - Planiranje saobraćajnih tokova i korićenje prostora, Bezbednost saobraćaja

Rezultati ispita - Planiranje saobraćajnih tokova i korićenje prostora, Bezbednost saobraćaja ovde

2019-07-10 13:40:11

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati ispita - dr Zoran Bundalo

Rezultati ispita - dr Zoran Bundalo ovde

2019-07-09 14:22:25

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati ispita - dr Sandra Kasalica

Rezultati ispita - dr Sandra Kasalica ovde

2019-07-08 20:09:25

-- -- -- -- -- -- --

Konačna rang lista za upis u prvu godinu studija

Konačna rang lista za upis u prvu godinu studija ovde

2019-07-08 12:50:43

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - Engleski jezik

Predispitne obaveze iz Engleskog jezika 1 i 2 mogu se polagati 11.jula u 12.30.

2019-07-05 14:42:45

-- -- -- -- -- -- --

Polaganje predispitnih obaveza - dr Branislav Gavrilović

Polaganje predispitnih obaveza za sve predmete koje predaje profesor dr Branislav Gavrilović odraće se 29. avgusta 2019. godine u 10 časova.

2019-07-05 14:43:09

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati ispita - Organizacija prevoza opasnih materija, Javni gradski prevoz putnika, Organizacija i tehnologija drumskog saobraćaja

Rezultati ispita - Organizacija prevoza opasnih materija, Javni gradski prevoz putnika, Organizacija i tehnologija drumskog saobraćaja ovde

2019-07-05 09:23:48

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati ispita - Metodologija istraivanja i izrade stručnih dela, Operativno upravljanje u s

Rezultati ispita - Metodologija istraivanja i izrade stručnih dela, Operativno upravljanje u s ovde

2019-07-05 09:19:58

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Telekomunikacioni sistemi 1

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Telekomunikacioni sistemi 1 - ovde

2019-07-04 11:09:02

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Ugradnja, remont i odravanje elektrotehničkih postrojenja

Rezultati ispita iz predmeta Ugradnja, remont i odravanje elektrotehničkih postrojenja - ovde

2019-07-04 08:07:06

-- -- -- -- -- -- --

Prijava ispita - Specijalističke strukovne studije

Prijava ispita za septembarski ispitni rok za studente specijalističkih strukovnih studija traje do 12.07.2019. godine.

2019-07-03 09:43:33

-- -- -- -- -- -- --

Jedinstvena rang lista za upis u prvu godinu studija

Jedinstvena rang lista za upis u prvu godinu studija ovde

2019-07-01 14:06:53

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Uticaj zračenja na ivotnu i radnu sredinu

Rezultati ispita iz predmeta Uticaj zračenja na ivotnu i radnu sredinu - ovde

2019-07-01 14:05:35

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - dr Sanja Jevtić

Termin za polaganje predispitnih obaveza iz predmeta koja predaje dr Sanja Jevtić, utorak 02.07.2019 u 9h, učionica 93.

2019-07-01 07:51:15

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati ispita - Vuča i inski saobraćajni sistemi

Rezultati ispita - Vuča i inski saobraćajni sistemi ovde

2019-06-28 14:58:37

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati ispita - Tehničko crtanje primenom računara

Rezultati ispita - Tehničko crtanje primenom računara ovde

2019-06-28 14:51:36

-- -- -- -- -- -- --

Raspored polaganja prijemnog ispita

Raspored polaganja prijemnog ispita ovde

2019-06-28 13:06:01

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Elektronika 1

Rezultati ispita iz predmeta Elektronika 1 - ovde

2019-06-27 11:56:28

-- -- -- -- -- -- --

Neisprane prijave - Specijalističke strukovne studije

Neisprane prijave - Specijalističke strukovne studije ovde

2019-06-27 11:34:09

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Tehnologija elezničkog saobraćaja

Rezultati ispita iz predmeta Tehnologija elezničkog saobraćaja - ovde

2019-06-26 13:52:45

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati ispita - Matematika

Rezultati ispita - Matematika ovde

2019-06-26 12:47:54

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - Engleski jezik

Test i Kolokvijum iz Engleskog jezika 1 i 2 mogu se polagati 2. jula u 13 u ucionici 95.

2019-06-26 08:14:23

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - dr Sanja Jevtić

- Telekomunikacioni sistemi 1 (kolokvijum 2) - ovde
- Telekomunikacioni sistemi 2 (kolokvijum 1) - ovde
- Telekomunikacioni sistemi 2 (ispit) - ovde

2019-06-26 08:13:02

-- -- -- -- -- -- --

Promena termina ispita - dr Ljubislav Vasin

Novi termini polaganja predispitnih obaveza i zavrnog dela ispita u junskom ispitnom roku za predmete:
- Organizacija i tehnologija drumskog saobraćaja, 02.07.2019. godine u 9 časova, učionica 93,
- Organizacija prevoza opasnih materija, 02.07.2019. godine u 9 časova, učionica 93,
- Javni gradski putnički prevoz, 04.07.2019. godine u 9 časova, učionica 93,
- Praktična nastava, 04.07.2019. godine u 11 časova, učionica 93,
- Stručna praksa, 04.07.2019. godine u 11 časova, učionica 93,
- Bezbednost saobraćaja, 09.07.2019. godine u 9 časova, učionica 93,
- Planiranje saobraćajnih tokova i korićenje prostora, 09.07.2019. godine u 9 časova, učionica 93,
- Regulisanje saobraćaja, 11.07.2019. godine u 10 časova, učionica 91,
- Regulisanje i bezbednost drumskog saobraćaja, 11.07.2019. godine u 10 časova, učionica 91.

2019-06-21 13:41:06

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Baze podataka

Rezultati ispita iz predmeta Baze podataka - ovde

2019-06-21 10:17:23

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Protokoli i standardi u računarskim mreama

Rezultati ispita iz predmeta Protokoli i standardi u računarskim mreama - ovde

2019-06-20 11:32:05

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Sakulpljanje i reciklaa otpada

Rezultati ispita iz predmeta Sakulpljanje i reciklaa otpada - ovde

2019-06-20 08:24:35

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati ispita - dr Zoran Bundalo

Rezultati ispita - dr Zoran Bundalo ovde

2019-06-19 14:26:16

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Organizacija prevoza putnika eleznicom / Organizacija prevoza robe eleznicom 1

Rezultati ispita iz predmeta Organizacija prevoza putnika eleznicom i Organizacija prevoza robe eleznicom 1 - ovde

2019-06-18 15:16:41

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati ispita - Transportne osobine robe

Rezultati ispita - Transportne osobine robe ovde

2019-06-18 13:25:17

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Ekologija

Rezultati predispitnih obaveza iz predmeta Ekologija - ovde

2019-06-18 12:50:50

-- -- -- -- -- -- --

Prijava ispita - Specijalističke strukovne studije

Prijava ispita za studente specijalističkih strukovnih studija trajaće do petka 21.06.2019. godine.

2019-06-17 13:10:50

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati predispitnih obaveza - dr Zoran Bundalo

Rezultati predispitnih obaveza - dr Zoran Bundalo ovde

2019-06-17 08:39:29

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Mikroprocesorski sistemi

Rezultati ispita iz predmeta Mikroprocesorski sistemi - ovde

2019-06-17 08:21:34

-- -- -- -- -- -- --

Promena termina ispita - dr Ljubislav Vasin

Ispiti iz predmeta Organizacija i tehnologija drumskog saobraćaja, Organizacija prevoza opasnih materija, Praktična nastava JGIS i Stručna praksa JGIS neće biti odrani u terminima predviđenim rasporedom polaganja ispita. Novi termini polaganja ispita za predhodno navedene predmete biće naknadno objavljeni.

2019-06-14 13:41:02

-- -- -- -- -- -- --

GIS u saobraćaju - Rezultati ispita

GIS u saobraćaju - Rezultati ispita ovde

2019-06-14 12:49:37

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Stručna praksa

Rezultati polaganja stručne prakse (Inenjerstvo zatite ivotne sredine u saobraćaju) - ovde

2019-06-13 13:27:45

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Zagađivanje i kontrola kvaliteta ivotne i radne sredine

Rezultati ispita iz predmeta Zagađivanje i kontrola kvaliteta ivotne i radne sredine - ovde

2019-06-12 12:59:34

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Organizacija zatite na radu u saobraćaju

Rezultati ispita iz predmeta Organizacija zatite na radu u saobraćaju - ovde

2019-06-12 12:58:02

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Algoritmi i programiranje

Rezultati ispita iz predmeta Algoritmi i programiranje - ovde

2019-06-12 12:57:01

-- -- -- -- -- -- --

elezničke pruge i stanice - Rezultati ispita

elezničke pruge i stanice - Rezultati ispita ovde

2019-06-12 11:35:51

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati predispitnih obaveza - dr Zoran Bundalo

Rezultati predispitnih obaveza - dr Zoran Bundalo ovde

2019-06-12 11:34:27

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - Engleski jezik

Predispitne obaveze iz Engleskog jezika 2 mogu se polagati 14. juna u 13.00 u 95.

2019-06-11 20:29:56

-- -- -- -- -- -- --

Raspored polaganja predispitnih obaveza - mr Marija Vukić Popović

Raspored polaganja predispitnih obaveza - mr Marija Vukić Popović ovde

2019-06-10 13:32:44

-- -- -- -- -- -- --

Ekologija - Rezultati predispitnih obaveza

Ekologija - Rezultati predispitnih obaveza ovde

2019-06-10 13:07:03

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - eleznički TK i SS uređaji

Rezultati ispita iz predmeta eleznički TK i SS uređaji - ovde

2019-06-10 10:44:22

-- -- -- -- -- -- --

Eksploatacija eleznica 1 - Rezultati ispita

Eksploatacija eleznica 1 - Rezultati ispita ovde

2019-06-07 14:45:02

-- -- -- -- -- -- --

Eksploatacija eleznica 3 - Rezultati ispita

Eksploatacija eleznica 3 - Rezultati ispita ovde

2019-06-07 14:43:06

-- -- -- -- -- -- --

Termini polaganja predispitnih obaveza - dr Dragica Jovanović

Termini polaganja predispitnih obaveza kod predmeta koje predaje dr Dragica Jovanović - ovde

2019-06-07 14:37:06

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Engleski jezik

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Engleski jezik - ovde

2019-06-07 12:24:43

-- -- -- -- -- -- --

Termini za polaganje predispitnih obaveza iz predmeta dr Sanje Jevtić u toku juna

Testovi/kolokvijumi:
10.06.2019 u 9h (učionica 93)
17.06.2019 u 9h (učionica 95)
20.06.2019 u 9h (učionica 93)
Seminarski/domaći radovi
10.06.2019 u 11h (kabinet 61)
17.06.2019 u 11h (kabinet 61)
20.06.2019 u 11h (kabinet 61)

2019-06-07 12:21:51

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - Engleski jezik

Studenti prve godine mogu polagati predispitne obaveze 7. juna u 12, u ucionici 95.

2019-06-06 08:11:21

-- -- -- -- -- -- --

Promena termina ispita

Ispit iz predmeta eleznički TK i SS uređaji i eleznički TK i SS uređaji 1 odraće se 07.06.2019. godine u 10:30 časova.

2019-06-05 12:59:29

-- -- -- -- -- -- --

Bezbednost elezničkog saobraćaja - Rezultati ispita

Bezbednost elezničkog saobraćaja - Rezultati ispita ovde

2019-06-05 12:55:22

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Engleski jezik

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Engleski jezik - ovde

2019-06-04 14:32:48

-- -- -- -- -- -- --

Termini za polaganje predispitnih obaveza - dr Vesna Pavelkić

Termini za polaganje predispitnih obaveza - dr Vesna Pavelkić ovde

2019-06-04 13:24:55

-- -- -- -- -- -- --

Neispravne ispitne prijave - Jun 2019

Neispravne ispitne prijave - Jun 2019 ovde

2019-06-03 14:21:57

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Transportne osobine robe

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Transportne osobine robe - ovde
Polaganje predispitnih obaveza iz predmeta Transportne osobine robe odraće se 07.06.2019. godine u 09:00 časova u učionici 95

2019-06-03 12:30:55

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Baze podataka

Rezultati predispitnih obaveza iz predmeta Baze podataka - ovde

2019-06-03 12:27:57

-- -- -- -- -- -- --

Industrijski i unutranji transport - Predispitne obaveze

Industrijski i unutranji transport - Predispitne obaveze ovde

2019-06-03 09:25:23

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - Engleski jezik

Studenti prve godine predispitne obaveze mogu polagati 4. juna u 13, u ucionici 95.
Studenti druge i trece godine predispitne obaveze mogu polagati 5. juna u 12, u ucionici 95.

2019-05-31 13:16:00

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Ekologija

Rezultati predispitnih obaveza iz predmeta Ekologija - ovde

2019-05-31 09:36:58

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Engleski jezik

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Engleski jezik - ovde

2019-05-31 13:10:21

-- -- -- -- -- -- --

Matematika - Rezultati predispitnih obaveza

Matematika - Rezultati predispitnih obaveza ovde

2019-05-30 12:32:16

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Tehničko crtanje primenom računara

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Tehničko crtanje primenom računara (AutoCAD) - ovde

2019-05-30 08:40:13

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Električna merenja

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Električna merenja - ovde

2019-05-30 08:22:40

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Elektronika 1

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Elektronika 1 - ovde

2019-05-30 08:21:19

-- -- -- -- -- -- --

Polaganje predispitnih obaveza - Transportne osobine robe

Polaganje predispitnih obaveza iz predmeta Transportne osobine robe odraće se 31.05.2019. godine u 10:00 časova u učionici 96

2019-05-30 08:16:52

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Organizacija prevoza putnika eleznicom i Organizacija prevoza robe eleznicom 1

Rezultati predispitnih obaveza iz predmeta Organizacija prevoza putnika eleznicom i Organizacija prevoza robe eleznicom 1 - ovde

2019-05-29 20:18:52

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - dr Zoran Bundalo

Obavetenje - dr Zoran Bundalo ovde

2019-05-28 11:05:16

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Transportne osobine robe

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Transportne osobine robe - ovde

2019-05-27 13:57:10

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Engleski jezik

Rezultati polaganja predistpinih obaveza iz predmeta Engleski jezik - ovde
Popravni test za studente prve godine bice odrzan 30.maja u 15.30.

2019-05-27 10:10:21

-- -- -- -- -- -- --

Sakupljanje i reciklaa otpada - Rezultati

Sakupljanje i reciklaa otpada - Rezultati ovde

2019-05-24 14:36:31

-- -- -- -- -- -- --

Prezentacija firme EURORAIL LOGISTICS

Firma EURORAIL LOGISTICS koja je priznata kao privatni operater za eleznički transport robe ima potrebu za zapoljavanjem stručnog kadra.
Pozivaju se studenti zavrne godine osnovnih i specijalističkih strukovnih studija da prisustvuju prezentaciji i upoznavanju firme EURORAIL LOGISTICS u utorak 28.05.2019. godine od 12 časova.

2019-05-24 14:01:09

-- -- -- -- -- -- --

Ekologija - Rezultati

Ekologija - Rezultati ovde

2019-05-24 14:00:37

-- -- -- -- -- -- --

Ergonomija u saobraćaju - Rezultati

Ergonomija u saobraćaju - Rezultati ovde

2019-05-24 13:59:16

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - dr Zorica Milanović

Polaganje predispitnih obaveza iz predmeta Osnove saobraćaja i transporta, Organizacija prevoza putnika eleznicom, Organizacija prevoza robe eleznicom 1 i Organizacija prevoza 2 odraće se 29.05.2019. godine u 10:10 časova u učionici 95.

2019-05-24 13:10:25

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - dr Biljana Matić

Polaganje predispitnih obaveza iz predmeta elezničke tarife 1, elezničke tarife 2, pedicija i carine, Poslovna ekonomija u saobraćaju i Transportno računovodstvo odraće se 28.05.2019. godine u 10:10 časova u učionici 93.

2019-05-24 13:06:51

-- -- -- -- -- -- --

Osnove saobraćaja i transporta - Rezultati testova

Osnove saobraćaja i transporta - Rezultati testova ovde

2019-05-23 17:02:30

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - eleznički TK i SS uređaji

Rezultati polagnja predispitnih obaveza iz predmeta eleznički TK i SS uređaji - ovde

2019-05-23 15:45:29

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - Baze podataka, Protokoli i standardi u računarskim mreama

Vebe iz predmeta Baze podataka i Protokoli i standardi u računarskim mreama planirani za 24.05.2019. neće biti odrani. Časovi nadoknade biće naknadno organizovani.

2019-05-23 12:13:43

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Organizacija prevoza putnika

Rezultati predispitnih obaveza iz predmeta Organizacija prevoza putnika - ovde

2019-05-22 20:58:14

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - dr Dragica Jovanović

RAČUNARSKE MREE predavanja 30.05.2019. se otkazuju, nadoknada se organizuje 27.05.2019. od 13:55 i tada će se deliti potpisi za overu semestra.
BAZE PODATAKA predavanja 31.05.2019. se otkazuju, nadoknada se organizuje 28.05.2019. od 10:10 i tada će se deliti potpisi za overu semestra.
Administriranje i odravanje računarskih mrea u saobraćaju predavanja 31.05.2019. se otkazuju, nadoknada se organizuje 24.05.2019. od 13:55.

2019-05-22 20:55:21

-- -- -- -- -- -- --

Praktična nastava - Javni gradski i industrijski saobraćaj

Praktična nastava - Javni gradski i industrijski saobraćaj - ovde

2019-05-22 22:56:00

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - dr Sanja Jevtić

Telekomunikacioni sistemi 1 - ovde
Telekomunikacioni sistemi 2 - ovde
eleznički TK i SS uređaji 1 - ovde

2019-05-22 20:50:00

-- -- -- -- -- -- --

GIS u saobraćaju - Rezultati testa

GIS u saobraćaju - Rezultati testa ovde

2019-05-22 19:39:29

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - Stručna praksa

Stručna praksa za studente treće godine studijskih programa eleznički saobraćaj, elezničko mainstvo, Elektrotehnika u saobraćaju, elezničko građevinarstvo i Javni gradski i industrijski saobraćaj obaviće se u sredu 22.05.2019. godine u elezničkoj stanici Beograd Centar - ovde

2019-05-20 14:05:09

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - dr Sanja Jevtić

Termini za polaganje predispitnih obaveza iz predmeta koje predaje dr Sanja Jevtić:
četvrtak 23.05.2019 u 11:50, učionica 93a
ponedeljak 27.05.2019 u 11:50, učionica 93a
četvrtak 30.05.2019 u 11:50, učionica 93a

2019-05-20 14:03:45

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Engleski jezik

Rezultati polaganja predispitnih obaveta iz predmeta Engleski jezik - ovde
Studenti prve godine Kolokvijum mogu polagati u amfiteatru 27.maja u 10.30 ili 29.maja u 14.30(termin po izboru).
Studenti druge i trece godine predispitne obaveze za Engleski 1 i 2 mogu polagati 23.maja u 16.00 u ucionici 95.

2019-05-19 12:54:28

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - Osnove saobraćaja i transporta

Polaganje predispitnih obaveza iz predmeta Osnove saobraćaja i transporta odraće se u utorak 21.5.2019. godine u 8:20 časova i u četvrtak 23.5.2019. godine u 13:55 časova.

2019-05-18 12:05:07

-- -- -- -- -- -- --

Polaganje predispitnih obaveza - Transportne osobine robe

Polaganje predispitnih obaveza iz predmeta Transportne osobine robe odraće se 24.05.2019. godine u 10:00 časova u učionici 96

2019-05-17 11:13:37

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - Matematika

Obavetenje - Matematika ovde

2019-05-16 11:37:48

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - Algoritmi i programiranje

Polaganja testova (test 1, test 2 - treći put) iz predmeta Algoritmi i programiranje biće organizovano 21.05.2019. od 15:30

2019-05-15 15:13:53

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - dr Vesna Pavelkić

Termini polaganja predispitnih obaveza iz predmeta koje predaje dr Vesna Pavelkić - ovde

2019-05-15 15:11:22

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje

Polaganje predispitnih obaveza iz predmeta elezničke tarife 1 i elezničke tarife 2 odraće se 21.05.2019. sa početkom u 08:20 za studijski program eleznički saobraćaj i 21.05.2019. sa početkom u 10:10 za studijski program Komercijalno poslovanje eleznice

2019-05-14 13:33:36

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - Stručna praksa KP

Nastava iz predmeta Stručna praksa za studente 3 god. studijskog programa KP će se odrati 16.05.2019. godine u Centru za nabavke i centralna skladita i Sektoru za upravljanje kvalitetom poslovanja i sistemima bezbednosti, Nemanjina 6 sa početkom u 10h. Skup studenata ispred trećeg ulaza u poslovnu zgradu (ulaz iz parka).

2019-05-14 13:30:07

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - Stručna praksa

Stručna praksa za studente treće godine studijskih programa eleznički saobraćaj, elezničko mainstvo, Elektrotehnika u saobraćaju i elezničko građevinarstvo obaviće se u sredu 15.05.2019. godine u elezničkoj stanici Beograd Centar - ovde

2019-05-13 13:48:55

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - Industrijski i unutranji tansport

Drugi test iz predmeta Industrijski i unutranji transport će biti odran 17.05.2019. godine sa početkom u 11h,

2019-05-10 16:34:34

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - dr Sanja Jevtić

II kolokvijum iz predmeta Telekomunikacioni sistemi 2 će se odrati u petak 17.05.2019 u učionici 93a u 10:10.
II kolokvijum iz predmeta eleznički TK i SS uređaji će se odrati u četvrtak 23.05.2019. u učionici 93a u 11:50.

2019-05-09 12:58:45

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - specijalistička praksa

Obavetenje studentima specijalističkih strukovnih studija na programima eleznički saobraćaj, elezničko mainstvo, Elektrotehnika u saobraćaju, elezničko građevinarstvo, Komercijalno poslovanje eleznice i Javni gradski i industrijski saobraćaj, za obavljanje prakse u domenu informacionih sistema i tehnologija, baza podataka i računarskih mrea.
U skladu sa programima obavljanja specijalističke stručne prakse za studente na pomenutim programima u sredu 15.05.2019. organizovana je poseta Infrasatrukturi eleznica Srbije a.d. (Nemanjina 6) ulaz III (sa Hajduk Veljkovog venca) u 9 h (okupljanje u 8:45).
Posetiće se Sektor za IT i studenti će se upoznati sa organizacijom glavne Server sale kao i domenom rada Sektora za IT.

2019-05-09 12:57:03

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - Algoritmi i programiranje

Termin polaganja testa 1 (drugi put) biće organizovano u 14.05.2019. od 10:10
Termin polaganja testa 2 (drugi put) biće organizovano u 14.05.2019. od 11:50

2019-05-09 12:55:30

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Engleski jezik

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Engleski jezik - ovde

2019-05-09 09:35:55

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - Stručna praksa KP

Nastava iz predmeta Stručna praksa za studente 3 god. studijskog programa KP će se odrati 09.05.2019. godine u Sektoru za komercijalno-transportne poslove, drutva "Srbija Kargo", u Beogradu, Nemanjina 6 sa početkom u 10h. Skup studenata ispred trećeg ulaza u poslovnu zgradu (ulaz iz parka).

2019-05-08 14:23:27

-- -- -- -- -- -- --

Praktična nastava - Inenjerstvo zatite ivotne sredine u saobraćaju

Obavetenje o odravanju praktične nastave za studente studijskog programa Inenjerstvo zatite ivotne sredine u saobraćaju - ovde

2019-05-07 11:41:16

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - dr Sanja Jevtić

II kolokvijum iz predmeta Telekomunikacioni sistemi 2 će se odrati u petak 17.05.2019 u učionici 93a u 10:10.
II kolokvijum iz predmeta eleznički TK i SS uređaji će se odrati u četvrtak 23.05.2019. u učionici 93a u 11:50.

2019-05-09 12:58:08

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - Stručna praksa

Stručna praksa za studente treće godine studijskih programa eleznički saobraćaj, elezničko mainstvo, Elektrotehnika u saobraćaju i elezničko građevinarstvo obaviće se u sredu 08.05.2019. godine na elezničkoj stanici Resnik - ovde

2019-05-07 11:43:29

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - Apsolventsko veče

Obavetenje - Apsolventsko veče ovde

2019-05-07 08:54:12

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Tehnologija rada putničkih i ranirnih stanica

Rezultati ispita iz predmeta Tehnologija rada putničkih i ranirnih stanica - ovde

2019-04-25 15:05:41

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - elezničke pruge

Rezultati ispita iz predmeta elezničke pruge - ovde

2019-04-25 13:34:22

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Tehno-ekonomske analize u saobraćaju

Rezultati ispita iz predmeta Tehno-ekonomske analize u saobraćaju - ovde

2019-04-25 11:25:47

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Transportne osobine robe

Rezultati ispita iz predmeta Transportne osobine robe - ovde

2019-04-25 11:24:45

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - Engleski jezik

Drugo polaganje testa za studente prve godine zakazano je za 16.maj u 16.00 u amfiteatru.

2019-04-24 16:31:55

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - dr Sanja Jevtić

Rezultati ispita iz predmeta eleznički TK i SS uređaji - ovde
Rezultati ispita iz predmeta eleznički TK i SS uređaji 1 - ovde

2019-04-24 16:30:41

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - Stručna praksa

Stručna praksa za studente treće godine studijskih programa eleznički saobraćaj, elezničko mainstvo, Elektrotehnika u saobraćaju, elezničko građevinarstvo i Javni gradski i industrijski saobraćaj obaviće se u sredu 24.04.2019. godine na elezničkoj stanici Topčider - ovde

2019-04-23 15:07:15

-- -- -- -- -- -- --

Matematika - Rezultati ispita

Matematika - Rezultati ispita ovde

2019-04-23 11:43:35

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati ispita - dr Zoran Bundalo

Rezultati ispita - dr Zoran Bundalo ovde

2019-04-22 15:18:32

-- -- -- -- -- -- --

Organizacija prevoza robe eleznicom 1 - Rezultati ispita

Organizacija prevoza robe eleznicom 1 - Rezultati ispita ovde

2019-04-19 22:40:05

-- -- -- -- -- -- --

Matematika - Rezultati

Matematika - Rezultati ovde

2019-04-19 13:04:02

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - Otkazivanje časova vebi

Časovi vebi iz predmeta Protokoli i standardi u računarskim mreama i Baze podataka planirani za petak 19.04.2019. godine neće biti odrani. Termin nadoknade tih časova biće naknadno objavljen.

2019-04-18 11:22:24

-- -- -- -- -- -- --

Kombinovani transport i logistika - Rezultati ispita

Kombinovani transport i logistika - Rezultati ispita ovde

2019-04-18 10:57:12

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - dr Vesna Pavelkić

Rezultati - dr Vesna Pavelkić - ovde

2019-04-17 14:25:46

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Ugradnja, remont i odravanje elektrotehničkih postrojenja

Rezultati ispita iz predmeta Ugradnja, remont i odravanje elektrotehničkih postrojenja - ovde

2019-04-17 14:23:22

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Telekomunikacioni sistemi 1

Rezultati ispita iz predmeta Telekomunikacioni sistemi 1 - ovde

2019-04-17 14:22:01

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Telekomunikacioni sistemi 2

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Telekomunikacioni sistemi 2 - ovde

2019-04-15 21:24:54

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - Stručna praksa

Stručna praksa za studente treće godine studijskih programa eleznički saobraćaj, elezničko mainstvo, Elektrotehnika u saobraćaju, elezničko građevinarstvo i Javni gradski i industrijski saobraćaj obaviće se u sredu 18.04.2019. godine na elezničkom stajalitu Vukov spomenik - obavetenje

2019-04-15 13:26:23

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - Stručna praksa

Obavetenje za studente treće godine studijskog programa Komercijalno poslovanje eleznice da će se nastava iz predmeta Stručna praksa obaviti 18.04.2019. godine u Sektoru za saobraćaj i transport drutva "Srbija Kargo" u Beogradu, Nemanjina 6, sa početkom u 10 časova. Skup studenataje u 9:45 časova ispred trećeg ulaza poslovne zgrade (ulaz iz parka)

2019-04-15 11:53:34

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - dr Vesna Pavelkić

Rezultati ispita iz predmeta kod dr Vesne Pavelkić - ovde

2019-04-15 11:45:54

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Telekomunikacioni sistemi

Rezultati ispita iz predmeta Telekomunikacioni sistemi - ovde

2019-04-15 11:43:20

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - eleznički TK i SS uređaji

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta eleznički TK i SS uređaji - ovde

2019-04-15 11:42:20

-- -- -- -- -- -- --

Eksploatacija eleznica 1 - Rezultati ispita

Eksploatacija eleznica 1 - Rezultati ispita ovde

2019-04-15 10:04:10

-- -- -- -- -- -- --

Eksploatacija eleznica 2 - Rezultati ispita

Eksploatacija eleznica 2 - Rezultati ispita ovde

2019-04-15 10:02:46

-- -- -- -- -- -- --

Eksploatacija eleznica 3 - Rezultati ispita

Eksploatacija eleznica 3 - Rezultati ispita ovde

2019-04-15 10:01:00

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Vuča vozova

Rezultati ispita iz predmeta Vuča vozova - ovde

2019-04-13 12:16:59

-- -- -- -- -- -- --

Polaganje predispitnih obaveza - Transportne osobine robe

Polaganje predispitnih obaveza iz predmeta Transportne osobine robe odraće se 23.04.2019. godine u 13:30 časova.

2019-04-12 09:56:20

-- -- -- -- -- -- --

elezničke pruge - Rezultati testa

elezničke pruge - Rezultati testa ovde

2019-04-11 20:09:54

-- -- -- -- -- -- --

Transportne osobine robe - Rezultati testa

Transportne osobine robe - Rezultati testa ovde

2019-04-11 19:19:13

-- -- -- -- -- -- --

Neispravne prijave - Specijalističke strukovne studije

Neispravne prijave - Specijalističke strukovne studije ovde

2019-04-11 11:42:45

-- -- -- -- -- -- --

Promena termina ispita - dr Sinia Domazet

Ispiti iz predmeta Internet pravo i Saobraćajno transportno pravo odraće se u petak 12.04.2019. godine od 16 časova.

2019-04-11 11:01:44

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati predispitnih obaveza - dr Zoran Bundalo

Rezultati predispitnih obaveza - dr Zoran Bundalo ovde

2019-04-09 09:58:47

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - eleznički TK i SS uređaji

Rezultati predispitnih obaveza iz predmeta eleznički TK i SS uređaji - ovde

2019-04-09 08:01:54

-- -- -- -- -- -- --

Stručna poseta - St. Polten

U okviru saradnje Visoke elezničke kole strukovnih studija i Univerziteta u St. Poltenu obavljena je stručna poseta sa ciljem unapređenja saradnje i učestvovanja na zajedničkim projektima - Izvetaj Univerziteta u St. Poltenu

2019-04-08 15:16:25

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati predispitnih obaveza - Engleski jezik 2

Rezultati predispitnih obaveza - Engleski jezik 2 ovde

2019-04-08 13:36:21

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - Prolećni raspust

Obavetenje - Prolećni raspust ovde

2019-04-08 10:29:21

-- -- -- -- -- -- --

Industrijski i unutranji transport - Rezultati predispitnih obaveza

Industrijski i unutranji transport - Rezultati predispitnih obaveza ovde

2019-04-08 10:27:45

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - Stručna praksa

Stručna praksa za studente treće godine studijskih programa eleznički saobraćaj, elezničko mainstvo, Elektrotehnika u saobraćaju, elezničko građevinarstvo, Komercijalno poslovanje eleznice i Javni gradski i industrijski saobraćaj obaviće se u sredu 10.04.2019. godine u elezničkoj stanici Beograd ranirna (Maki) - ovde

2019-04-08 08:24:25

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Engleski jezik 1

Rezultati - Engleski jezik 1 - ovde

2019-04-07 22:09:37

-- -- -- -- -- -- --

Polaganje predispitnih obaveza - Transportne osobine robe

Polaganje predispitnih obaveza iz predmeta Transportne osobine robe odraće se u sredu 10.04.2019. godine u 10 časova.

2019-04-05 12:45:50

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - dr Zorica Milanović

Rezultati - dr Zorica Milanović - ovde

2019-04-05 08:10:56

-- -- -- -- -- -- --

Osnove saobraćaja i transporta - Rezultati predispitnih obaveza

Osnove saobraćaja i transporta - Rezultati predispitnih obaveza ovde

2019-04-04 14:38:38

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - dr Zoran Bundalo

Nastava iz predmeta Bezbednost elezničkog saobraćaja i Tehnologija rada robnih stanica i RTC na specijalističkim strukovnim studijama planirana za petak 5.4.2019.godine neće biti odrana.

2019-04-04 13:34:05

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - Algoritmi i programiranje

Termini kolokvijuma iz predmeta Algoritmi i programiranje:
Kolokvijum 1- 16.04.2019. u terminu predavanja
Kolokvijum 2- 07.05.2019. u terminu predavanja
Priprema za kolokvijume će se odrati, 09.04.2019. za prvi kolokvijum i 23.04.2019. za drugi kolokvijum

2019-04-04 12:55:44

-- -- -- -- -- -- --

Obevetenje - dr Sanja Jevtić

Termin za polaganje predispitnih obaveza iz predmeta koje predaje dr Sanja Jevtić -ponedeljak 08.04.2019, 11:50, učionica 93a i petak 12.04.2019, 10:10, učionica 93a

2019-04-03 21:30:58

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati predispitnih obaveza - dr Zoran Bundalo

Rezultati predispitnih obaveza - dr Zoran Bundalo ovde

2019-04-02 15:08:07

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Transportne osobine robe

Rezultati testa iz predmeta Transportne osobine robe - ovde

2019-04-02 13:49:37

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Elektronika 1

Rezultati kolokvijuma iz predmeta Elektronika 1 - ovde

2019-04-02 11:10:44

-- -- -- -- -- -- --

Organizacija prevoza - Rezultati predispitnih obaveza

Organizacija prevoza - Rezultati predispitnih obaveza ovde

2019-04-01 15:58:29

-- -- -- -- -- -- --

elezničke tarife - Rezultati predispitnih obaveza

elezničke tarife - Rezultati predispitnih obaveza ovde

2019-04-01 15:56:17

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - Stručna praksa

Stručna praksa za studente treće godine studijskih programa eleznički saobraćaj, elezničko mainstvo, Elektrotehnika u saobraćaju, elezničko građevinarstvo, Komercijalno poslovanje eleznice i Javni gradski i industrijski saobraćaj obaviće se u sredu 03.04.2019. godine u elezničkoj stanici Beograd ranirna (Maki) - obavetenje

2019-04-01 10:38:03

-- -- -- -- -- -- --

Matematika - Rezultati predispitnih obaveza

Matematika - Rezultati predispitnih obaveza:
- Primenjena matematika za ekonomiste ovde
- Inenjerska matematika 1 ovde
- Inenjerska matematika 2 ovde

2019-04-01 10:16:15

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Ekologija

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Ekologija - ovde

2019-03-29 15:02:37

-- -- -- -- -- -- --

Neispravne ispitne prijave - Aprilski rok

Neispravne ispitne prijave - Aprilski rok ovde

2019-03-28 09:49:30

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati ispita - Kombinovani transport i logistika

Rezultati ispita - Kombinovani transport i logistika ovde

2019-03-28 08:09:13

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Računarstvo i informatika

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Računarstvo i informatika - ovde

2019-03-26 14:08:10

-- -- -- -- -- -- --

Polaganje predispitnih obaveza - elezničke pruge

Polaganje predispitnih obaveza iz predmeta elezničke pruge i elezničke pruge i stanice 1 odraće se u sredu 10.04.2019. godine u 10 časova.

2019-03-26 13:58:41

-- -- -- -- -- -- --

GIS u saobraćaju - Rezultati testa

GIS u saobraćaju - Rezultati testa ovde

2019-03-26 13:56:22

-- -- -- -- -- -- --

Polaganje predispitnih obaveza - dr Zoran Bundalo

Polaganje predispitnih obaveza - dr Zoran Bundalo ovde

2019-03-25 14:37:41

-- -- -- -- -- -- --

Polaganje predispitnih obaveza - Osnove saobraćaja i transporta

Polaganje predispitnih obaveza iz predmeta Osnove saobraćaja i transporta odraće se 2. i 4. aprila 2019. godine u 11:50 časova.

2019-03-25 13:36:28

-- -- -- -- -- -- --

Raspored nastave (letnji semestar) - specijalističke strukovne studije

Raspored nastave (letnji semestar) za studente specijalističkih strukovnih studija - ovde

2019-03-25 13:14:43

-- -- -- -- -- -- --

Tehnologija rada putničkih i ranirnih stanica - Rezultati ispita

Tehnologija rada putničkih i ranirnih stanica - Rezultati ispita ovde

2019-03-25 12:59:39

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - Telekomunikacioni sistemi 2

Prvi kolokvijum iz predmeta Telekomunikacioni sistemi 2 odraće se u petak 12.4.2019. u 10:10, učionica 93a.

2019-03-25 12:30:23

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - eleznički TK i SS uređaji

Prvi kolokvijum iz predmeta eleznički TK i SS uređaji (Elektrotehnika u saobraćaju) odraće se u ponedeljak 8.4.2019 u 11:50, učionica 93a.

2019-03-25 12:29:52

-- -- -- -- -- -- --

Prijava ispita - Specijalističke strukovne studije

Prijava ispita za aprilski ispitni rok za studente specijalističkih strukovnih studija obaviće se u periodu od 29.03.2019. godine do 05.04.2019. godine.

2019-03-25 12:24:17

-- -- -- -- -- -- --

Tehnoekonomske analize u saobraćaju - rezultati ispita

Tehnoekonomske analize u saobraćaju - rezultati ispita ovde

2019-03-25 12:15:22

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje

Polaganje predispitnih obaveza iz predmeta: elezničke tarife 1, elezničke tarife 2, Organizacija prevoza putnika i Organizacija prevoza robe eleznicom 1 odraće se u terminima: 29.03.2019. u 11h i 01.04.2019. u 10h

2019-03-22 13:08:51

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - Transportne osobine robe

Test 1 iz predmeta Transportne osobine robe biće odran u petak 29.03.2019. godine u učionici 96

2019-03-22 10:10:37

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Vučni proračuni

Rezultati ispita iz predmeta Vučni proračuni - ovde

2019-03-22 08:04:43

-- -- -- -- -- -- --

Obevetenje - dr Sanja Jevtić

Termin za polaganje predispitnih obaveza iz predmeta koje predaje dr Sanja Jevtić - sreda 27.03.2019, 11:00, učionica 93a

2019-03-21 11:53:56

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati ispita - Metodologija istraivanja i izrade stručnih dela

Metodologija istraivanja i izrade stručnih dela - rezultati ispita ovde

2019-03-20 11:46:46

-- -- -- -- -- -- --

Inenjerska matematika 2 - Domaći rad

ablon, uputstvo i zadaci za domaći rad iz predmeta Inenjerska matematika 2:
- ablon ovde
- uputstvo ovde
- zadaci ovde

2019-03-19 11:51:21

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - Matematika

Popravni test i kolokvijum iz Inenjerske matematike 1 i Primenjene matematike za ekonomiste, kao i test i popravni test iz Inenjerske matematike 2 odraće se 28.03.2019. u 10 sati u amfiteatru kole.

2019-03-19 11:40:32

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - Računarstvo i informatika

Polaganje predispitnih obaveza iz predmeta Računarstvo i informatika odraće se u ponedeljak 25.03.2019. godine od 13 časova u kabinetu 94a.

2019-03-19 09:01:21

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - Engleski jezik

Studenti druge i treće godine mogu polagati predispitne obaveze 27. marta u 16.00

2019-03-19 08:00:51

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Ugradnja, remont i odravanje elektrotehničkih postrojenja

Rezultati ispita iz predmeta Ugradnja, remont i odravanje elektrotehničkih postrojenja - ovde

2019-03-18 10:07:22

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - Stručna praksa

Stručna praksa za studente treće godine studijskih programa Elektrotehnika u saobraćaju obaviće se u sredu 20.03.2019. godine u firmi Galeb signalizacije - obavetenje

2019-03-18 08:52:51

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Operativno upravljanje u elezničkom saobraćaju

Rezultati ispita iz predmeta Operativno upravljanje u elezničkom saobraćaju - ovde

2019-03-14 13:06:01

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - dr Vesna Pavelkić

Obavetenje o predispitnim obavezama iz predmeta koje dri dr Vesna Pavelkić - ovde

2019-03-13 14:17:17

-- -- -- -- -- -- --

Praktična nastava - Inenjerstvo zatite ivotne sredine u saobraćaju

Obavetenje o odravanju praktične nastave za studente studijskog programa Inenjerstvo zatite ivotne sredine u saobraćaju - ovde

2019-03-13 14:16:01

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - Vuča i inski sistemi, Organizacija prevoza putnika eleznicom

Predavanja iz predmeta Vuča i inski sistemi i Organizacija prevoza putnika eleznicom planirana za utorak (12.03.2019.) neće biti odrana.
Vebe iz predmeta Organizacije prevoza putnika eleznicom planirane za sredu (13.03.2019.) neće biti odrane.
Termini nadoknade biće naknadno objavljeni.

2019-03-11 21:44:17

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - Algoritmi i programiranje

Časovi iz predmeta Algoritmi i programiranje planirani za utorak (12.03.2019.) neće biti odrani. Termin nadoknade biće naknadno objavljen.

2019-03-10 18:26:26

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati ispita - Bezbednost elezničkog saobraćaja

Rezultati ispita - Bezbednost elezničkog saobraćaja ovde

2019-03-08 13:08:27

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati predispitnih obaveza - Transportna logistika 2

Rezultati predispitnih obaveza - Transportna logistika 2 ovde

2019-03-08 13:06:44

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Dijagnostika pouzdanosti elezničkih SS i TK postrojenja

Rezultati ispita iz predmeta Dijagnostika pouzdanosti elezničkih SS i TK postrojenja - ovde

2019-03-04 14:20:39

-- -- -- -- -- -- --

Promena termina vebi - Tehničko crtanje primenom računara

Auditorne vebe iz predmeta Tehničko crtanje primenom računara planirane za četvrtak 7.3.2019. u 15:35 časova odraće se u utorak 5.3.2019. godine u 8:20 časova (studijski programi M i ES).

2019-03-04 10:48:07

-- -- -- -- -- -- --

Obevetenje - dr Sanja Jevtić

Termin za polaganje predispitnih obaveza iz predmeta koje dri dr Sanja Jevtić ponedeljak 04.03.2019. 10h (učionica 93) i četvrtak 07.03.2019 u 10h.

2019-03-01 13:08:21

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati predispitnih obaveza - Metodologija istraivanja i izrade stručnih dela

Rezultati predispitnih obaveza - Metodologija istraivanja i izrade stručnih dela ovde

2019-02-25 09:29:32

-- -- -- -- -- -- --

Prijava ispita - Specijalističke strukovne studije

Prijava ispita za studente specijalističkih strukovnih studija obaviće se u periodu od 20.02.2019. godine do 27.02.2019. godine.

2019-02-19 09:25:23

-- -- -- -- -- -- --

Savremene tehnologije robnog transporta - Rezultati ispita

Savremene tehnologije robnog transporta - Rezultati ispita ovde

2019-02-13 09:35:23

-- -- -- -- -- -- --

Matematika - Rezultati ispita

Rezultati ispita iz predmeta:
- Inenjerska matematika 1 ovde
- Inenjerska matematika 2 ovde
- Primenjena matematika za ekonomiste ovde

2019-02-12 12:39:04

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Metodologija istraivanja i izrade stručnih dela

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Metodologija istraivanja i izrade stručnih dela - ovde

2019-02-12 12:21:33

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - Eksploatacija i odravanje pogonskih sistema u saobraćaju

Nastava iz predmeta Eksploatacija i odravanje pogonskih sistema u saobraćaju planirana za sredu 13.02.2019. godine neće biti odrana.

2019-02-12 10:23:06

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Električna merenja

Rezultati ispita iz predmeta Električna merenja - ovde

2019-02-06 22:09:42

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Nove računarske tehnologije u elezničkom saobraćaju

Rezultati ispita iz predmeta Nove računarske tehnologije u elezničkom saobraćaju - ovde

2019-02-06 22:08:47

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Telekomunikacioni sistemi 1

Rezultati ispita iz predmeta Telekomunikacioni sistemi 1 - ovde

2019-02-06 22:07:33

-- -- -- -- -- -- --

Rezultatu - Vuča vozova

Rezultatu ispita iz predmeta Vuča vozova - ovde

2019-02-06 22:06:24

-- -- -- -- -- -- --

Tehnologija elezničkog saobraćaja - Rezultati ispita

Tehnologija elezničkog saobraćaja - Rezultati ispita ovde

2019-02-06 16:50:04

-- -- -- -- -- -- --

Organizacija prevoza robe eleznicom 1 - Rezultati ispita

Organizacija prevoza robe eleznicom 1 - Rezultati ispita ovde

2019-02-06 16:48:16

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - dr Sanja Jevtić

Rezultati iz predmeta:
- eleznički TK i SS uređaji 1 - ovde
- eleznički TK i SS uređaji 2 - ovde
- eleznički TK i SS uređaji - ovde

2019-02-04 12:44:33

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Računarstvo i informatika

Rezultati ispita iz predmeta Računarstvo i informatika - ovde
Upis poena u petak (08.02.2019.) od 10-12h u kabinetu 79 (internet sala)

2019-02-04 11:26:18

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Internet tehnologije

Rezultati ispita iz predmeta Internet tehnologije - ovde
Upis poena u petak (08.02.2019.) od 10-12h u kabinetu 79 (internet sala)

2019-02-04 11:25:02

-- -- -- -- -- -- --

elezničke pruge i elezničke pruge i stanice 1 - Rezultati ispita

elezničke pruge i elezničke pruge i stanice 1 - Rezultati ispita ovde

2019-02-03 20:19:45

-- -- -- -- -- -- --

Organizacija prevoza - Polaganje predispitnih obaveza

Polaganje predispitnih obaveza iz predmeta Organizacija prevoza robe eleznicom 1 i Organizacije prevoza 2 odraće se 05.02.2019. godine u 11 časova.

2019-02-01 16:14:00

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Praktična nastava 1, Praktična nastava 2, Stručna praksa

Rezultati polaganja ispita iz Praktične nastave 1, Praktične nastave 2 i Stručne prakse (Komercijalno poslovanje eleznice) - ovde

2019-02-01 09:20:57

-- -- -- -- -- -- --

Eksploatacija eleznica 3 - Rezultati ispita

Eksploatacija eleznica 3 - Rezultati ispita ovde

2019-01-31 15:01:13

-- -- -- -- -- -- --

Organizacija prevoza - Polaganje predispitnih obaveza

Polaganje predispitnih obaveza iz predmeta Organizacija prevoza robe eleznicom 1 i Organizacije prevoza 2 odraće se 01.02.2019. godine u 11 časova.

2019-01-30 15:01:54

-- -- -- -- -- -- --

Računarstvo i informatika - Termini polaganja zavrnog ispita

Termini polaganja zavrnog ispita iz predmeta Računarstvo i informatika:
- studijski program Komercijalno poslovanje eleznice, 31.01.2019. godine u 9 časova, kabinet 94a
- studijski programi eleznički saobraćaj, elezničko mainstvo, Elektrotehnika u saobraćaju, 31.01.2019. godine u 10 časova, kabinet 94a
- studijski program Javni gradski i industrijski saobraćaj, 31.01.2019. godine u 11 časova, kabinet 94a

2019-01-30 14:11:51

-- -- -- -- -- -- --

Osnove saobraćaja i transporta - Rezultati predispitnih obaveza

Osnove saobraćaja i transporta - Rezultati predispitnih obaveza ovde

2019-01-30 14:03:37

-- -- -- -- -- -- --

Računarstvo i informatika - Rezultati predispitnih obaveza

Računarstvo i informatika - Rezultati predispitnih obaveza ovde

2019-01-30 10:46:44

-- -- -- -- -- -- --

Specijalističke strukovne studije - Raspored nastave za februar

Specijalističke strukovne studije - Raspored nastave za februar ovde

2019-01-29 15:48:58

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati ispita - Mikroprocesorski sistemi

Rezultati ispita - Mikroprocesorski sistemi ovde

2019-01-29 13:53:52

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - elezničke pruge, elezničke pruge i stanice 1

Rezultati testa iz predmeta elezničke pruge i elezničke pruge i stanice 1 - ovde

2019-01-28 13:27:06

-- -- -- -- -- -- --

Metodologija istraivanja i izrade stručnih dela - Rezultati predispitnih obaveza

Metodologija istraivanja i izrade stručnih dela - Rezultati predispitnih obaveza ovde

2019-01-28 13:02:10

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - elezničke tarife 1

Rezultati ispita iz predmeta elezničke tarife 1 - ovde

2019-01-28 12:33:44

-- -- -- -- -- -- --

MATEMATIKA - Rezultati predispitnih obaveza

Rezultati predispitnih obaveza:
- Primenjena matematika za ekonomiste ovde
- Inenjerska matematika 1 ovde
- Inenjerska matematika 2 ovde

2019-01-25 15:29:29

-- -- -- -- -- -- --

Osnove saobraćaja i transporta - Polaganje predispitnih obaveza

Polaganje predispitnih obaveza iz predmeta Osnove saobraćaja i transporta obaviće se u utorak 29.01.2019. godine u 16 časova u učionici 93.

2019-01-25 13:00:04

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - dr Sanja Jevtić

Rezultati iz predmeta:
eleznički TK i SS uređaji - ovde
eleznički TK i SS uređaji 1 - ovde
eleznički TK i SS uređaji 2 - ovde

2019-01-25 12:24:41

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - Zagađivanje i kontrola kvaliteta ivotne i radne sredine

Usmeni deo ispita iz predmeta Zagađivanje i kontrola kvaliteta ivotne i radne sredine odraće se 30.01.2019. u 10h, učionica 93a

2019-01-25 12:16:12

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Vuča i inski saobraćajni sistemi

Rezultati ispita iz predmeta Vuča i inski saobraćajni sistemi - ovde

2019-01-25 11:05:45

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - dr Zoran Bundalo

Rezultati polagnja predispitnih obaveza - dr Zoran Bundalo - ovde

2019-01-25 11:04:40

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Organizacija prevoza 2

Rezultati polaganja ispita iz predmeta Organizacija prevoza 2 - ovde

2019-01-25 11:03:02

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - eleznički TK i SS uređaji 2

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta eleznički TK i SS uređaji 2 - ovde

2019-01-25 11:01:46

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - eleznički TK i SS uređaji

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta eleznički TK i SS uređaji - ovde

2019-01-25 10:59:57

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Računarstvo i informatika

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Računarstvo i informatika - ovde

2019-01-24 14:29:20

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - dr Vesna Pavelkić

Rezultati ispita iz predmeta kod dr Vesne Pavelkić - ovde

2019-01-23 15:05:48

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Eksploatacija eleznica 1

Rezultati ispita iz predmeta Eksploatacija eleznica 1 - ovde

2019-01-22 13:21:00

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati predispitnih obaveza - dr Zoran Bundalo

Rezultati predispitnih obaveza - dr Zoran Bundalo ovde

2019-01-21 15:02:24

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - dr Sanja Jevtić

Termini za polaganje predispitnih obaveza iz predmeta koje predaje dr Sanja Jevtić - sreda 23.01.2019. 10:30h, učionica 93, i petak 25.1.2019. 10:30h, učionica 94

2019-01-21 14:58:57

-- -- -- -- -- -- --

Seobraćajna infrastruktura i terminali - Rezultati predispitnih obaveza

Seobraćajna infrastruktura i terminali - Rezultati predispitnih obaveza ovde

2019-01-21 12:36:31

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - eleznički TK i SS uređaji 2

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta eleznički TK i SS uređaji 2 - ovde

2019-01-18 18:13:47

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - eleznički TK i SS uređaji

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta eleznički TK i SS uređaji - ovde

2019-01-18 18:12:28

-- -- -- -- -- -- --

Saobraćajno transportno pravo - Obavetenje

Zavrni ispit iz predmeta Saobraćajno transportno pravo mogu da polau studenti koji su na predispitnim obavezama ostvarili 30 i vie poena.

2019-01-18 15:44:11

-- -- -- -- -- -- --

elezničke tarife 1 - Polaganje predispitnih obaveza

Polaganje predispitnih obaveza iz predmeta elezničke tarife 1 odraće se 22.01.2019. godine u 11 časova.

2019-01-18 15:40:40

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Internet tehnologije

Rezultati polaganja predispitnih obaveza Internet tehnologije - ovde

2019-01-18 14:02:40

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Računarstvo i informatika

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Računarstvo i informatika - ovde

2019-01-18 14:01:09

-- -- -- -- -- -- --

Osnove saobraćaja i transporta - Polaganje predispitnih obaveza

Polaganje predispitnih obaveza (test 1 ili test 2) odraće se 23.01.2019. godine od 9:00 časova u amfiteatru.

2019-01-18 12:26:59

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - Računarstvo i informatika

Polaganje popravnog testa (MS Excel) biće otganizovano 22.01.2019. sa početkom u 14h, kabinet 94a
Polaganje popravnih testova (Brojni sistemi, MS Word, MS Excel) biće organizovano 29.01.2019. sa početkom u 17h, kab 94a

2019-01-18 11:44:02

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje

Popravni testovi iz predmeta elezničke pruge i elezničke pruge i stanice 1 odraće se u sredu 23.01.2019. godine u 9 časova u učionici 94

2019-01-17 13:17:55

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati predispitnih obaveza - dr Zoran Bundalo

Rezultati predispitnih obaveza - dr Zoran Bundalo ovde

2019-01-17 11:40:33

-- -- -- -- -- -- --

Osnove saobraćaja i transporta - Rezultati testova

Osnove saobraćaja i transporta - Rezultati testova ovde

2019-01-16 10:22:40

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Engleski jezik 1

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Engleski jezik 1 - ovde
Popravni Test i Kolokvijum bice odrzani 17. januara u 15.30

2019-01-16 09:05:30

-- -- -- -- -- -- --

Matematika - Polaganje predispitnih obaveza

Popravni test i kolokvijum iz:
- Inenjerske matematike 1
- Inenjerske matematike 2
- Primenjene matematike za ekonomiste
odraće se 24.01.2019 u 10 sati u amfiteatru

2019-01-15 14:23:39

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - Računarstvo i informatika

Polaganje testa (MS Word) iz predmeta Računarstvo i informatika biće organizovano u petak od 10h u kabinetu 94a

2019-01-15 12:58:03

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - Engleski jezik 2

Popravni Test i popravni Kolokvijum iz Engleskog jezika 2 mogu se polagati 17. januara u 14.30 u slusaonici 96.

2019-01-15 12:56:12

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Engleski jezik

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Engleski jezik - ovde

2019-01-15 12:55:30

-- -- -- -- -- -- --

elezničke pruge - Rezultati testa

elezničke pruge - Rezultati testa ovde

2019-01-15 11:38:31

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - eleznički TK i SS uređaji

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta eleznički TK i SS uređaji:
- prvi termin polaganja - ovde
- drugi termin polaganja - ovde

2019-01-15 11:14:18

-- -- -- -- -- -- --

Saobraćajna infrastruktura i terminali - Rezultati testa

Saobraćajna infrastruktura i terminali - Rezultati testa ovde

2019-01-14 09:59:08

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje

Polaganje predispitnih obaveza iz predmeta: elezničke tarife 1
- 15.01.2019. u 12:40 za studijski program eleznički saobraćaj
- 16.01.2018. u 11:50 za studijski program Komercijalno poslovanje eleznice (2. godine)
- 17.01.2018. u 11:00 za studijski program Komercijalno poslovanje eleznice (3. godine)
Organizacija prevoza robe eleznicom (Organizacija prevoza 2)
- 16.01.2018. u 08:20 za studijski program eleznički saobraćaj
- 16.01.2018. u 10:10 za studijski program Komercijalno poslovanje eleznice
Nastava iz predmeta Praktična nastava 1 za studijski program Komercijalno poslovanje eleznice odraće se 14.01.2019. u "Srbija Vozu", Nemanjina 6 sa početkom u 11 časova.

2019-01-14 08:08:30

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Električna merenja

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Električna merenja - ovde

2019-01-11 14:42:24

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Tehnički sistemi zatite ivotne i radne sredine

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Tehnički sistemi zatite ivotne i radne sredine - ovde

2019-01-11 14:40:19

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Računarstvo i informatika

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Računarstvo i informatika - ovde

2019-01-11 14:37:57

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - Praktična nastava 1 (KP)

Nastava iz predmeta Praktična nastava 1 za studijski program Komercijalno poslovanje eleznice odraće se 14.01.2019. u "Srbija Vozu", Nemanjina 6 sa početkom u 11 časova.

2019-01-11 15:10:32

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Elektrotehnički materijali

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Elektrotehnički materijali - ovde

2019-01-09 15:05:26

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Uticaj zračenja na ivotnu i radnu sredinu

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Uticaj zračenja na ivotnu i radnu sredinu - ovde

2019-01-09 15:03:04

-- -- -- -- -- -- --

Osnove saobraćaja i transporta - Rezultati testa 2

Osnove saobraćaja i transporta - Rezultati testa 2 ovde

2019-01-09 10:55:25

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - dr Sanja Jevtić

Predispitne obaveze iz svih predmeta koje dri dr Sanja Jevtić moguće je polagati u sledećim terminima:
- petak 11.1.2019 u 11 h, učionica 93,
- ponedeljak 14.1.2019. u 14h, učionica 93 i
- petak 18.1.2019. u 11 h, učionica 93.

2019-01-08 15:16:41

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - Engleski jezik

Studenti druge godine mogu polagati Test 10. januara u 11.30, a Kolokvijum u 12.30.
Studenti starijih generacija mogu polagati, po programu prof. Delic, Test i Kolokvijum za drugu godinu 10 januara u 13.30, a Test i Kolokvijum za prvu godinu u 14.30 u slusaonici 96.

2019-01-08 12:22:15

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Engleski jezik

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Engleski jezik - ovde

2019-01-08 12:21:02

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - elezničke pruge, elezničke pruge i stanice 1

Popravni testovi iz predmeta elezničke pruge i elezničke pruge i stanice 1 odraće se u petak 11.01.2019. godine u 14 časova u učionici 96

2019-01-05 22:30:59

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - elezničke pruge i stanice 1

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta elezničke pruge i stanice 1 - ovde

2018-12-30 21:35:57

-- -- -- -- -- -- --

Računarstvo i informatika - Test Microsoft excel

Test iz predmeta Računarstvo i informatika (microsoft excel) odraće se u periodu od 08.01.2019. godine do 11.01.2019. godine u terminu vebi.

2018-12-28 15:47:02

-- -- -- -- -- -- --

Osnove saobraćaja i transporta - Test 2

Test 2 iz predmeta Osnove saobraćaja i transporta odraće se u sledećim terminima:
- utorak 08.01.2019. godine, amfiteatar, u 11:50 časova, studijski programi eleznički saobraćaj, Komercijalno poslovanje eleznice
- utorak 08.01.2019. godine, učionica 93, u 14:45 časova, studijski programi elezničko mainstvo, Elektrotehnika u saobraćaju, Komercijalno poslovanje eleznice i Javni gradski i industrijski saobraćaj.

2018-12-28 15:42:28

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati kolokvijuma - Matematika

Rezultati kolokvijuma - Matematika ovde

2018-12-28 13:05:36

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Uticaj zračenja na ivotnu i radnu sredinu

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Uticaj zračenja na ivotnu i radnu sredinu - ovde

2018-12-26 19:50:45

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - dr Zoran Bundalo

Obavetenje - dr Zoran Bundalo ovde

2018-12-25 13:00:12

-- -- -- -- -- -- --

OBAVETENJE - NERADNI DANI

ZA VREME NOVOGODINJIH I BOIĆNJEG PRAZNIКA КOLA NEĆE RADITI SA STUDENTIMA U PERIODU OD 31.12.2018. GODINE DO 07.01.2019. GODINE (zaključno).
КOLA NASTAVLJA SA REDOVNIM RADOM I NASTAVOM PREMA POSTOJEĆEM RASPOREDU ČASOVA POČEV OD 08.01.2019. GODINE.

2018-12-24 11:26:41

-- -- -- -- -- -- --

Savremene tehnologije robnog transporta - Rezultati kolokvijuma

Savremene tehnologije robnog transporta - Rezultati kolokvijuma ovde

2018-12-24 09:00:52

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - Računarstvo i informatika

Polaganje testa (brojni sistemi) iz predmeta Računarstvo i informatika biće organizovano u petak 28.12.2018. u terminu predavanja.

2018-12-24 07:48:49

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati testa - Metodologija istraivanja i iyrade stručnih dela

Rezultati testa - Metodologija istraivanja i iyrade stručnih dela ovde

2018-12-23 17:46:56

-- -- -- -- -- -- --

Organizacija prevoza robe eleznicom 1 - Obavetenje

Kolokvijum iz predmeta Organizacija prevoza robe eleznicom 1 odraće se 26.12.2018. godine u 8:20h - S i 10:10h - KP.

2018-12-21 15:52:25

-- -- -- -- -- -- --

elezničke tarife 1 - Obavetenje

Polaganje predispitnih obaveza (test i kolokvijum) obaviće se 25.12.2018. u 12:40h - S, 26.12.2018. u 8:20h - 2. godina KP, 27.12.2018. u 11h - 3. godina KP.

2018-12-21 15:50:17

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - Praktična nastava 1 KP

Nastava iz predmeta Praktična nastava 1 za studente studijskog programa Komercijalno poslovanje eleznice obaviće se u Srbija vozu u Nemanjinoj 6, 24.12.2018. godine sa početkom u 11časova.

2018-12-21 15:45:20

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje

Termini praktične nastave za studente III godine studijskog programa Inenjerstvo zatite ivotne sredine u saobraćaju - ovde

2018-12-21 15:05:39

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje

Termini polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Zagađivanje i kontrola kvaliteta ivotne i radne sredine, Tehnički sistemi zatite ivotne i radne sredine i Uticaj zračenja na ivotnu i radnu sredinu - ovde

2018-12-21 15:03:37

-- -- -- -- -- -- --

Kolokvijum - Engleski jezik

Kolokvijum za studente druge godine zakazan je za 24. decembar. U utorak 25. decembra časovi neće biti odrani.
Kolokvijum se polaze u tri grupe, prema početnom slovu prezimena.
- u 11.30 polau studenti čije prezime počinje slovima od A do DJ
- u 12.00 polau studenti čije prezime počinje slovima od E-NJ
- u 12.30 svi ostali studenti
Obavezno doneti indeks.

2018-12-20 14:43:59

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Mikroprocesorski sistemi

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Mikroprocesorski sistemi - ovde

2018-12-20 14:18:31

-- -- -- -- -- -- --

Konačna rang lista - Specijalističke strukovne studije

Konačna rang lista - Specijalističke strukovne studije ovde

2018-12-19 09:17:04

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Motorna vozila

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Motorna vozila - ovde

2018-12-18 16:31:27

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - Mehanika i otpornost materijala

Kolokvijum iz predmeta Mehanika i otpornost materijala odraće se 08.01.2019. godine sa početkom u 12h.

2018-12-18 16:29:28

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - Motorna vozila

Test iz predmeta Motorna vozila odraće se 14.01.2019. godine sa početkom u 12h.

2018-12-18 16:28:44

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - Telekomunikacioni sistemi 1

Drugi kolokvijum iz predmeta Telekomunikacioni sistemi 1 odraće se u sredu, 26.12.2018. sa početkom u 12:40, učionica 93a. U ovom terminu je moguće raditi i prvi kolokvijum

2018-12-18 11:02:21

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - eleznički TK i SS uređaji

Drugi kolokvijum iz predmeta eleznički TK i SS uređaji odraće se u sredu, 26.12.2018. sa početkom u 10:10, učionica 94a . U ovom terminu je moguće raditi i prvi kolokvijum.

2018-12-18 11:01:55

-- -- -- -- -- -- --

Rang lista - Specijalističke strukovne studije

Rang lista - Specijalističke strukovne studije ovde

2018-12-17 10:31:13

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - elezničke pruge i elezničke pruge i stanice 1

Test iz predmeta elezničke pruge i elezničke pruge i stanice 1 odraće se u utorak 25.12.2018. godine u 12:40 časova u učionici 94.

2018-12-16 19:37:11

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Električna merenja

Rezultati polaganja kolokvijuma iz predmeta Električna merenja - ovde

2018-12-14 21:33:41

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Elektrotehnički materijali

Rezultati polaganja kolokvijuma iz predmeta Elektrotehnički materijali - ovde

2018-12-14 21:32:07

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Tehnički sistemi zatite ivotne i radne sredine

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Tehnički sistemi zatite ivotne i radne sredine - ovde

2018-12-12 11:35:55

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - Matematika

Kolokvijum iz Inenjerske matematike 1 i Primenjene matematike za ekonomiste odraće se 27.12.2018 u 10 časova u amfiteatru. Kolokvijum se radi u radnim sveskama koje mogu da se kupe u studentskoj slubi.

2018-12-12 11:22:26

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje

Popravni kolokvijumi iz predmeta eleznički TK i SS uređaji i Telekomunikacioni sistemi 1 biće odrani u petak 15.12.2018. u 12h, učionica 93.

2018-12-12 10:09:41

-- -- -- -- -- -- --

Osnove saobraćaja i transporta - Rezultati testa

Osnove saobraćaja i transporta - Rezultati testa ovde

2018-12-12 09:21:57

-- -- -- -- -- -- --

Računarstvo i informatika - Promena termina vebi

Časovi vebi iz predmeta Računarstvo i informatika planirani za petak 14.12.2018. godine od 11:50 časova odraće se u četvrtak 13.12.2018. godine od 11:50 časova u kabinetu 94a.

2018-12-11 12:46:03

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati popravnog testa - elezničke pruge

Rezultati popravnog testa - elezničke pruge ovde

2018-12-09 00:30:19

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Računarstvo i informatika

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Računarstvo i informatika - ovde

2018-12-07 14:32:40

-- -- -- -- -- -- --

Osnove saobraćaja i transporta - Popravni test 1

Popravni test 1 iz predmeta Osnove saobraćaja i transporta odraće se u sledećim terminima:
- ponedeljak 10.12.2018. godine, amfiteatar, u 8:20 časova, studijski program Komercijalno poslovanje eleznice,
- utorak 11.12.2018. godine, amfiteatar, u 11:50 časova, studijski program eleznički saobraćaj,
- utorak 11.12.2018. godine, učionica 93, u 14:45 časova, studijski programi elezničko mainstvo, Elektrotehnika u saobraćaju, Javni gradski i industrijski saobraćaj.

2018-12-06 14:08:58

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - Praktična nastava 1 KP

Nastava iz predmeta Praktična nastava 1 za studente studijskog programa Komercijalno poslovanje eleznice obaviće se u Centru kontrole prihoda i Sektoru za informaciono-komunikacione tehnologije u prostorijama bive glavne elezničke stanice Beograd 10.12.2018. godine sa početkom u 11časova.

2018-12-06 14:06:14

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - Motorna vozila

Polaganje testa iz predmeta Motorna vozila biće organizovano 17.12.2018. u 14h

2018-12-05 14:50:23

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - Kinematika i Dinamika

Polaganje kolokvijuma iz predmeta Kinematika i Dinamika biće organizovano 12.12.2018. u 10h

2018-12-05 14:49:49

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - Mehanika i otpornost materijala

Polaganje kolokvijuma iz predmeta Mehanika i otpornost materijala biće organizovano 18.12.2018. u 11h

2018-12-05 14:49:17

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - Engleski jezik 1

Studenti starijih generacija koji nisu polozili Test iz Engleskoj jezika 1 kod profesorke Blage Delic, mogu polagati 13. decembra u 13.30 u ucionici 96. Polaganje Kolokvijuma bice naknadno zakazano. Doneti indeks.

2018-12-05 14:09:15

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - Računarstvo i informatika

Polaganje predispitnih obaveza (test - MS Word) obaviće se u periodu od 04-07.12.2018. u terminu grupa za vebe.

2018-12-03 14:22:17

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Računarstvo i informatika

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Računarstvo i informatika - ovde

2018-12-03 12:05:14

-- -- -- -- -- -- --

Konačna rang lista - Prva godina

Konačna rang lista - Prva godina ovde

2018-12-03 10:11:26

-- -- -- -- -- -- --

Saobraćajna infrastruktura i terminali - Rezultati testa

Saobraćajna infrastruktura i terminali - Rezultati testa ovde

2018-12-02 13:50:42

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - Praktična nastava 1 KP

Nastava iz predmeta Praktična nastava 1 za studente studijskog programa Komercijalno poslovanje eleznice obaviće se u elezničkoj stanici Beograd centar - Prokop, 03.12.2018. godine sa početkom u 10:45 časova.

2018-11-30 14:42:28

-- -- -- -- -- -- --

Jedinstvena rang lista za upis u prvu godinu

Jedinstvena rang lista za upis u prvu godinu - ovde

2018-11-30 14:39:58

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - dr Sanja Jevtić

Konsultacije i nastava iz predmeta Ugradnja, remont i odravanje elektrotehničkih postrojenja kod dr Sanje Jevtić planirani za petak 30.11.2018. godine neće biti odrani.

2018-11-29 15:06:22

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - Računarstvo i informatika

Polaganje testa (brojni sistemi) iz predmeta Računarstvo i informatika biće organizovano u petak 30.11.2018. u terminu predavanja.

2018-11-29 12:00:30

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Uticaj saobraćaja na ekosistem

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Uticaj saobraćaja na ekosistem - ovde

2018-11-29 11:59:42

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - Engleski

Popravni Test iz Engleskog zakazan je za 13. decembar u 13.00 u ucionici 96. Na test doneti indeks.

2018-11-29 07:36:24

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - elezničke pruge i elezničke pruge i stanice 1

Popravni test iz predmeta elezničke pruge i elezničke pruge i stanice 1 odraće se u utorak 4.12.2018. godine u 12:40 časova u učionici 94.

2018-11-28 12:49:21

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati testa - Osnove saobraćaja i transporta

Rezultati testa - Osnove saobraćaja i transporta ovde

2018-11-28 11:10:09

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - elezničke pruge i stanice

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta elezničke pruge i stanice - ovde

2018-11-27 11:54:12

-- -- -- -- -- -- --

Saobraćajna infrastruktura i terminali - Rezultati testa

Saobraćajna infrastruktura i terminali - Rezultati testa ovde

2018-11-25 12:47:28

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - Praktična nastava 1 KP

Nastava iz predmeta Praktična nastava 1 za studente studijskog programa Komercijalno poslovanje eleznice obaviće se u Topčideru u garai plavog voza 26.11.2018. godine sa početkom u 10:45 časova.

2018-11-23 15:17:09

-- -- -- -- -- -- --

Osnove saobraćaja i transporta - Test

Test 1 iz predmeta Osnove saobraćaja i transporta odraće se u sledećim terminima:
- ponedeljak 26.11.2018. godine, amfiteatar, u 8:20 časova, studijski program Komercijalno poslovanje eleznice,
- utorak 27.11.2018. godine, amfiteatar, u 11:50 časova, studijski program eleznički saobraćaj,
- utorak 27.11.2018. godine, učionica 93, u 14:45 časova, studijski programi elezničko mainstvo, Elektrotehnika u saobraćaju, Javni gradski i industrijski saobraćaj.

2018-11-23 11:53:01

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - Raspodela mesta u studentskim domovima

Raspodela mesta u studentskim domovima obaviće se dana 27.11.2018. godine
- za mukarce u 13:30 časova u učionici 95,
- za devojke u 14:00 časova u učionici 95.

2018-11-23 11:44:49

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - Zagađivanje i kontrola ivotne i radne sredine

Polaganje predispitnih obaveza iz predmeta Zagađivanje i kontrola ivotne i radne sredine biće organizovano 23.11.2018. u kabinetu 93

2018-11-21 14:26:36

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Računarstvo i informatika

Rezultati polaganja predispitnih obaveza Računarstvo i informatika - ovde

2018-11-19 09:44:10

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - Praktična nastava 1 KP

Nastava iz predmeta Praktična nastava 1 za studente studijskog programa Komercijalno poslovanje eleznice obaviće se u prostorijama bive glavne elezničke stanice Beograd 19.11.2018. godine sa početkom u 10:45 časova.

2018-11-16 14:21:57

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Zagađivanje i konktrola kvaliteta ivotne i radne sredine

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Zagađivanje i konktrola kvaliteta ivotne i radne sredine - ovde

2018-11-16 14:05:15

-- -- -- -- -- -- --

Specijalističke strukovne studije - Početak nastave

Početak nastave na specijalističkim strukovnim studijama planiran je za petak 23.11.2018. godine u 14 časova. Odraće se nastava iz predmeta Metodologija istraivanja i izrade stručnih dela. Studenti, takođe popunjavaju Prijavni list za izborne predmete u zimskom i letnjem semestru.

2018-11-16 13:21:41

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati testa - Matematika

Rezultati testa:
- Inenjerska matematika 1 ovde
- Primenjena matematika za ekonomiste ovde

2018-11-16 13:15:55

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Telekomunikacioni sistemi 1

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Telekomunikacioni sistemi 1 - ovde

2018-11-14 15:22:44

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - eleznički TK i SS uređaji

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta eleznički TK i SS uređaji - ovde

2018-11-14 15:21:42

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - Računarstvo i informatika

Polaganje testa (brojni sistemi) iz predmeta Računarstvo i informatika biće organizovano u petak 16.11.2018. u terminu predavanja

2018-11-14 14:43:57

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - Engleski

Rezultati testa i upis poena u indeks biće organizovan 15.11.2018. godine u 13:30 u učionici 96

2018-11-14 14:06:45

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - Inenjerstvo zatite ivotne sredine u saobraćaju

Obavetenje za polaganje predispitnih obaveza na studijskom programu Inenjerstvo zatite ivotne sredine u saobraćaju - ovde

2018-11-14 12:34:36

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - Saobraćajno transportno pravo

Nastava iz predmeta Saobraćajno transportno pravo planirana za 30.11.2018. godine odraće se 15.11.2018. godine od 16 časova.

2018-11-13 10:31:23

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - elezničke pruge i elezničke pruge i stanice 1

Test iz predmeta elezničke pruge i elezničke pruge i stanice 1 odraće se 23.11.2018. godine u 14 časova.

2018-11-09 18:21:24

-- -- -- -- -- -- --

Test - Geotehnika

Test 1 iz Geotehnike odraće se 15.11.2018. u 12 sati u kabinetu 71.

2018-11-08 13:06:23

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - eleznički TK i SS uređaji

Polaganje I kolokvijuma iz predmeta eleznički TK i SS uređaji biće organizovano u sredu 14.11.2018. u učionici 94a u 10:10

2018-11-08 07:48:03

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - Telekomunikacioni sistemi 1

Polaganje I kolokvijma iz predmeta Telekomunikacioni sistemi 1 biće organizovano u sredu 14.11.2018. u učionici 93a u 12:40

2018-11-08 07:46:54

-- -- -- -- -- -- --

Konačna rang lista - Specijalističke strukovne studije

Konačna rang lista za upis na specijalističke strukovne studije - ovde

2018-11-07 12:30:25

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - Praktična nastava

Obavetenje za praktičnu nastavu (Inenjerstvo zatite ivotne sredine u saobraćaju) - ovde

2018-11-07 08:57:48

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - Matematika

Test iz Inenjerske matematike 1 i Primenjene matematike za ekonomiste odraće se 15.11.2018 u 10 časova u amfiteatru.
Test se radi u radnim sveskama koje mogu da se kupe u studentskoj slubi.

2018-11-06 22:28:43

-- -- -- -- -- -- --

OBAVETENJE

OBAVETAVAJU SE ZAPOSLENI I STUDENTI DA KOLA NEĆE RADITI 12.11.2018. GODINE (ponedeljak) ZBOG PROSLAVE DRAVNOG PRAZNIKA DANA PRIMIRJA U PRVOM SVETSKOM RATU.
POTO PRAZNOVANjE DRAVNOG PRAZNIKA PADA ZA DAN VIKENDA (11.11.2018. GODINE), NE RADI SE PRVI NAREDNI RADNI DAN (12.11.2018. GODINE).
KOLA NASTAVLjA SA REDOVNIM RADOM 13.11.2018. GODINE, PREMA UTVRĐENOM RASPOREDU NASTAVE.

2018-11-06 11:50:30

-- -- -- -- -- -- --

Lista redosleda primljenih kandidata - Specijalisticke strukovne studije

Lista redosleda primljenih kandidata - Specijalisticke strukovne studije ovde

2018-11-05 12:31:38

-- -- -- -- -- -- --

Preliminarna rang lista za studentske domove

Preliminarna rang lista za studentske domove:
- devojke ovde
- mukarci ovde
Primedbe na rang liste kandidati mogu podneti na alteru studentske slube do ponedeljka 5.11.2018. godine do 11 časova.

2018-11-01 10:44:31

-- -- -- -- -- -- --

Konačne rang liste za upis u drugu i treću godinu studija

Konačne rang liste:
- druga godina ovde
- treća godina ovde

2018-10-25 14:59:50

-- -- -- -- -- -- --

Konačna rang lista za upis u prvu godinu studija

Konačna rang lista za upis u prvu godinu studija ovde

2018-10-24 10:17:05

-- -- -- -- -- -- --

Jedinstvene rang liste

Jedinstvene rang liste za upis u:
drugu godinu
treću godinu

2018-10-23 18:22:55

-- -- -- -- -- -- --

Jedinstvena rang lista - Nastavak studija

Jedinstvena rang lista - Nastavak studija ovde

2018-10-22 15:30:33

-- -- -- -- -- -- --

Jedinstvena rang lista za upis u prvu godinu

Jedinstvena rang lista za upis u prvu godinu ovde

2018-10-19 14:49:02

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - Prijava za studentske domove

Rok za prijavljivanje za studentske domove za studente viih godina studija je od 22.10.2018. do 30.10.2018. godine na alteru studentske slube kole.
Potrebna dokumentacija:
- Prijava za prijem u studentski dom (kupuje se na alteru studentske slube kole prilikom konkurisanja),
- Uverenje o prosečnom mesečnom prihodu po članu domaćinstva za period od 1.1.2018. do 30.6.2018. godine (izdaje nadleni optinski organ iz mesta prebivalita kandidata, a obrazac se moe kupiti na blagajni studentskog doma Karaburma, ul. Mije kovačevića 7a),
- Indeks i lična karta (na uvid).

2018-10-19 10:45:11

-- -- -- -- -- -- --

SPECIJALISTIČKE STRUKOVNE STUDIJE - KONKURS

Konkurs za upis na specijalističke strukovne studije - ovde

2018-10-17 15:17:29

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati ispita - Matematika

Inenjerska matematika 1 ovde
Inenjerska matematika 2 - niko nije poloio

2018-10-16 20:18:39

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Telekomunikacioni sistemi

Rezultati ispita iz predmeta Telekomunikacioni sistemi - ovde

2018-10-15 15:18:00

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - dr Zoran Bundalo

Rezultati - dr Zoran Bundalo - ovde

2018-10-15 15:16:30

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Sistemi daljinskog upravljanja u saobraćaju

Rezultati ispita iz predmeta Sistemi daljinskog upravljanja u saobraćaju - ovde

2018-10-15 15:15:17

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - dr Dragica Jovanović

Rezultati - dr Dragica Jovanović - ovde

2018-10-15 15:07:34

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - dr Zorica Milanović

Rezultati - dr Zorica Milanović - ovde

2018-10-12 22:31:20

-- -- -- -- -- -- --

Tehnologija elezničkog saobraćaja - Obavetenje

Časovi vebi iz predmeta Tehnologija elezničkog saobraćaja planirani za četvrtak 11.10.2018.godine neće biti odrani.

2018-10-10 13:08:54

-- -- -- -- -- -- --

Vuča vozova - Obavetenje

Časovi vebi iz predmeta Vuča vozova planirani za četvrtak 11.10.2018.godine i petak 12.10.2018.godine neće biti odrani.

2018-10-10 13:06:49

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Sistemi daljinskog upravljanja u saobraćaju

Rezultati ispita iz predmeta Sistemi daljinskog upravljanja u saobraćaju - ovde

2018-10-08 13:48:00

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Dijagnostika pouzdanosti elezničkih SS i TK postrojenja

Rezultati ispita iz predmeta Dijagnostika pouzdanosti elezničkih SS i TK postrojenja - ovde

2018-10-08 13:46:52

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - SS sistemi u saobraćaju

Rezultati ispita iz predmeta SS sistemi u saobraćaju - ovde

2018-10-08 13:43:09

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Elektrotehnički materijali

Rezultati ispita iz predmeta Elektrotehnički materijali - ovde

2018-10-08 13:42:02

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Vuča i inski saobraćajni sistemi

Rezultati ispita iz predmeta Vuča i inski saobraćajni sistemi - ovde

2018-10-04 21:47:48

-- -- -- -- -- -- --

OBAVETENJE - OKTOBAR 2

Informacije vezane za odravanje vanrednog ispitnog roka Oktobar 2 moete pogledati ovde

2018-10-03 18:37:20

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati ispita - Eksploatacija eleznica 2

Rezultati ispita - Eksploatacija eleznica 2 ovde

2018-10-03 15:05:57

-- -- -- -- -- -- --

Konačne rang liste za upis studenata

Konačne rang liste za upis studenata:
- osnovne strukovne studije ovde
- nastavak studija ovde
- specijalističke strukovne studije ovde

2018-10-03 12:57:37

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - dr Dragica Jovanović

Rezultati ispita - dr Dragica Jovanović - ovde

2018-10-03 12:56:07

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Transportne osobine robe

Rezultati ispita iz predmeta Transportne osobine robe - ovde

2018-10-02 14:20:57

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Eksploatacija eleznica 3

Rezultati ispita iz predmeta Eksploatacija eleznica 3 - ovde

2018-10-02 14:19:54

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Eksploatacija eleznica 1

Rezultati ispita iz predmeta Eksploatacija eleznica 1 - ovde

2018-10-02 14:18:38

-- -- -- -- -- -- --

Rang liste

Rang liste za upis nastavka osnovnih strukovnih studija i specijalističkih strukovnih studija
Nastavak studija
Specijalističke strukovne studije

2018-10-01 14:00:34

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Vuča vozova

Rezultati ispita iz predmta Vuča vozova - ovde

2018-10-01 13:54:15

-- -- -- -- -- -- --

Jedinstvena rang lista - Upis 2018 (III upisni rok)

Jedinstvena rang lista - Upis 2018 (III upisni rok) - ovde

2018-09-28 20:47:35

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Matematika

Rezultati ispita iz predmeta Inenjerska matematika 1, Inenjerska matematika 2 i Primenjena matematika za ekonomiste - ovde

2018-09-28 20:44:49

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - eleznički TK i SS uređaji 1

Rezultati ispita iz predmeta eleznički TK i SS uređaji 1 - ovde

2018-09-28 20:40:04

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - dr Zoran Bundalo

Rezultati ispita - dr Zoran Bundalo - ovde

2018-09-28 20:35:53

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Ugradnja, remont i odravanje elektrotehničkih postrojenja

Rezultati ispita iz predmeta Ugradnja, remont i odravanje elektrotehničkih postrojenja - ovde

2018-09-28 20:34:14

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Mree elezničkih SS i TK postrojenja

Rezultati ispita iz predmeta Mree elezničkih SS i TK postrojenja - ovde

2018-09-27 12:14:37

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - dr Vesna Pavelkić

Rezultati dr Vesna Pavelkić - ovde

2018-09-26 13:24:23

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - dr Dragica Jovanović

Rezultati predispitnih obaveza dr Dragica Jovanović - ovde

2018-09-26 13:20:36

-- -- -- -- -- -- --

OBAVETENJE

OBAVETAVAJU SE STUDENTI KOLE DA ĆE NASTAVA U KOLSKOJ 2018/2019. GODINI POČETI 01.10.2018. GODINE.
ZA STUDENTE PRVE GODINE STUDIJA SVEČANI POČETAK KOLSKE GODINE ODRAĆE SE 01.10.2018. GODINE U AMFITEATRU KOLE SA POČETKOM U 10,00 ČASOVA.
NASTAVA ZA STUDENTE DRUGE I TREĆE GODINE OSNOVNIH STRUKOVNIH STUDIJA ODRAĆE SE PREMA OBJAVLjENOM RASPORADU ČASOVA.

2018-09-26 10:15:06

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - Praktična nastava, Stručna praksa (Komercijalno poslovanje eleznice) - promena termina

Polaganje Praktične nastave 1, Praktične nastave 2 i Stručne prakse za studente studijskog programa Komercijalno poslovanje eleznice zakazano za 26.09.2018. sa početkom u 11 časova biće organizovano 26.09.2018. sa početkom u 13 časova u kabinetu 95.

2018-09-25 23:00:33

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Organizacija prevoza 3

Rezultati ispita iz predmeta Organizacija prevoza 3 - ovde

2018-09-25 17:09:43

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Tehnologija elezničkog saobraćaja

Rezultati ispita iz predmeta Tehnologija elezničkog saobraćaja - ovde

2018-09-25 14:57:44

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati ispita - dr Zoran Bundalo

Rezultati ispita - dr Zoran Bundalo ovde

2018-09-25 11:49:02

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Tehničko crtanje primenom računara

Rezultati ispita iz predmeta Tehničko crtanje primenom računara - ovde

2018-09-24 13:58:56

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Organizacija prevoza 2

Rezultati ispita iz predmeta Organizacija prevoza 2 - ovde

2018-09-21 14:20:09

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati predispitnih obaveza - Osnove saobraćaja i transporta

Rezultati predispitnih obaveza - Osnove saobraćaja i transporta ovde

2018-09-21 12:35:36

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Ergonomija u saobraćaju, Ekoloko inenjerstvo u saobraćaju

Rezultati ispita iz predmeta Ergonomija u saobraćaju i Ekoloko inenjerstvo u saobraćaju - ovde

2018-09-20 13:49:22

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Organizacija prevoza putnika eleznicom

Rezultati ispita iz predmeta Organizacija prevoza putnika eleznicom - ovde

2018-09-19 19:09:43

-- -- -- -- -- -- --

Polaganje predispitnih obaveza - dr Dragica Jovanović

Polaganje predispitnih obaveza iz predmeta Algoritmi i programiranje i Nove računarske tehnologije u elezničkom saobraćaju biće organizovano 25.09.2018. u 12h, kabinet 94a
Studenti specijalističkih studija predispitne obaveze iz predmeta koje dri dr Dragica Jovanović mogu polagati u terminu konsultacija uz prethodnu najavu na mail dr.dragicajovanovic@gmail.com.

2018-09-19 13:45:39

-- -- -- -- -- -- --

Polaganje predispitnih obaveza - dr Biljana Matić

Polaganje predispitnih obaveza za predmete koje dri dr Biljana Matić odraće se u petak 21. septembra 2018. godine od 9 časova u učionici 95.

2018-09-19 12:21:13

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - Računarstvo i informatika, Protokoli i standardi u računarskim mreama

Polaganje predispitnih obaveza iz predmeta Računarstvo i informatika i Protokoli i standardi u računarskim mreama biće organizovano 25.09.2018. u 12h, kabinet 94a

2018-09-19 08:51:39

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - Tehničko crtanje primenom računara

Polaganje predispitnih obaveza (AutoCAD) iz predmeta Tehničko crtanje primenom računara biće organizovano 20.09.2018. u 12h, kabinet 94a

2018-09-19 08:49:49

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - Baze podataka

Polaganje predispitnih obaveza iz predmeta Baze podataka biće organizovano 20.09.2018. u 12h, kabinet 94a

2018-09-19 08:49:01

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - dr Dragica Jovanović

Rezultati ispita - dr Dragica Jovanović - ovde

2018-09-18 12:27:49

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Baze podataka

Rezultati ispita iz predmeta Baze podataka - ovde

2018-09-18 10:43:49

-- -- -- -- -- -- --

Neispravne ispitne prijave (oktobarski ispitni rok 2018)

Neispravne ispitne prijave (oktobarski ispitni rok 2018) - ovde

2018-09-18 10:18:48

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - dr Zoran Bundalo

Rezultati predispitnih obaveza - dr Zoran Bundalo - ovde

2018-09-17 15:06:37

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Zagađivanje i kontrola kvaliteta ivotne i radne sredine

Rezultati ispita iz predmeta Zagađivanje i kontrola kvaliteta ivotne i radne sredine - ovde

2018-09-17 15:04:42

-- -- -- -- -- -- --

Predispitne obaveze - Osnove saobraćaja i transporta

Polaganje predispitnih obaveza iz predmeta Osnove saobraćaja i transporta odraće se 19. i 21. septembra od 9 časova u učionici 95.

2018-09-17 11:44:09

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Tehničko crtanje primenom računara

Rezultati ispita iz predmeta Tehničko crtanje primenom računara - ovde

2018-09-14 15:07:10

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Dijagnostika pouzdanosti elezničkih SS i TK postrojenja

Rezultati ispita iz predmeta Dijagnostika pouzdanosti elezničkih SS i TK postrojenja - ovde

2018-09-14 15:04:28

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - eleznički TK i SS uređaji 2

Rezultati ispita iz predmeta eleznički TK i SS uređaji 2 - ovde

2018-09-14 15:02:58

-- -- -- -- -- -- --

Konačna rang lista - Upis 2018

Konačna rang lista - Upis 2018 (II upisni rok) - ovde

2018-09-14 15:00:21

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati ispita - dr Zoran Bundalo

Rezultati ispita rađenih 12.9.2018. - dr Zoran Bundalo ovde

2018-09-13 14:25:08

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - dr Sanja Jevtić

Termini za polaganje predispitnih obaveza (za oktobarski rok) na predmetima koje predaje dr Sanja Jevtić, na osnovnim i specijalističkim studijama su ponedeljak-četvrtak u terminu od 10h.

2018-09-13 13:36:07

-- -- -- -- -- -- --

Rezulteti - eleznički TK i SS uređaji 1

Rezulteti ispita iz predmeta eleznički TK i SS uređaji 1 - ovde

2018-09-13 13:34:22

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Tehnologija elezničkog saobraćaja

Rezultati ispita iz predmeta Tehnologija elezničkog saobraćaja - ovde

2018-09-13 12:33:59

-- -- -- -- -- -- --

Rezulteti - Organizacija prevoza 3

Rezulteti ispit iz predmeta Organizacija prevoza 3 - ovde

2018-09-13 12:33:02

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati

Rezultati ispita iz predmeta Inenjerska matematika 1, Inenjerska matematika 2 i Primenjena matematika za ekonomiste - ovde

2018-09-12 20:46:03

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - dr Zoran Bundalo

Obavetenje o terminima polaganja predispitnih obaveza iz predmeta koje predaje dr Zoran Bundalo - ovde

2018-09-12 10:14:15

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Vuča i inski saobraćajni sistemi

Rezultati ispita iz predmeta Vuča i inski saobraćajni sistemi - ovde

2018-09-12 07:59:22

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Organizacija prevoza 2

Rezultati ispita iz predmeta Organizacija prevoza 2 - ovde

2018-09-12 07:58:15

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Organizacija prevoza putnika eleznicom

Rezultati ispita iz predmeta Organizacija prevoza putnika eleznicom - ovde

2018-09-12 07:57:09

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati

Rezultati predispitnih obaveza iz predmeta eleznički TK i SS uređaji 1, eleznički TK i SS uređaji 2 i Mree elezničkih TK i SS postrojenja - ovde

2018-09-11 13:44:30

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - Ekologija

Polaganje predispitnih obaveza (test/kolokvijum) iz predmeta Ekologija i odbrana seminarskog rada biće organizovana 14.09.2018. u 12.00 časova, kabinet 75

2018-09-11 12:38:47

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati ispita - Eksploatacija eleznica 1

Rezultati ispita - Eksploatacija eleznica 1 ovde

2018-09-11 12:15:31

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati ispita - Transportne osobine robe

Rezultati ispita - Transportne osobine robe ovde

2018-09-11 11:20:24

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati ispita - elezničke pruge i stanice 1 i 2

Rezultati:
- elezničke pruge i stanice 1 ovde - elezničke pruge i stanice 2 ovde

2018-09-07 13:32:39

-- -- -- -- -- -- --

Jedinstvena rang lista - Upis 2018 (II upisni rok)

Jedinstvena rang lista - Upis 2018 (II upisni rok) - ovde

2018-09-07 13:20:27

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Tehničko crtanje primenom računara

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Tehničko crtanje primenom računara - ovde

2018-09-07 13:18:57

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Računarstvo i informatika

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Računarstvo i informatika - ovde

2018-09-07 13:17:45

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Ekoloko inenjerstvo u saobraćaju

Rezultati ispita iz predmeta Ekoloko inenjerstvo u saobraćaju - ovde

2018-09-07 11:23:19

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - Ekologija

Polaganje predispitnih obaveza (popravni test/kolokvijum) iz predmeta Ekologija biće organizovan 10.09.2018. sa početkom u 11 časova, kabinet 75
Odbrana seminarskih radova iz predmeta Ekologija biće organizovano 14.09.2018. sa početkom u 12 časova, kabinet 75

2018-09-07 11:21:12

-- -- -- -- -- -- --

Raspored polaganja prijemnog ispita - Septembar 2018

Raspored polaganja prijemnog ispita - Septembar 2018 ovde

2018-09-06 13:55:09

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Sistemi daljinskog upravljanja u saobraćaju

Rezultati ispita iz predmeta Sistemi daljinskog upravljanja u saobraćaju - ovde

2018-09-05 13:01:05

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Ekologija

Rezultati ispita iz predmeta Ekologija - ovde

2018-09-05 12:59:39

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Energetski procesi i okruenje

Rezultati ispita iz predmeta Energetski procesi i okruenje - ovde

2018-09-05 12:52:38

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Organizacija zatite na radu u saobraćaju

Rezultati ispita iz predmeta Organizacija zatite na radu u saobraćaju - ovde

2018-09-05 12:50:55

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati ispita - dr Zoran Bundalo

Rezultati ispita - dr Zoran Bundalo ovde

2018-09-05 10:36:20

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - dr Zorica Milanović

Rezultati ispita iz predmeta Vuča vozova, Vučni proračuni i predispitnih obaveza iz predmeta Organizacija prevoza 2 - ovde

2018-09-05 10:15:50

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Mree elezničkih TK i SS postrojenja

Rezultati ispita iz predmeta Mree elezničkih TK i SS postrojenja - ovde

2018-09-04 14:37:26

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Ugradnja, remont i odravanje elektrotehničkih postrojenja

Rezultati ispita iz predmeta Ugradnja, remont i odravanje elektrotehničkih postrojenja - ovde

2018-09-04 14:35:57

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - SS sistemi u saobraćaju

Rezultati ispita iz predmeta SS sistemi u saobraćaju - ovde

2018-09-04 13:02:56

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - Poslovna ekonomija 1, Poslovne finansije, Poslovne finansije eleznice 1

Polaganje ispita iz predmeta Poslovna ekonomija 1, Poslovne finansije i Poslovne finansije eleznice 1 planirano za 05.09.2018. sa početkom u 11:00 časova odraće se 05.09.2018. sa početkom u 14:00 časova

2018-09-04 11:17:40

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - polaganje predispitnih obaveza

Polaganje predispitnih obaveza iz predmeta Baze podataka, Protokoli i standardni u računarskim mreama biće organizovano 06.09.2018. godine sa početkom u 13:30 časova u kabinetu 94a.

2018-09-03 14:40:53

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - polaganje predispitnih obaveza

Polaganje predispitnih obaveza iz predmeta Tehničko crtanje primenom računara biće organizovano 06.09.2018. godine sa početkom u 13:30 časova u kabinetu 94a.

2018-09-03 14:40:42

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - polaganje predispitnih obaveza

Polaganje predispitnih obaveza iz predmeta Računarstvo i informatika, Osnovi informatičkih tehnologija, Korisnički programi i Algoritmi i programiranja biće organizovano 06.09.2018. godine sa početkom u 12 časova u kabinetu 94a.

2018-09-03 14:40:27

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati predispitnih obaveza - dr Zoran Bundalo

Rezultati predispitnih obaveza iz predmeta Savremene tehnologije robnog transporta, Bezbednost elezničkog saobraćaja, Transportna logistika 2 i Industrijski i unutranji transport:
- predispitne obaveze rađene 27.08.2018. ovde
- predispitne obaveze rađene 30.08.2018. ovde

2018-08-31 13:35:06

-- -- -- -- -- -- --

Polaganje predispitnih obaveza - dr Zorica Milanović

Polaganje predispitnih obaveza iz predmeta Organizacija prevoza 1, Organizacija prevoza 2 i Organizacija prevoza putnika eleznicom odraće se 03.09.2018. godine u 12 časova i 04.09.2018. godine u 9 časova.

2018-08-31 10:43:57

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati testova - Transportne osobine robe

Rezultati testova - Transportne osobine robe ovde

2018-08-31 10:31:59

-- -- -- -- -- -- --

Predispitne obaveze - dr Sanja Jevtić

eleznički TK i SS uređaji 1 i 2 termin za polaganje predispitnih obaveza je u ponedeljak 10.09.2018 u 10h, učionica 93
Mree elezničkih TK i SS postrojenja ponedeljak 03.09.2018 u 10 h, učionica 93
Sistemi daljinskog upravljanja u saobraćaju u četvrtak 30.08.2018. u10h, učionica 93 i petak 31.08.2018 u 10h, učionica 93

eleznički TK i SS sistemi, eleznički TK i SS sistemi 1, eleznički TK i SS sistemi 2, Mree elezničkih TK i SS potrojenja i Sistemi daljinskog upravljanja u saobraćaju (odbrana seminarskog) moći će da se polau svakog dana ponedeljak - četvrtak u 10h.

2018-08-30 15:35:12

-- -- -- -- -- -- --

Predispitne obaveze - dr Biljana Matić

Polaganje predispitnih obaveza iz predmeta elezničke tarife 1, elezničke tarife 2, Poslovna ekonomija u saobraćaju, Poslovna ekonomija 2 i pedicija i carine odraće se u ponedeljak 03.09.2018. godine u 12 časova.

2018-08-29 14:08:31

-- -- -- -- -- -- --

Predispitne obaveze - dr Branislav Gavrilović

Polaganje predispitnih obaveza iz predmeta Tehnička fizika, Osnove elektrotehnike, Stabilna postrojenja električne vuče i Eksploatacija vučnih vozila 1 obaviće se u petak 31.08.2018. godine od 10 časova u učionici 95.

2018-08-28 10:28:21

-- -- -- -- -- -- --

Osnove saobraćaja i transporta - Predispitne obaveze

Polaganje predispitnih obaveza iz predmeta Osnove saobraćaja i transporta obaviće se 27. i 30. avgusta 2018. godine u 9 časova.

2018-08-24 11:30:10

-- -- -- -- -- -- --

Polaganje predispitnih obaveza - dr Sandra Kasalica

Polaganje predispitnih obaveza iz predmeta Transportne osobine robe i elezničke pruge i stanice 1 obaviće se u četvrtak 30.08.2018. godine u 9 časova.

2018-08-23 11:30:01

-- -- -- -- -- -- --

Neispravne ispitne prijave (septembarski ispitni rok 2018)

Neispravne ispitne prijave (septembarski ispitni rok 2018) - ovde

2018-07-25 12:59:28

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - dr Zoran Bundalo

Obavetenje o terminima polaganja predispitnih obaveza iz predmeta koje predaje dr Zoran Bundalo - ovde

2018-07-19 11:47:07

-- -- -- -- -- -- --

Bezbednost elezničkog saobraćaja - Rezultati ispita

Bezbednost elezničkog saobraćaja - Rezultati ispita ovde

2018-07-12 22:08:19

-- -- -- -- -- -- --

Organizacija putničkog i teretnog saobraćaja - Rezultati ispita

Organizacija putničkog i teretnog saobraćaja - Rezultati ispita ovde

2018-07-11 23:19:31

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Marketing i kvalitet prevoznih usluga

Rezultati ispita iz predmeta Marketing i kvalitet prevoznih usluga - ovde

2018-07-11 13:21:20

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Dijagnostika pouzdanosti elezničkih SS i TK postrojenja

Rezultati ispita iz predmeta Dijagnostika pouzdanosti elezničkih SS i TK postrojenja - ovde

2018-07-10 12:01:07

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati ispita - Metodologija istraivanja i izrade stručnih dela

Rezultati ispita - Metodologija istraivanja i izrade stručnih dela ovde

2018-07-06 14:11:28

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Vučni proračuni

Rezultati ispita iz predmeta Vučni proračuni - ovde

2018-07-06 13:01:40

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati ispita - Tehnoekonomske analize u saobraćaju

Rezultati ispita - Tehnoekonomske analize u saobraćaju ovde

2018-07-05 11:26:49

-- -- -- -- -- -- --

Prijava ispita - Specijalističke strukovne studije

Prijava ispita za septembarski ispitni rok za studente specijalističkih strukovnih studija traje od 9. do 13. jula 2018. godine.

2018-07-05 10:50:18

-- -- -- -- -- -- --

Konačna rang lista - Upis 2018

Konačna rang lista - Upis 2018 - ovde

2018-07-04 15:11:16

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Ugradnja, remont i odravanje elektrotehničkih postrojenja

Rezultati ispita iz predmeta Ugradnja, remont i odravanje elektrotehničkih postrojenja - ovde

2018-07-04 15:09:44

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - dr Dragica Jovanović

Predispitne obaveze za studente specijalističkih studija kod profesora dr Dragice Jovanović, studenti mogu realizovati utorkom, sredom, četvrtkom i petkom od 10 do 13 časova, uz prethodnu najavu predmetnom profesoru, a najkasnije jedan dan pre ispita!

2018-07-03 11:20:13

-- -- -- -- -- -- --

UPIS 2018 (II konkursni rok)

Kandidatima sa stečenim srednjim obrazovanjem u trogodinjem trajanju u septembarskom (II konkursnom roku) biće OMOGUĆEN upis na osnovne strukovne studije.

2018-07-03 08:29:42

-- -- -- -- -- -- --

Jedinstvena rang lista - Upis 2018

Jedinstvena rang lista - Upis 2018 - ovde

2018-07-02 14:34:52

-- -- -- -- -- -- --

Upisivanje ocena - Matematika

Upisivanje ocena iz Inenjerske matematike 1 i Primenjene matematike za ekonomiste obaviće se u sredu 4.7.2108. godine od 11 časova.
Upisivanje ocena iz Inenjerske matematike 2 obaviće se u sredu 4.7.2108. godine od 12 časova.

2018-07-02 10:48:12

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Inenjerska matematika 2

Rezultati ispita iz predmeta Inenjerska matematika 2 - ovde

2018-07-01 15:40:49

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Vuča i inski saobraćajni sistemi

Rezultati ispita iz predmeta Vuča i inski saobraćajni sistemi - ovde

2018-06-30 14:56:55

-- -- -- -- -- -- --

Prijemni ispit - Raspored polaganja

Prijemni ispit - Raspored polaganja ovde

2018-06-29 13:30:50

-- -- -- -- -- -- --

Osnove saobraćaja i transporta - Polaganje predispitnih obaveza

Polaganje predispitnih obaveza iz predmeta Osnove saobraćaja i transporta obaviće se 6, 10. i 11. jula 2018. godine od 10 časova u učionici 94.

2018-06-29 13:29:25

-- -- -- -- -- -- --

Osnove saobraćaja i transporta - Rezultati testova

Osnove saobraćaja i transporta - Rezultati testova ovde

2018-06-29 13:26:32

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Ekoloko inenjerstvo u saobraćaju

Rezultati ispita iz predmeta Ekoloko inenjerstvo u saobraćaju - ovde

2018-06-29 09:21:25

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Inenjerska matematika 1

Rezultati ispita iz predmeta Inenjerska matematika 1 - ovde

2018-06-29 09:20:04

-- -- -- -- -- -- --

Tehničko crtanje primenom računara - Rezultati ispita

Tehničko crtanje primenom računara - Rezultati ispita ovde

2018-06-28 15:16:53

-- -- -- -- -- -- --

Neispravne prijave - Specijalističke strukovne studije

Neispravne prijave - Specijalističke strukovne studije ovde

2018-06-28 11:46:08

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Vuča vozova

Rezultati ispita iz predmeta Vuča vozova - ovde

2018-06-28 07:41:46

-- -- -- -- -- -- --

Osnove saobraćaja i transporta - Rezultati predispitnih obaveza

Osnove saobraćaja i transporta - Rezultati predispitnih obaveza ovde

2018-06-27 11:20:55

-- -- -- -- -- -- --

Transportne osobine robe - Rezultati ispita

Transportne osobine robe - Rezultati ispita ovde

2018-06-26 22:09:58

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Ekologija

Rezultati ispita iz predmeta Ekologija - ovde

2018-06-21 13:22:34

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Sistemi daljinskog upravljanja u saobraćaju

Rezultati ispita iz predmeta Sistemi daljinskog upravljanja u saobraćaju - ovde

2018-06-21 13:21:35

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati ispita - Tehnologija elezničkog saobraćaja

Rezultati ispita - Tehnologija elezničkog saobraćaja ovde

2018-06-21 12:07:21

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - Osnove saobraćaja i transporta

Popravni testovi iz Osnova saobraćaja i transporta odraće se 27. i 29. juna u 9 časova.

2018-06-21 11:25:45

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Računarstvo i informatika

Rezultati ispita iz predmeta Računarstvo i informatika - ovde

2018-06-21 10:46:45

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Osnovi mainstva

Rezultati ispita iz predmeta Osnovi mainstva - ovde

2018-06-20 13:45:16

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Energetski procesi i okruenje

Rezultati ispita iz predmeta Energetski procesi i okruenje - ovde

2018-06-20 08:28:50

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Organizacija zatite na radu u saobraćaju

Rezultati ispita iz predmeta Organizacija zatite na radu u saobraćaju - ovde

2018-06-20 08:27:31

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Zagadjivanje i kontrola kvaliteta ivotne i radne sredine

Rezultati ispita iz predmeta Zagadjivanje i kontrola kvaliteta ivotne i radne sredine - ovde

2018-06-20 08:26:19

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Uticaj saobraćaja na eko sistem

Rezultati ispita iz predmeta Uticaj saobraćaja na eko sistem - ovde

2018-06-20 08:25:05

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Uticaj zračenja na ivotnu i radnu sredinu

Rezultati ispita iz predmeta Uticaj zračenja na ivotnu i radnu sredinu - ovde

2018-06-20 08:10:27

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Sakupljanje i reciklaa otpada

Rezultati ispita iz predmeta Sakupljanje i reciklaa otpada - ovde

2018-06-20 08:06:27

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Ergonimija u saobraćaju

Rezultati ispita iz predemeta Ergonimija u saobraćaju - ovde

2018-06-20 08:04:39

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Ekologija

Rezultati ispita iz predmeta Ekologija - ovde

2018-06-20 08:03:00

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Transportne osobine robe

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Transportne osobine robe - ovde

2018-06-15 14:44:00

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Eksploatacija eleznica 2

Rezultati ispita iz predmeta Eksploatacija eleznica 2 - ovde

2018-06-15 14:42:52

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Organizacija prevoza putnika eleznicom

Rezultati polagnja ispita iz predmeta Organizacija prevoza putnika eleznicom - ovde

2018-06-15 13:33:52

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Organizacija prevoza 2

Rezultati ispita iz predmeta Organizacija prevoza 2 - ovde

2018-06-15 10:08:54

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Računarstvo i informatika

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Računarstvo i informatika - ovde

2018-06-14 11:32:04

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Mree elezničkih TK i SS postrojenja

Rezultati ispita iz predmeta Mree elezničkih TK i SS postrojenja - ovde

2018-06-14 09:19:33

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - Tehničko crtanje primenom računara

Termin polaganja predistpinih obaveza (AutoCAD) iz predmeta Tehničko crtanje primenom računara biće organizovano 14.06.2018. sa početkom u 10 časova, kabinet 94a.

2018-06-13 10:48:28

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - Računarstvo i informatika

Termin polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Računarstvo i informatika biće organizovano 14.06.2018. godine sa početkom u 10 časova, kabinet 94a.

2018-06-13 10:46:20

-- -- -- -- -- -- --

Transportna logistika 2 - Rezultati ispita

Transportna logistika 2 - Rezultati ispita ovde

2018-06-12 15:00:13

-- -- -- -- -- -- --

Savremene tehnologije robnog transporta - Rezultati ispita

Savremene tehnologije robnog transporta - Rezultati ispita ovde

2018-06-12 14:58:43

-- -- -- -- -- -- --

elezničke pruge i stanice 2 - Rezultati ispita

elezničke pruge i stanice 2 - Rezultati ispita ovde

2018-06-12 14:42:23

-- -- -- -- -- -- --

elezničke pruge i stanice 1 - Rezultati ispita

elezničke pruge i stanice 1 - Rezultati ispita ovde

2018-06-12 14:40:27

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - eleznički TK i SS uređaji 2

Rezultati ispita iz predmeta eleznički TK i SS uređaji 2 - ovde

2018-06-12 10:02:12

-- -- -- -- -- -- --

Specijalističke strukovne studije - Prijava ispita

Prijava ispita za junski ispitni rok za studente specijalističkih strukovnih studija obaviće se u periodu od 18. do 22. juna 2018. godine.

2018-06-12 07:35:12

-- -- -- -- -- -- --

Polaganje predispitnih obaveza - Organizacija prevoza

Polaganje predispitnih obaveza iz Organizacije prevoza putnika eleznicom i Organizacije prevoza 2 obaviće se 12.06.2018. godine u 11 časova.

2018-06-12 07:32:54

-- -- -- -- -- -- --

Transportne osobine robe - Rezultati testova

Transportne osobine robe - Rezultati testova ovde

2018-06-11 22:18:16

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - dr Dragica Jovanović

Rezultati ispita iz predmeta kod dr Dragice Jovanović
Algoritmi i programiranje - ovde
Baze podataka - ovde
Protokoli i standardi u računarskim mreama - ovde

2018-06-08 13:41:29

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Mree elezničkih TK i SS postrojenja

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Mree elezničkih TK i SS postrojenja - ovde

2018-06-08 13:36:38

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - eleznički TK i SS uređaji 2

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta eleznički TK i SS uređaji 2 - ovde

2018-06-08 13:35:03

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - eleznički TK i SS uređaji 1

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta eleznički TK i SS uređaji 1 - ovde

2018-06-08 13:33:40

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - eleznički TK i SS uređaji 1

Rezultati ispita iz predmeta eleznički TK i SS uređaji - ovde

2018-06-08 13:31:50

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - eleznički TK i SS uređaji

Rezultati ispita iz predmeta eleznički TK i SS uređaji - ovde

2018-06-08 13:30:08

-- -- -- -- -- -- --

Eksploatacija eleznica 1 - Rezultati ispita

Eksploatacija eleznica 1 - Rezultati ispita ovde

2018-06-08 12:17:42

-- -- -- -- -- -- --

Prijemni ispit - Pripremna konsultativna nastava

Prijemni ispit - Pripremna konsultativna nastava ovde

2018-06-08 10:38:39

-- -- -- -- -- -- --

Polaganje predispitnih obaveza - dr Miroslav Pavlović

Polaganje popravnih kolokvijuma iz predmeta Opta hemija sa uvodom u laboratorijski rad i Hemijski principi u inenjerstvu zatite ivotne sredine odraće se u ponedeljak 11.06.2018. godine u 10 časova u kabinetu 75.

2018-06-07 10:23:54

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati ispita - dr Zoran Bundalo

Rezultati ispita rađenih 06.06.2018. godine ovde

2018-06-06 14:35:05

-- -- -- -- -- -- --

Osnove saobraćaja i transporta - Rezultati testova

Osnove saobraćaja i transporta - Rezultati testova ovde

2018-06-06 14:29:42

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati predispitnih obaveza - dr Zoran Bundalo

Rezultati predispitnih obaveza - dr Zoran Bundalo ovde

2018-06-06 14:26:45

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - eleznički TK i SS uređaji 2

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta eleznički TK i SS uređaji 2 - ovde

2018-06-04 11:10:06

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Transportne osobine robe

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Transportne osobine robe - ovde

2018-06-01 19:59:30

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - dr Biljana Matić

Obavetavaju se studenti prve i treće godine studija, da ce se polaganje predispitnih obaveza iz predmeta: pedicija i carina, elezničke tarife 1 i 2, Poslovne ekonomije 2 i Poslovne ekonomije u saobraćaju ; odrati dana 05.06.2018. godine u učionici 96 sa početkom u 11,30 h

2018-06-01 19:55:58

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - dr Dragica Jovanović

Termini polaganja predispitnih obaveza iz predmeta koje predaje dr Dragica Jovanović - ovde

2018-06-01 11:00:59

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - mr Marija Vukić Popović

Termini polaganja predispitnih obaveza iz predmeta koje predaje mr Marija Vukić Popović - ovde

2018-06-01 08:33:06

-- -- -- -- -- -- --

Polaganje predispitnih obaveza - dr Branislav Gavrilović

Polaganje predispitnih obaveza iz predmeta Tehnička fizika i Osnove elektrotehnike obaviće se u ponedeljak 11.06.2018. godine od 10 časova u amfiteatru kole.

2018-05-31 11:35:42

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - Nove računarske tehnologije u elezničkom saobraćaju

Termin odbrane seminarskih radova iz predmeta Nove računarske tehnologije u elezničkom saobraćaju - 04.06.2018. u 15h

2018-05-31 11:26:15

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - dr Sanja Jevtić

Evidencija dosadanjih predispitnih obaveza iz predmeta -
eleznički TK i SS uređaji i mree 2 - ovde
Mree elezničkih SS i TK postrojenja - ovde

2018-05-31 10:28:45

-- -- -- -- -- -- --

Apsolventsko veče - Obavetenje

Apsolventsko veče - Obavetenje ovde

2018-05-31 09:43:08

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - dr Sandra Kasalica

Termini polaganja predispitnih obaveza iz predmeta koje predaje dr Sandre Kasalice - ovde

2018-05-29 13:22:56

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - Transportne osobine robe

Popravni testovi iz predmeta Transportne osobine robe biće odrani 31.05.2018. godine u 14 časova u Amfiteatru kole

2018-05-29 12:25:13

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - dr Vesna Pavelkić

Termini polaganja predispitnih obaveza iz predmeta koje predaje dr Vesna Pavelkić - ovde

2018-05-29 10:42:18

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Baze podataka

Rezultati kolokvijum iz predmeta Baze podataka - ovde

2018-05-29 10:25:55

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - dr Sanja Jevtić

Termin za polaganje predispitnih obaveza iz predmeta eleznički TK i SS uređaji 1, eleznički TK i SS uređaji 2 i Mree elezničkih SS i TK postrojenja - petak 01.06.2018. u 12h u amfiteatru kole.

2018-05-28 20:58:43

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - mr Srđan Stojičić

Polaganja predispitnih obaveza iz predmeta
- Osnove inenjerske mehanike, Mehanika i otpornost materijala:
05.06.2018. u 10h učionica 94
07.06.2018. u 10h učionica 94.
12.06.2018. u 10h učionica 94.
- Osnovi mainstva:
05.06.2018. u 10h učionica 94.
07.06.2018. u 10h učionica 94.
12.06.2018. u 10h učionica 94.
14.06.2018. u 10h učionica 94.

2018-05-28 20:57:26

-- -- -- -- -- -- --

Stručna praksa - Obavetenje

Stručna praksa za studente treće godine studijskih programa eleznički saobraćaj, Elektrotehnika u saobraćaju i elezničko građevinarstvo, Javni gradski i industrijski saobraćaj obaviće se u sredu 30.05.2018. godine u 9:15 na stajalitu Pančevački most.

2018-05-28 11:54:43

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - Inenjerstvo zatite ivotne sredine u saobraćaju

Termin praktične nastave za studente studijskog programa Inenjerstvo zatite ivotne sredine u saobraćaju - ovde

2018-05-28 09:47:57

-- -- -- -- -- -- --

Osnove saobraćaja i transporta - Obavetenje

Polaganje testova iz predmeta Osnove saobraćaja i transporta obaviće se 29.05.2018. godine u 14 časova i 05.06.2018. godine u 14 časova.

2018-05-25 18:53:09

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - dr Zoran Bundalo

Obavetenje o terminima polaganja predispitnih obaveza iz predmeta koje predaje dr Zoran Bundalo - ovde

2018-05-25 13:38:26

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - dr Zoran Bundalo

Rezultati predispitnih obaveza iz predmeta koje predaje dr Zoran Bundalo - ovde

2018-05-25 13:36:20

-- -- -- -- -- -- --

Transportna logistika 2 - rezultati predispitnih obaveza

Transportna logistika 2 - rezultati predispitnih obaveza ovde

2018-05-24 10:26:18

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Tehno-ekonomske analize u saobraćaju

Rezultati ispita iz predmeta Tehno-ekonomske analize u saobraćaju - ovde

2018-05-24 00:00:06

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Osnovi mainstva

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Osnovi mainstva - ovde

2018-05-22 22:02:35

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - Protokoli i standardi u računarskim mreama

Odbrana seminarskih radova - utorak 29.05.2018. od 11:30 do 14:00 časova
Potpisi i rezime gradiva - utorak 29.05.2018. od14 do 16:20 časova
Seminarske radove, ukoliko nisu zavreni, neophodno je da donesete radnu verziju. Za konačnu odbranu pripremiti Power point prezentaciju!

2018-05-22 22:01:24

-- -- -- -- -- -- --

Stručna praksa - Obavetenje

Stručna praksa za studente treće godine studijskih programa eleznički saobraćaj, Elektrotehnika u saobraćaju i elezničko građevinarstvo obaviće se u sredu 23.05.2018. godine u Nemanjinoj 6. Okupljanje studenata u parku ispred zgrade eleznica Srbije u 9:30 časova.

2018-05-22 09:50:36

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Industrijski i unutranji transport

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Industrijski i unutranji transport - ovde

2018-05-21 13:36:43

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Zagađivanje i kontrola kvaliteta prirodne sredine

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Zagađivanje i kontrola kvaliteta prirodne sredine - ovde

2018-05-21 11:47:47

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Organizacija zatite na radu u saobraćaju

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Organizacija zatite na radu u saobraćaju - ovde

2018-05-21 11:45:43

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Energetski procesi i okruenje

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Energetski procesi i okruenje - ovde

2018-05-21 11:43:54

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Ekologija

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Ekologija - ovde

2018-05-21 11:42:28

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - stručna praksa (specijalističke strukovne studije)

Obavetenje studentima specijalističkih strukovnih studija na programima eleznički saobraćaj, elezničko mainstvo, Elektrotehnika u saobraćaju, elezničko građevinarstvo, Komercijalno poslovanje eleznice i Javni gradski i industrijski saobraćaj, za obavljanje prakse u domenu informacionih sistema i tehnologija, baza podataka i računarskih mrea U skladu sa programima obavljanja specijalističke stručne prakse za studente na pomenutim programima u ponedeljak 21.05.2018. organizovana je poseta Infrasatrukturi eleznica Srbije a.d. (Nemanjina 6) ulaz III (sa Hajduk Veljkovog venca) u 14h. Posetiće se Sektor za IT i studenti će se upoznati sa organizacijom glavne Server sale kao i domenom rada Sektora za IT.

2018-05-18 20:36:22

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Baze podataka

Rezultati kolokvijum iz predmeta Baze podataka - ovde

2018-05-18 20:33:34

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Tehničko crtanje primenom računara

Rezultati kolokvijuma iz predmeta Tehničko crtanje primenom računara (AutoCAD) - ovde

2018-05-18 15:56:21

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Transportne osobine robe

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Transportne osobine robe - ovde

2018-05-17 17:59:37

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Ugradnja, remont i odravanje elektrotehničkh postrojenja

Rezultati ispita iz predmet Ugradnja, remont i odravanje elektrotehničkh postrojenja - ovde

2018-05-17 13:16:21

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Transportna logistika

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Transportna logistika - ovde

2018-05-17 13:10:35

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - Baze podataka

Kolokvijum iz predmeta Baze podataka odraće se u petak 18.05.2018. godine sa početkom u 13:55

2018-05-15 14:32:49

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - Tehničko crtanje primenom računara

Termini polaganja kolokvijuma iz predmeta Tehničko crtanje primenom računara (AutoCAD) - ovde

2018-05-15 14:30:28

-- -- -- -- -- -- --

Stručna praksa - Obavetenje

Stručna praksa za studente treće godine studijskih programa Inenjerstvo zatite ivotne sredine u saobraćaja - ovde

2018-05-14 10:35:21

-- -- -- -- -- -- --

Operativno upravljanje u elezničkom saobraćaju - Rezultati ispita

Operativno upravljanje u elezničkom saobraćaju - Rezultati ispita ovde

2018-05-14 09:33:10

-- -- -- -- -- -- --

Transportne osobine robe - Obavetenje

Polaganje testa 2 iz predmeta Transportne osobine robe odraće se u četvrtak 17.05.2018. godine u 14 časova u amfiteatru kole.

2018-05-14 09:18:10

-- -- -- -- -- -- --

Stručna praksa - Obavetenje

Stručna praksa za studente treće godine studijskih programa eleznički saobraćaj, elezničko mainstvo, Elektrotehnika u saobraćaju, elezničko građevinarstvo i Javni gradski i industrijski saobraćaj obaviće se u sredu 16.05.2018. godine u elezničkoj stanici Beograd centar (Prokop). Okupljanje studenata na peronu pored trećeg koloseka elezničke stanice Beograd centar u 9:30 časova.

2018-05-14 09:16:09

-- -- -- -- -- -- --

Matematika - Obavetenje

Kolokvijum i popravni test iz predmeta Inenjerska matematika 2 odraće se 16.05.2018. godine u 13 časova.

2018-05-14 09:13:48

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati ispita - Metodologija istraivanja i izrade stručnih dela i Bezbednost elezničkog saobraćaja

Rezultati ispita - Metodologija istraivanja i izrade stručnih dela i Bezbednost elezničkog saobraćaja ovde

2018-05-11 16:17:15

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - Osnovi mainstva

Polaganje drugog testa iz predmeta Osnovi mainstva biće organizovano 22.05.2018. sa početkom u 11:50 časova u učionici 94.
Pitanja za pripremu polaganja ispita iz predmeta Osnovi mainstva - ovde

2018-05-10 17:04:43

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - eleznički TK i SS uređaji

Polaganje predispitnih obaveza iz predmeta eleznički TK i SS uređaji 1 i eleznički TK i SS uređaji 2 biće odrano u petak 11.05.2018. u amfiteatru u 12h.

2018-05-10 10:46:36

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - dr Vesna Pavelkić

Termini polaganja predispitnih obaveza kod dr Vesne Pavelkić - ovde

2018-05-10 10:45:17

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - Mree elezničkih TK i SS postrojenja

Termin za polaganje predispitnih obaveza iz predmeta Mree elezničkih TK i SS postrojenja - sreda 09.05.2018. Učionica 93a, u 11:00h.

2018-05-07 14:14:24

-- -- -- -- -- -- --

Stručna praksa - Obavetenje

Stručna praksa za studente treće godine studijskih programa eleznički saobraćaj, elezničko mainstvo, Elektrotehnika u saobraćaju, elezničko građevinarstvo i Javni gradski i industrijski saobraćaj obaviće se u sredu 09.05.2018. godine u elezničkoj stanici Resnik (EVP Resnik).
Okupljanje studenata na peronu elezničke stanice Resnik u 9:30 časova.

2018-05-07 12:47:57

-- -- -- -- -- -- --

Savremene tehnologije robnog transporta - Rezultati ispita

Savremene tehnologije robnog transporta - Rezultati ispita ovde

2018-04-27 09:33:53

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Sakupljanje i reciklaa otpada

Rezultati ispita iz predmeta Sakupljanje i reciklaa otpada - ovde

2018-04-27 08:02:21

-- -- -- -- -- -- --

elezničke pruge i stanice 1 - rezultati ispita

elezničke pruge i stanice 1 - rezultati ispita ovde

2018-04-26 10:42:33

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Matematika

Rezultati ispita iz predmeta
- Inenjerska matematika 1 - ovde
- Primenjena matematika za ekonomiste - ovde

2018-04-25 13:49:27

-- -- -- -- -- -- --

Polaganje predispitnih obaveza - mr Srđan Stojičić

Polaganje kolokvijuma iz predmeta Osnovi inenjerske mehanike i Mehanika i otpornosti materijala odraće se 15.05.2018. godine u 13,55h u učionici 93A.

2018-04-24 19:05:02

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati testa - Osnove mainstva

Rezultati testa - Osnove mainstva ovde

2018-04-24 19:02:44

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Računarstvo i informatika

Rezultati ispita iz predmeta Računarstvo i informatika - ovde

2018-04-23 15:09:00

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati ispita - Transportna logistika 2 i Bezbednost i zatita u saobraćaju

Rezultati ispita - Transportna logistika 2 i Bezbednost i zatita u saobraćaju ovde

2018-04-23 11:26:16

-- -- -- -- -- -- --

Stručna praksa - Obavetenje

Stručna praksa za studente treće godine studijskih programa eleznički saobraćaj, elezničko mainstvo, Elektrotehnika u saobraćaju i elezničko građevinarstvo obaviće se u sredu 25.04.2018. godine u CDU Topčider.
Okupljanje studenata ispred elezničke Topčider u 9:30 časova.

2018-04-23 11:20:44

-- -- -- -- -- -- --

Prijava ispita - Specijalističke strukovne studije

Prijava ispita za studente specijalističkih strukovnih studija traje do 27. aprila 2018. godine.

2018-04-23 08:49:34

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Organizacija prevoza 2

Rezultati ispit iz predmeta Organizacija prevoza 2 - ovde

2018-04-20 13:37:15

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - eleznički TK i SS uređaji

Rezultati ispita iz predmeta:
eleznički TK i SS uređaji 1 - ovde
eleznički TK i SS uređaji 2 - ovde

2018-04-20 13:35:05

-- -- -- -- -- -- --

Osnove elektrotehnike - raspored grupa za laboratorijske vebe

Osnove elektrotehnike - raspored grupa za laboratorijske vebe ovde

2018-04-20 13:10:40

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Energetski procesi i okruenje

Rezultati ispita iz predmeta Energetski procesi i okruenje - ovde

2018-04-20 08:02:11

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - Algoritmi i programiranje

Plan rada i polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Algoritmi i programiranje - ovde

2018-04-19 13:32:51

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - dr Zoran Bundalo

Rezultati polaganja predispitnih obaveza za predmete koje predaje dr Zoran Bundalo - ovde

2018-04-19 13:05:20

-- -- -- -- -- -- --

Neradni dani - Prvi maj

Neradni dani - Prvi maj ovde

2018-04-17 21:27:22

-- -- -- -- -- -- --

Transportne osobine robe - Rezultati testa

Transportne osobine robe - Rezultati testa ovde

2018-04-17 21:25:05

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Računarstvo i informatika

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Računarstvo i informatika - ovde

2018-04-17 13:13:55

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - eleznički TK i SS uređaji 2

Polaganje predispitnih obaveza iz predmeta eleznički TK i SS uređaji 2 odraće se utorak 24.04.2018. u 11:50 u amfiteatru.

2018-04-17 13:12:42

-- -- -- -- -- -- --

Stručna praksa - Obavetenje

Stručna praksa za studente treće godine studijskih programa eleznički saobraćaj, elezničko mainstvo, Elektrotehnika u saobraćaju, elezničko građevinarstvo i Javni gradski i industrijski saobraćaj obaviće se u sredu 18.04.2018. godine u elezničkoj stanici Vukov spomenik.
Okupljanje studenata u parku kod spomenika Vuku Karaddiću u 9:30 časova.

2018-04-17 10:06:08

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - Algoritmi i programiranje

Nadoknada časova iz predmeta Algoritmi i programiranje biće odrana 19.04.2018. od 14:00 do 15:30h, kabinet 93a (polaganje Testa 1)

2018-04-17 07:49:58

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Eksploatacija eleznica 3

Rezultati ispita iz predmeta Eksploatacija eleznica 3 - ovde

2018-04-16 09:02:22

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Eksploatacija eleznica 1

Rezultati ispita iz predmeta Eksploatacija eleznica 1 - ovde

2018-04-16 09:01:15

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Zagađivanje i kontrola kvaliteta ivotne sredine

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Zagađivanje i kontrola kvaliteta ivotne sredine - ovde

2018-04-16 08:59:25

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Uticaj saobraćaja na ekosistem

Rezultati ispita iz predmeta Uticaj saobraćaja na ekosistem - ovde

2018-04-16 08:57:11

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Ekologija

Rezultati predispitnih obaveza iz predmeta Ekologija - ovde

2018-04-16 08:55:14

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Metodologija istraivanja i izrade stručnih dela, Savremene tehnologije robnog transporta, Transportna logistika 2 - ovde

2018-04-14 14:22:33

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Industrijski i unutranji transport

Rezultati testa iz predmeta Industrijski i unutranji transport - ovde

2018-04-14 14:20:07

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati ispita - Motorna vozila

Rezultati ispita - Motorna vozila ovde

2018-04-13 15:24:37

-- -- -- -- -- -- --

Obevetenje - Računarstvo i informatika, Osnovi informatičkih tehnologija, Korisnički programi

Polaganje predispitnih obaveza iz predmeta Računarstvo i informatika, Osnovi informatičkih tehnologija, Korisnički programi biće organizovano 17.04.2018. u 08:20 u kabinetu 94a

2018-04-13 13:56:51

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - Opta hemija sa uvodom u laboratorijski rad, Hemijski principi u inenjerstvu zatite ivotne sredine

Obavetenje o polaganju kolokvijuma iz predmeta Opta hemija sa uvodom u laboratorijski rad i Hemijski principi u inenjerstvu zatite ivotne sredine - ovde

2018-04-13 10:34:27

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati testa - Osnove Mainstva

Rezultate testa iz predmeta Osnove mainstva moete pogledati ovde
Sledeći termin za polaganje testa iz predmeta Osnove mainstva biće 24.04.2018. godine u 11.50h.

2018-04-12 18:34:30

-- -- -- -- -- -- --

Matematika - Polaganje predispitnih obaveza

Polaganje predispitnih obaveza iz predmeta Inenjerska matematika 1 i Primenjena matematika za ekonomiste odraće se 18.04.2018. godine u 12 časova, a iz predmeta Inenjerska matematika 2 20.04.2018. godine u 10 časova.

2018-04-12 13:11:10

-- -- -- -- -- -- --

Organizacija prevoza - Polaganje predispitnih obaveza

Predispitne obaveze iz predmeta Organizacija prevoza 1 i 2 biće odrane u ponedeljak 16.04.2018. godine sa početkom u 9 časova.

2018-04-12 13:06:09

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - Međunarodno privredno pravo

Nadoknada časova iz predmeta Međunarodno privredno pravo odraće se:
- u četvrtak 12.04.2018. godine u 13:30 časova,
- u ponedeljak 16.04.2018. godine u 13:00 časova.

2018-04-10 15:18:01

-- -- -- -- -- -- --

Stručna praksa - Obavetenje

Stručna praksa za studente treće godine svih studijskih programa odraće se u sredu 11. aprila 2018. godine na stanici Beograd ranirna (Maki).
Okupljanje studenata kod plavog solitera u stanici Beograd ranirna u 9.30 časova.

2018-04-10 09:49:21

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Vuča i inski saobraćajni sistemi

Rezultati ispita iz predmeta Vuča i inski saobraćajni sistemi - ovde

2018-04-05 21:21:18

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Tehnologija elezničkog saobraćaja

Rezultati ispita iz predmeta Tehnologija elezničkog saobraćaja - ovde

2018-04-05 21:20:03

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - Neradni dani

Obavetenje - Neradni dani ovde

2018-04-03 15:41:47

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Inenjerska matematika 2

Rezultati polaganja predispitnih obaveza iz predmeta Inenjerska matematika 2 - ovde

2018-04-03 08:26:40

-- -- -- -- -- -- --

Promena termina ispita - Sociologija rada

Ispit iz predmeta Sociologija rada pomera se za 4. april 2018. godine od 11 časova.

2018-04-03 08:19:08

-- -- -- -- -- -- --

Transportne osobine robe - Obavetenje

Popravni test 1 iz predmeta Transportne osobine robe odraće se u petak 13. aprila 2018. godine u 15.30 časova.

2018-04-03 08:17:41

-- -- -- -- -- -- --

Stručna praksa - Obavetenje

Stručna praksa za studente treće godine svih studijskih programa odraće se u sredu 4. aprila 2018. godine na stanici Beograd ranirna (Maki).
Okupljanje studenata kod plavog solitera u stanici Beograd ranirna u 9.30 časova.

2018-04-03 08:15:23

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - elezničke tarife 2 (dr Biljana Matić)

Studenti treće godine, studijskog programa Komercijalno poslovanje eleznice, dana 11.04.2014. godine, neće imati nastavu ni kolokvijum iz predmeta elezničke tarife 2, zbog potrebnog termina za odravanje praktične nastave. O nadoknadi nastave, sledi naknadni dogovor.

2018-04-03 08:12:40

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - dr Zoran Bundalo

Termini polaganja predispitnih obaveza kod prof. dr Zorana Bundala ovde

2018-04-03 08:12:06

-- -- -- -- -- -- --

Obavetenje - dr Biljana Matić

Predispitne obaveze iz predmeta elezničke tarife 1, elezničke tarife 2, Spedicija i carine, Poslovna ekonomija u saobraćaju i Poslovna ekonomija 2, odrzaće se 03.04.2018. u 8,20 u učionici 96

2018-04-03 08:10:43

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - elezni?ki TK i SS uređaji 2

Rezultati polaganja testa iz predmeta eleznički TK i SS uređaji 2 - ovde

2019-09-26 13:19:02

-- -- -- -- -- -- --

Rezultati - Energetski procesi i okruenje

Rezultati polaganja predispitnih obaveza Energetski procesi i okruenje - ovde

2018-04-03 08:06:25

-- -- -- -- -- -- --